Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Par Rīgas čempionāta uzvarētāju kļūst “DSV”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.3.2019
Par Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāta uzvarētāju iepriekšējā nedēļā kļuva “DSV” vienība, kas izšķirošajā vadošās jeb D apakšgrupas mačā ļoti spraigā duelī ar rezultātu 3:2 pieveica “Bettend.com”. Līdz ar šo zaudējumu pēdējā atkrita uz trešo vietu, bet sudraba godalgas ieguva FK “Rīnūži/Grifs AG”.

Iepriekšējās nedēļas vidū notikušajā “zelta mačā” “DSV” futbolistiem pirmās vietas nosargāšanai pietika arī ar neizšķirtu, kamēr “Bettend.com” derēja tikai un vienīgi uzvara. Mihails Skuratovičs jau otrajā minūtē atklāja rezultātu, uz ko “DSV” puslaika turpinājumā atbildēja ar trāpīgiem Igora Krilova un Vitālija Laužela raidījumiem. Pēc pārtraukuma sāncenses apmainījās pa vienam vārtu guvumam (Mihails Ivanovs un Vitālijs Ziļs), minimālu 3:2 pārsvaru līdz pat tiesneša beigu svilpei saglabājot “DSV”, kas tādējādi nodrošināja zelta medaļas šajā Rīgas čempionāta sezonā.

Tikmēr uz otro vietu, apsteidzot “Bettend.com” (32), pacēlās FK “Rīnūži/Grifs AG” (34), kas sezonu noslēdza ar iespaidīgu 18:2 (!) sagrāvi pār viena vīra skaitliskajā mazākumā visu maču spēlējošo “Futbola Parks/LSPA”. Pieci trāpīgi raidījumi uzvarētāju rindās Andrejam Ņikitinam, četri Sergejam Redkinam, bet trīs – Mihailam Čebotarjovam.

Uzreiz aiz vadošo vienību trijnieka ierindojās “RTU/Viesulis” (24), kas sezonu pabeidza ar 3:4 neveiksmi cīņā ar “NAPALM”, savukārt D grupas pārējās vietās izkārtojās attiecīgi “Pafbet.lv” (22), “Futbola Parks/LSPA” (20), “NAPALM” (17), “USB” (12) un FK “Zep/Forevers” (9).

Rīgas čempionāta otrā etapa E grupā, kur dalībnieces sadala 10.-15. pozīciju kopējā vērtējumā, kā arī “Cerību kausa” trofeju, jau iepriekš pirmo vietu bija nodrošinājusi “Rīgas Pašvaldības Policija” (22), otrajā pozīcijā ierindojās FC “Raita” (19), kas sacensības pabeidza ar tehnisko zaudējumu pret FK “Kadaga” (0:10), bet nākamās vietas ieņēma attiecīgi “Baltic International Bank” (18), FK “Kadaga” (15), “Industrial Steel Group” (9) un FK “Stopiņi/LAS” (4).

F grupā, kā ziņots, pirmo vietu un “Cerību kausa” trofeju izcīnīja Olaine” (22), kas par trim punktiem apsteidza 20 punktus sakrājušās “Evolution Latvia” un “RegVardy/Anzāģe”, bet noslēdzošajās pozīcijās ierindojās attiecīgi “AVANTEX” (12), “Estoty/JOMA TEAM” (7) un “OSK Ostnieks” (5).

Savukārt G grupā, kur bez “Cerību kausa” trofejas sadalīšanas arī notiek spēkošanās par 22.-27. pozīciju turnīra kopvērtējumā, triumfēja FK “Reinards/Ropaži” (27), atstājot aiz sevis “LJA” (24), “LSPA” (13), FK “Reinards/Ropaži 2” (10), “Līgatne/Zeit” (7) un “Baldone” (7).

Visbeidzot H grupā, kur spēkus samēroja trīs pēc pirmā etapa rezultātiem vājākās Rīgas čempionāta dalībnieces, uzvaru jau iepriekš bija garantējusi “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (12), kas aiz sevis atstāja FC “Maskachka” (4) un FC “PETROW STAR” (1).

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva “Bettend.com” uzbrukuma līderis Aleksejs Bespalovs, kura rēķinā 58 trāpīgi raidījumi, 41 reizi pretinieku vārtsargus sarūgtināja Renārs Pastars (“RTU/Viesulis”), bet 40 reizes – Vitālijs Ziļs (“Bettend.com”). Visasāko uzbrukumu sacensībās apliecināja bronzas medaļniece “Bettend.com”, kas guva 188 vārtus (vidēji 5,5 vārti spēlē), bet “fair-play” nominācijā kā korektākā komanda sezonu noslēdza vien deviņus brīdinājumus nopelnījusī FC “Maskachka”.

Kopumā šajā sezonā tika aizvadītas 402 spēles (trīs no tām ar kādas komandas tehnisko uzvaru) un gūti 3080 vārti.

Visu laureātu sveikšana notiks šā gada 23. martā no plkst.20 naktsklubā un karaoke bārā “Friends”, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Kā ziņots, pērn par Rīgas čempionāta spēcīgākās jeb Elites līgas uzvarētāju kļuva “JakoSport&Graanul Pellets”, otro vietu izcīnīja “Betend.com”, bet trešo – “DSV Transport”.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs

(RegVardy / Anzāģe)
34
Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis

(FK Kadaga)
34
Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš

(FK Reinards / Ropaži 2)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin