Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
Favorīti papildina uzvaru krājumu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.9.2015
Aizvadītajā nedēļā uzvaru krājumu Rīgas futbola čempionātā papildināja visas trīs šī brīža kopvērtējuma tabulas līderes, kuras jau šobrīd pat teorētiski vairs nevar izkrist ārpus vadošā trio pozīcijām. Sacensību finiša taisnē atlicis vien noskaidrot, kādā secībā FK “Rīnūži Rīga”, FC “Caramba Riga” un “Monarhs-Flaminko” izkārtosies tabulā turnīra izskaņā.

Pašreizējā līdere FK “Rīnūži Rīga” savā vienīgajā iepriekšējās nedēļas mačā ar rezultātu 2:0 uzveica “Rīgas Futbola Skola” vienību, vārtus gūstot Jurijam Macukam un Dmitrijam Telešam. Daudz pārliecinošāk ar saviem sāncenšiem tika galā punktu no pirmās vietas īpašnieces kopvērtējumā atpaliekošā FC “Caramba Riga”, kas ar 5:1 sagrāva “DSVK Traktors/JDFS Alberts”. Uzvarētāju rindās divreiz precīzs bija Ilja Ščanicins, pa reizei ar vārtu guvumu izcēlās Aleksandrs Usovs, Romans Ļitviņuks un Raitis Grablovskis, kamēr sāncenšiem vienīgo reizi trāpīgi sita Edijs Šlesers.

Divi Alekseja Baranova vārtu guvumi tikmēr citā duelī sekmēja vēl vienas favorītes “Monarhs-Flaminko” 2:0 uzvaru pār SK “Upesciems”. Tādējādi kopvērtējuma tabulā šobrīd “Monarhs-Flaminko” no līderes atpaliek trīs punktus un tieši ar FK “Rīnūži Rīga” vienību “monarhiem” vēl jāspēlē jau šonedēļ – abām komandām šis būs pēdējais sezonas mačs. Tikmēr FC “Caramba Riga” teorētiski saglabā vislabākās izredzes iegūt zelta godalgas, jo šai vienībai rezervē vēl divas cīņas – pret RTU FC un “Dinamo Rīga”.

Jau tagad skaidrs, ka ceturtajā pozīcijā turnīru neatkarīgi no atlikušo spēļu gala iznākumiem noslēgs RTU FC, kas savā priekšpēdējā sezonas duelī ar 5:0 pārliecinoši uzveica FK “Fortūna/Ogre” vienību (divi vārti Edgara Arakelijanam).

Cīņā par piekto vietu kopvērtējumā ļoti svarīga būs trešdien paredzētā spēle starp tiešajām konkurentēm – SK “Upesciems” un FK “Lāčplēsis”. “Upesciems” futbolisti, kuriem tā būs pēdējā sezonas spēle, šobrīd par punktu apsteidz “lāčplēšus”, bet pēdējiem vēl ir arī rezervē duelis pret “Rīgas Futbola Skolu”. Tiesa, jāņem vērā fakts, ka FK “Lāčplēsis” komanda piedzīvojusi zaudējumus čempionātā pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas.

No pārējām aizvadītās nedēļas spēlēm jāatzīmē FC “Marienburg” uzvara pār “Dinamo Rīga” (2:1), kā rezultātā “Marienburg” pacēlās uz 14.vietu kopvērtējumā, apsteidzot “DSVK Traktors/JDFS Alberts”. Vienu maču pirms tam “Marienburg” gan darbojās ne tik sekmīgi, pārliecinoši kapitulējot “Rīgas Futbola Skolai” – 2:7.

Kā iepriekš ziņots, šonedēļ risināsies ne tikai izšķirošie notikumi Rīgas futbola čempionātā, bet arī notiks fināla mačs Latvijas galvaspilsētas kausa izcīņā. Izšķirošā cīņa notiks svētdien plkst.13.00 RTU stadionā, un tajā spēkus samēros SK “Babīte” un FK “Rīnūži Rīga” vienības.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Jānis Bisenieks
Jānis Bisenieks

(DSVK Traktors / JDFS Alberts)
39

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin