Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 25.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2206
Ziņas
Oficiāli noslēgta 2019./2020. gada telpu futbola sezona, Rīgas kausu iegūst “DSV Latvia”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 26.4.2022
Aizvadītajā nedēļā pēc aptuveni divu gadu ilgas pauzes, kas saistīta ar “COVID-19” pandēmiju, ar vairākām aktivitātēm tika oficiāli pabeigta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SYNOTtip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola sezona. Par centrālo notikumu kļuva Rīgas kausa izcīņas fināla spēle, kurā triumfēja “DSV Latvia” telpu futbolisti.

Kā zināms, par Rīgas čempionāta uzvarētāju šajā turnīrā kļuva “Monarhs” vienība, kas triumfēja spēcīgākajā jeb D apakšgrupā un atstāja aiz sevis “DSV Latvia”, kā arī trešās vietas pretendentus – “Baltic XL” un “RTU/Viesulis” vienības. E grupā pirmo vietu nodrošināja “Futbola Parks Academy/LSPA 2”, bet F grupā – “ISMA”.

Divas no ziemas čempionāta cīņām tā arī palika neizspēlētas, proti, duelis starp “RTU/Viesulis” un “Monarhs” D grupā, kā arī E grupas mačs starp “EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI” un “Pafbet.lv”. “Monarhs” un “Pafbet.lv” vienībām nespējot pulcēt sastāvu, kā rezultātā pie trim punktiem tika abas konkurentes, paceļoties turnīra tabulā.

Iepriekšējā ceturtdienā Rīgas 15. vidusskolā risinājās simboliska ziemas sezonas noslēgšanas spēle, kurā pārbaudes mačā cīnījās “DSV Latvia” un “RTU/Viesulis”, pēdējai uzreiz pēc cīņas noslēguma oficiāli saņemot Rīgas čempionāta bronzas godalgas. Šajā cīniņā pēc spraigas spēkošanās, atspēlējot divu vārtu deficītu (1:3), ar rezultātu 4:3 triumfēja “DSV Latvia” spēlētāji.

Savukārt pirms šī dueļa plkst.20.45 turpat 15. vidusskolā notika Rīgas kausa fināla cīņa starp “DSV Latvia” un FC “Petrow”. Kā iepriekš vēstīts, Rīgas kausa izcīņas ietvaros līdz ar “COVID-19” pandēmijas sākumu nebija iespējams paspēt izspēlēt vienu no pusfināla dueļiem starp “DSV Latvia” un FC “Raita”, kā arī finālu, taču pusfināla duelis nenotika arī vēlāk dēļ FC “Raita” vienības nespējas pulcēt sastāvu šim mačam.

Izšķirošais fināla mačs nelika vilties – kaut arī pēc pirmā puslaika 3:0 pārsvars piederēja “DSV Latvia” vīriem, sāncenši spēles turpinājumā neatlaidīgi turpināja deldēt rezultāta starpību. Mača gala izskaņā panākumu ar minimālu 6:5 handikapu tomēr prata nosargāt “DSV Latvia”. Uzvarētāju sastāvā pa diviem vārtiem guva Igors Krilovs un Vitālijs Laužels, kamēr FC “Petrow” vienībā “hat-trick” realizēja Ņikita Žarovs.

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI >>>
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI uz 2022.g. 22.aprīli>>>

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FC Raita spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla Futbola Parks Academy / LSPA 2 - FK Rīnūži / Grifs AG spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - DSV Latvia spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla FK Rīnūži / Grifs AG - FC Petrow spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas fināla DSV Latvia - FC Petrow spēles bildes

SynotTip Rīgas telpu futbola 2019./2020.gada sezonas noslēgšanas spēles DSV Latvia - RTU/Viesulis bildes


Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin