Rīgas futbola čempionāts 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 137 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 763
Ziņas
Pārtrūkst līderu panākumu sērija
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 29.5.2017
Arvien straujāk apgriezienus turpina uzņemt Rīgas futbola čempionāts, kas vienlaikus ir arī Latvijas čempionāta Otrās līgas Rīgas reģiona sacensības. Pēc pārliecinošā sezonas starta ieskrējiena pirmos punktus čempionātā zaudēja abu apakšgrupu līderes FK “Progress 2” un “EXCONDO”, tomēr par spīti tam šobrīd saglabāja pirmās vietas savu grupu kopvērtējumos.

FK “Progress 2”, kas turnīrā piedalās ārpus konkurences, iepriekšējā nedēļā pēc četru panākumu sērijas ar minimālu 0:1 rezultāta deficītu piekāpās “Monarhs-Flaminko”, vienīgos vārtus uzvarētāju rindās pirmā puslaika izskaņā gūstot Aleksandram Zeņkovam. Par spīti tam FK “Progress 2” ar 12 iekrātiem punktiem arvien atrodas A apakšgrupas pirmajā vietā, tuvāko sāncensi – pašreizējo titula ieguvēju FC “Caramba Riga” – apsteidzot par pieciem punktiem.

FC “Caramba Riga” aizgājušajā nedēļā izcīnīja savu otro uzvaru četrās cīņās, ar rezultātu 7:0 sagraujot FK “Sirius” vienību, (trīs vārti Oļegam Semjonovam), kurai tā bija debijas spēle čempionātā. Jau nākamo maču turnīra jaunpienācēja aizvadīja cienīgāk, taču arī tajā punktus neguva, atzīstot SK “Kengaroos/Salaspils” pārākumu (2:4). Savukārt kopumā ražīgs šis laika periods padevās SK “Kengaroos/Salaspils”, kas guva virsroku arī cīniņā pret FK “Fortūna/Ogre” – 5:2.

Tikmēr B grupā pēc trīs uzvarētām spēlēm neizšķirtu piedzīvoja līdere “EXCONDO”, kas nenoturēja 2:1 pārsvaru, ielaižot otros vārtus spēlē pret FC “RAITA” četras minūtes pirms pamatlaika beigām. Abus vārtus “EXCONDO” rindās guva Ričards Jirgensons, kurš kopumā ar astoņiem trāpīgiem raidījumiem ir šobrīd rezultatīvākais Rīgas čempionāta futbolists.

Sekmīga aizvadītā nedēļa izvērtās FK “Jūrnieks Rīga”, kas divās spēlēs ieguva maksimāli iespējamos sešus punktus, pieveicot BFS “Reinards-Ropaži” (4:0) un “Albatroz SC” (5:1). Savukārt otro panākumu trijos mačos svinēja “Ogres novada sporta centrs”, kas ar 3:2 pieveica FK “Dinamo Rīga/Babīte”.

Vēl no B grupas rezultātiem jāatzīmē SK “Upesciems” un “New Project” vienību neizšķirts (1:1), abām sāncensēm apmainoties vārtu guvumiem pirmo mača 25 minūšu laikā, kā arī BFS “Reinards-Ropaži” pirmais panākums turnīrā (3:0 pret SK “Upesciems”).

Kā iepriekš ziņots, pirmajā posmā 17 sacensību dalībnieces ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās apakšgrupās, kuru ietvaros aizvadīs divu apļu cīņas pēc riņķa sistēmas (pa vienai spēlei ar katru pretinieku viesos un mājās), pēc kā tiks noskaidrotas čempionāta astoņas spēcīgākās vienības (četras labākās no katras apakšgrupas), kas turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā.

Izšķirošajā sacensību etapā katra no čempionāta astoņām spēcīgākajām vienībām aizvadīs pa divām spēlēm ar otras apakšgrupas komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus čempionātā.

Tikmēr pārējās komandas otrajā posmā izspēlēs vietas no devītās līdz pēdējai (devītās vietas ieguvēja tiks apbalvota ar Cerības kausu). Pēc šī čempionāta rezultātiem labākās 11 komandas nodrošinās sev vietu nākamā gada čempionātā, savukārt pārējām komandām tiks piedāvāts startēt jaunizveidotā zemākas pakāpes Rīgas futbola čempionāta līgā.
Zibensziņas
2017.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 2:3
FC Caramba Riga-FK Progress A.Panasjuks 49, A.Usovs 74, Māris Savinovs dz.k.33+60=s.k.60, O.Semjonovs dz.k.51 - M.Neverovskis 43, Ņ.Petrovs 84, 89, V.Baroniņš dz.k.61

video un
foto (1.puslaiks / 2.puslaiks)


Ziņas

Šodien uzsauc
Elgars Cīrulis
Elgars Cīrulis

(Albatroz SC)
24
Kaspars Laizāns
Kaspars Laizāns

(SK Upesciems)
44

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin