Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 25.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2206
Ziņas
Pēdējās ceļazīmes iegūst FK “Zep/Forevers” un FK “Kadaga”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.1.2020
FK “Zep/Forevers” un FK “Kadaga” komandas kļuva par tām, kas ieguva divas pēdējās ceļazīmes cīņas turpināšanai par medaļām Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola čempionāta otrajā etapā, kas startēs nākamo pirmdien, 20. janvārī.

Kā vēstīts, līdzīgi kā pērn Rīgas čempionāts tiek izspēlēts vienā līgā. Pirmajā posmā visas dalībnieces bija sadalītas trīs apakšgrupās (A, B un C), trim labākajām katras grupas vienībām kvalificējoties dalībai D grupā, kur tās savā starpā sadalīs turnīra galvenās balvas. Triju nākamo labāko vietu ieguvējas no katras grupas sastādīs E grupu, kur spēkosies par “Cerību kausu” trim labākajām komandām, savukārt atlikušās sešas vienības izspēlēs vienu “Cerību kausu”.

A grupā jau Ziemassvētku priekšvakarā bija zināms, ka vietu pirmajā trijniekā nodrošinājušas abas līderes, proti, “RTU/Viesulis” (34) un FC “Raita” (33). Sacensību pirmo etapu minētās komandas noslēdza mainīgām sekmēm – pirmā, ielaižot otros vārtus priekšpēdējā minūtē (Edgars Portnojs), ar 1:2 piekāpās “AVANTEX”, kamēr FC “Raita”, pateicoties četriem Aleksandra Abašina rezultatīvajiem raidījumiem, ar 8:3 sagrāva OSK “Ostnieks”.

Trešo vietu apakšgrupā, kā minēts, izcīnīja FK “Zep/Forevers” (24), kas abās noslēdzošajās cīņās dalīja punktus uz pusēm ar sāncenšiem – 1:1 pret OSK “Ostnieks” un 3:3 pret “Pafbet.lv”. Tikai punktu tālāk tabulā ierindojās ceturtās vietas īpašniece “Baltic International Bank” (23), kas uzvaras gadījumā pēdējā pirmā posma mačā pret “Līgatne/Zeit” iegūtu kāroto trešo vietu, taču minētajā cīņā slēdza “miera līgumu” – 3:3.

Piektajā pozīcijā A apakšgrupas kopvērtējumā palika jau pieminētā “Pafbet.lv” (21), bet trijās noslēdzošajās vietās izkārtojās attiecīgi “AVANTEX” (12), OSK “Ostnieks” (11) un “Līgatne/Zeit” (3).

Tikmēr Rīgas čempionāta B apakšgrupā vietu pirmajā trijniekā iepriekš bija nodrošinājušas “Baltic XL” un “Futbola Parks Academy/LSPA”, kuras abas finišēja ar identisku iekrāto punktu skaitu – 33. Kopš Ziemassvētku periodā abas līderes laukumā devās attiecīgi četras un divas reizes, iekrājot katra pa sešiem punktiem. Pirmā divkārt guva uzvaras pār FC “PETROW STAR” (10:0 un 11:5, pirmā no tām tehniskā uzvara), kā arī atzina “ISMA” (5:8) un ārpus konkurences startējošās “NAPALM” (2:5) pārākumu, kamēr “Futbola Parks Academy/LSPA” divkārt pārvarēja “RegVardy/Anzāģe” pretestību – 3:1 un 6:1.

Trešo vietu B grupā izcīnīja FK “Kadaga” (28), kurai finiša spurtā izdevās tikt pie sešiem punktiem divos mačos – pieci Mārtiņa Valdmaņa vārtu guvumi sekmēja triumfu pār FK “Valor/Ropaži”, savukārt cīņā pret “NAPALM” tika svinēta uzvara 3:1.Uzreiz aiz vadošā trijnieka B apakšgrupā finišēja “NAPALM” (20) un “RegVardy/Anzāģe” (17), kā arī FC “PETROW STAR” (16), “ISMA” (15) un FK “Valor/Ropaži” (3).

Visbeidzot C grupā vēl pirms svētku perioda bija zināmas visas trīs grupas līderes FK “Rīnūži/Grifs AG” (34), “DSV Latvia” (31) un “Monarhs” (30). Visas minētā trio dalībnieces pirmo etapu pabeidza pārliecinoši – FK “Rīnūži/Grifs AG” divkārt sarūgtināja “Industrial Steel Group” (6:5 un 10:0), kā arī pieveica “LJA” (7:3), “transportnieki” iepriekš minēto “LJA” sagrāva ar 8:1, savukārt “Monarhs” guva virsroku dueļos ar “USB” (7:3) un “EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI” (4:1). Pēdējā, kas ilgu laiku bija apakšgrupas līdere, tādējādi priekšsacīkstes pabeidza ar 20 punktiem un ceturto vietu tabulā.

Kopvērtējuma otrajā kvartetā ierindojās attiecīgi “Futbola Parks Academy/LSPA 2” (19), “Industrial Steel Group” (13), kā arī sešus punktus iekrājušās “LJA” un “USB”.

Sacensību rezultatīvāko futbolistu sarakstā pirmo etapu ar visvairāk gūtajiem vārtiem – 24 – pabeidza Mihails Skuratovičs (“Baltic XL”), savukārt 22 trāpīgi raidījumi Renāram Pastaram (“RTU/Viesulis”).
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI uz 2022.g. 22.aprīli>>>

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FC Raita spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla Futbola Parks Academy / LSPA 2 - FK Rīnūži / Grifs AG spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - DSV Latvia spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla FK Rīnūži / Grifs AG - FC Petrow spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas fināla DSV Latvia - FC Petrow spēles bildes

SynotTip Rīgas telpu futbola 2019./2020.gada sezonas noslēgšanas spēles DSV Latvia - RTU/Viesulis bildes


Ziņas

Šodien uzsauc
Artūrs Jurjevs
Artūrs Jurjevs

(AVANTEX)
34

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin