Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 25.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2206
Futbola Parks Academy / LSPA
Brīvības 333, LSPA (3.stāvs)
 
 
   
 
 
   

www.parksacademy.lv www.lspa.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Andrejs Stepanovs
Andrejs Stepanovs
Universāls28
Daniels Pelcis
Daniels Pelcis
Universāls24
1Vladislavs Kņazevs
Vladislavs Kņazevs
Vārtsargs24
2Edgars Strautiņš
Edgars Strautiņš
163Universāls29
3Didzis Jansons
Didzis Jansons
3Universāls26
4Edgars Lācis
Edgars Lācis
6Universāls28
6Kaspars Trifanovs
Kaspars Trifanovs
9Universāls26
7Andrejs Nikolajevs
Andrejs Nikolajevs
61Universāls24
7Aleksejs Krjukovičs
Aleksejs Krjukovičs
7Universāls23
8Marks Udovičenko
Marks Udovičenko
253Universāls25
10Ralfs Apsītis
Ralfs Apsītis
316Universāls28
11Ronalds Smans
Ronalds Smans
53Universāls26
12Ilja Savčenko
Ilja Savčenko
7Universāls24
12Tomass Žiborkins
Tomass Žiborkins
6Universāls24
13Mārtiņš Pļāvējs
Mārtiņš Pļāvējs
Universāls25
13Jurģis Zumbergs
Jurģis Zumbergs
Universāls28
13Rendijs Ciršs
Rendijs Ciršs
2Universāls23
14Kārlis Slūtiņš
Kārlis Slūtiņš
3Universāls24
15Kaspars Rasims
Kaspars Rasims
Vārtsargs38
15Jānis Mačs
Jānis Mačs
Vārtsargs27

Kopā iesisti vārti: 126   |   Vidējais komandas vecums: 26.2


B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Baltic XL3:2
4:2
6:1
2:3
8:7
2:5
6:3
2:1
11:5
10:-
5:3
5:8
12:2
13:2
3379%89:44
2.Futbola Parks Academy / LSPA2:4
2:3
4:2
0:2
5:0
2:1
6:1
3:1
15:1
9:3
4:2
6:1
7:1
6:1
3379%71:23
3.FK Kadaga3:2
1:6
2:0
2:4
3:1
7:3
1:2
1:1
3:4
8:0
2:0
9:1
13:2
9:1
2867%64:27
4.NAPALM*5:2
7:8
1:2
0:5
3:7
1:3
4:1
2:2
3:3
2:3
8:7
7:4
7:4
6:5
2048%56:56
5.RegVardy / Anzāģe1:2
3:6
1:3
1:6
1:1
2:1
2:2
1:4
4:6
3:5
6:4
3:1
8:1
5:4
1740%41:46
6.FC PETROW STAR-:10
5:11
3:9
1:15
0:8
4:3
3:2
3:3
5:3
6:4
2:6
2:5
7:2
3:4
1638%44:85
7.ISMA8:5
3:5
1:6
2:4
1:9
0:2
4:7
7:8
1:3
4:6
5:2
6:2
9:8
6:5
1536%57:72
8.FK Valor / Ropaži2:13
2:12
1:6
1:7
1:9
2:13
5:6
4:7
4:5
1:8
4:3
2:7
5:6
8:9
37%42:111
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
31.oktobrī
NAPALM* - Futbola Parks Academy / LSPA 1:2
Protokols
trešdien 21:20
6.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Valor / Ropaži 7:1
Protokols
pirmdien 21:20
11.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - Baltic XL 2:4
Protokols
piektdien 20:00
15.novembrī
FC PETROW STAR - Futbola Parks Academy / LSPA 3:9
Protokols
trešdien 21:20
20.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - NAPALM* 5:0
Protokols
piektdien 20:50
22.novembrī
Baltic XL - Futbola Parks Academy / LSPA 3:2
Protokols
trešdien 21:20
27.novembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Kadaga 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:50
3.decembrī
FK Kadaga - Futbola Parks Academy / LSPA 2:0
Protokols
trešdien 21:20
4.decembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - ISMA 4:2
Protokols
pirmdien 20:15
9.decembrī
FK Valor / Ropaži - Futbola Parks Academy / LSPA 1:6
Protokols
pirmdien 18:40
16.decembrī
ISMA - Futbola Parks Academy / LSPA 1:6
Protokols
trešdien 21:20
18.decembrī
Futbola Parks Academy / LSPA - FC PETROW STAR 15:1
Protokols
otrdien 21:15
7.janvārī
RegVardy / Anzāģe - Futbola Parks Academy / LSPA 1:3
Protokols
trešdien 21:20
8.janvārī
Futbola Parks Academy / LSPA - RegVardy / Anzāģe 6:1
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Monarhs3:3
3:3
8:1
-:10
7:5
6:0
0:2
3:2
4:2
5:4
3:1
4:3
5:0
9:1
5:3
4:1
3879%69:41
2.DSV Latvia3:3
3:3
3:2
3:3
3:1
1:0
3:2
0:2
10:-
2:7
5:4
5:4
2:3
3:1
9:3
6:2
3369%61:40
3.RTU / Viesulis10:-
1:8
3:3
2:3
4:4
2:5
2:2
1:1
5:3
2:1
3:2
2:3
3:2
5:4
4:0
5:3
2858%54:44
4.Baltic XL0:6
5:7
0:1
1:3
5:2
4:4
4:4
5:4
3:2
4:2
6:1
2:3
8:4
1:1
1:1
10:-
2552%59:45
5.FK Rīnūži / Grifs AG2:3
2:0
2:0
2:3
1:1
2:2
4:5
4:4
2:4
4:3
4:7
1:1
4:3
10:-
3:0
8:2
2552%55:38
6.Futbola Parks Academy / LSPA4:5
2:4
7:2
-:10
1:2
3:5
2:4
2:3
3:4
4:2
4:2
0:2
5:3
10:5
15:1
3:3
1940%65:57
7.FK Kadaga3:4
1:3
4:5
4:5
3:2
2:3
3:2
1:6
1:1
7:4
2:0
2:4
-:10
4:4
5:1
2:5
1735%44:59
8.FC Raita1:9
0:5
1:3
3:2
4:5
2:3
1:1
4:8
-:10
3:4
5:10
3:5
4:4
10:-
4:3
4:3
1429%49:75
9.FK Zep / Forevers1:4
3:5
2:6
3:9
3:5
0:4
-:10
1:1
2:8
0:3
3:3
1:15
5:2
1:5
3:4
3:4
510%31:88
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:20
22.janvārī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Zep / Forevers 15:1
Protokols
pirmdien 21:45
27.janvārī
FK Zep / Forevers - Futbola Parks Academy / LSPA 3:3
Protokols
pirmdien 21:20
3.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Rīnūži / Grifs AG 3:4
Protokols
trešdien 21:20
5.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - Monarhs 4:5
Protokols
pirmdien 21:20
10.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - RTU / Viesulis 1:2
Protokols
ceturtdien 21:15
13.februārī
Monarhs - Futbola Parks Academy / LSPA 4:2
Protokols
trešdien 20:30
19.februārī
FC Raita - Futbola Parks Academy / LSPA 5:10
Protokols
pirmdien 21:20
24.februārī
Futbola Parks Academy / LSPA - DSV Latvia 7:2
Protokols
ceturtdien 20:45
27.februārī
RTU / Viesulis - Futbola Parks Academy / LSPA 5:3
Protokols
ceturtdien 21:10
5.marta
FK Rīnūži / Grifs AG - Futbola Parks Academy / LSPA 2:4
Protokols
trešdien 21:20
11.marta
Futbola Parks Academy / LSPA - FC Raita 5:3
Protokols
trešdien 20:40
14.oktobrī
DSV Latvia - Futbola Parks Academy / LSPA 10:-
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin