Rīgas futbola čempionāts 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 137 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 763
Ziņas
Noslēdzies Rīgas čempionāta pirmais posms
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.8.2017
Rīgas futbola čempionātā noslēgusies pirmā posma izspēle, un noskaidrotas tās astoņas komandas, kas otrajā etapā turpinās cīņu par godalgotajām vietām. Savukārt pārējās vienības sacensību turpinājumā noskaidros pozīciju izkārtojumu no devītās līdz noslēdzošajai.

Turnīra A apakšgrupā jau iepriekš bija zināms, ka vadošajā četriniekā vietu garantējušas “Monarhs-Flaminko” (28), FK “Progress 2” (21), pašreizējā titula īpašniece FC “Caramba Riga” (20) un “Riga United” FC (10), kamēr ārpus līderu kvarteta palika “AMOKO/02” (9) un SK “Kengaroos/Salaspils” (0), kas kļuva par vienīgo punktus neguvušo sacensību dalībnieci visa pirmā posma ietvaros.

Aizvadītās nedēļas gaitā risinājās divi pēdējie A grupas mači, kuros maksimāli iespējamos sešus punktus izdevās sakrāt pirmās vietas īpašniecei “Monarhs-Flaminko”. Pieci Aleksandra Zeņkova trāpīgie raidījumi ļāva “monarhiem” pārliecinoši sagraut pastarīti SK “Kengaroos/Salaspils” (12:0), savukārt duelī pret FK “Progress 2” līdere prata atgūties no pirmajās sešas minūtēs ielaistajiem diviem vārtiem un lauzt cīņas turpmāko gaitu, triumfējot ar 3:2 (“dublis” Raitim Dzelzkalējam).

Rīgas čempionāta B apakšgrupā vietu jau iepriekš vadošajā četriniekā bija garantējušas abas līderes “EXCONDO” un FK “Jūrnieks Rīga”, taču pirmā pēc pašas vēlēšanās dažādu sastāva komplektēšanas iemeslu dēļ nolēma nepiedalīties izšķirošā etapa sacensībās. Līdz ar to bez FK “Jūrnieks Rīga” (28) pirmajā četriniekā iekļuva arī “New Project” (25) un FK “Dinamo Rīga/Babīte” (21), kas līdz ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) lēmumu turpmāk čempionātā startēs kopējā ieskaitē, kā arī SK “Upesciems” (19). Pēdējā šo vakanci ieguva līdz ar “EXCONDO” vienības izstāšanos.

No pēdējās nedēļas spēlēm B grupā jāatzīmē divas “New Project” vienības uzvaras cīņās ar “Albatroz” SC (3:0) un “Ogres novada sporta centrs” (4:0, divi vārti Mārtiņam Sīpolam). Tāpat FK “Jūrnieks Rīga” pārspēja FK “Dinamo Rīga/Babīte” (2:0), savukārt pēdējā, pateicoties diviem Filipa Lemberga vārtu guvumiem, ar rezultātu 3:0 sarūgtināja BFS “Reinards-Ropaži”.

Ļoti aizraujoša izvērtās Rīgas čempionāta pirmā etapa noslēdzošā spēle starp B grupas lejasgala vienībām, proti, “Albatroz” SC un BFS “Reinards-Ropaži”, kurā “Albatroz” SC svinēja panākumu līdz ar noslēdzošajā minūtē gūtajiem Roberto Santosa vārtiem – 4:3. Par spīti iegūtajiem trim punktiem “Albatroz” SC (7) neizdevās pakāpties augstāk par noslēdzošo septīto vietu grupā, pozīciju augstāk finišēja BFS “Reinards-Ropaži” (8), bet piektajā pozīcijā palika “Ogres novada sporta centrs” (15).

Jau ceturtdien, 3. augustā, ar spēli starp FK “Jūrnieks Rīga” un “Riga United” FC startēs Rīgas čempionāta otrā etapa izspēle. Kā zināms, izšķirošajā sacensību posmā katra no čempionāta astoņām spēcīgākajām vienībām aizvadīs pa divām spēlēm ar otras apakšgrupas komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus čempionātā.

Tikmēr pārējās komandas otrajā posmā izspēlēs vietas no devītās līdz pēdējai (devītās vietas ieguvēja tiks apbalvota ar Cerības kausu).
Zibensziņas
2017.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 2:3
FC Caramba Riga-FK Progress A.Panasjuks 49, A.Usovs 74, Māris Savinovs dz.k.33+60=s.k.60, O.Semjonovs dz.k.51 - M.Neverovskis 43, Ņ.Petrovs 84, 89, V.Baroniņš dz.k.61

video un
foto (1.puslaiks / 2.puslaiks)


Ziņas

Šodien uzsauc
Elgars Cīrulis
Elgars Cīrulis

(Albatroz SC)
24
Kaspars Laizāns
Kaspars Laizāns

(SK Upesciems)
44

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin