Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
Čempioni sāk ar uzvaru un neizšķirtu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.5.2015
Aizvadītas divas nedēļas Rīgas futbola čempionātā, kas vienlaikus ir arī Latvijas čempionāta Otrās līgas Rīgas reģiona sacensības. Pērnās sezonas zelta medaļniece FC “Caramba Riga” startējusi ar uzvaru un neizšķirtu. Ar samērā līdzīgām sekmēm savas gaitas šīs vasaras čempionāta ietvaros uzsākušas arī pārējās favorītu lokam piederošās vienības.

FC “Caramba Riga” futbolisti, pateicoties trim Romāna Šimanovska un Sergeja Starkova vārtu guvumiem jau sezonas pirmajā duelī pret “Rīgas Futbola Skola” apliecināja savas ambīcijas, sagraujot sāncenšus ar rezultātu 6:0. Savukārt līdz šim notikušo maču centrālajā duelī pret pērnās sezonas sudraba medaļnieci “Monarhs-Flaminko” pašreizējie titula ieguvēji “vienojās” par bezvārtu neizšķirtu.

Līdzīga bilance pēc divām aizvadītajām cīņām – uzvara un neizšķirts – šobrīd arī citas favorītes RTU FC pūrā. “Studenti” vispirms ar 2:0 uzveica “Dinamo Rīga”, vārtus gūstot Anatolijam Maksimenko un Pāvelam Truninam, savukārt nākamajā cīņā slēdza “miera līgumu” ar “Nikars-Salaspils” komandu – 0:0.

Ļoti pārliecinoši turnīru uzsākušas divas no četrām vienībām, kas pagaidām paspējušas aizvadīt tikai vienu maču, proti, FK “Lāčplēsis” un FK “Daugava Rīga/Rīnūži”. Pirmā, pateicoties Gustavo Ganena Rodrigesa “pokerim”, neatstāja ne mazākās cerības sacensību jaunpienācējai FK “Ādaži” (5:0), kamēr FK “Daugava Rīga/Rīnūži” ar 6:1 uzveica FC “Marienburg” – četri vārti uzvarētāju rindās Aleksandram Čekulajevam.

Vismaz vienu panākumu savā bilancē paspējušas “ierakstīt” arī “Dinamo Rīga” (4:2 pret “Riga United FC”), “DSVK Traktors” (2:1 pret “Rīgas Futbola Skolu” un 2:2 ar “Riga United FC”), FK “Fortūna/Ogre” (3:1 pret SK “Upesciems”), kā arī iepriekš minētā SK “Upesciems” vienība, kas ar 3:0 uzveica “Nikars-Salaspils”.

No visām 14 sacensību dalībniecēm bez punktiem šobrīd joprojām cīnās tikai zaudējumus piedzīvojušās FK “Ādaži”, “Rīgas Futbola Skola” un FC “Marienburg”.

Provizoriskās līderpozīcijās turnīra rezultatīvāko snaiperu sarakstā izvirzījušies četrus vārtus guvušie A.Čekulajevs (“Daugava Rīga/Rīnūži”) un Gustavo Ganens Rodrigess (FK “Lāčplēsis”).

Jau ziņots, ka čempions un godalgoto vietu ieguvēji tiks noskaidroti divu apļu turnīrā, sāncenšiem tiekoties katram ar katru savā un pretinieku laukumā. Turnīru plānots aizvadīt līdz šī gada septembra beigām, bet no augusta risināsies arī tradicionālā Rīgas kausa izcīņa.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin