Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Nedaudz vairāk par pussimts spēlēm pirmajā etapā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 24.12.2018
Arvien tuvāk izskaņai tuvojas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāta pirmā posma izspēle, pēc kuras noslēgšanās kļūs zināms komandu izkārtojums cīņā par vietām sacensību izšķirošajā stadijā. Patlaban visās trijās apakšgrupās atlicis kopumā aizvadīt nedaudz vairāk par pussimts spēļu jeb precīzāk – 51.

Sacensību A apakšgrupā vadošajās pozīcijās joprojām atrodas “Futbola Parks/LSPA” un “RTU/Viesulis”, kas abas sakrājušas pa 33 punktiem. Nevienai no tām iepriekšējā nedēļā gan neizdevās papildināt uzvaru krājumu – “Futbola Parks/LSPA” ar rezultātu 2:3 piekāpās FC “Raita”, savukārt “RTU/Viesulis” vien mača noslēdzošajā minūtē, pateicoties Gata Zankovska vārtu guvumam, izglābās no zaudējuma cīņā ar “Baltic International Bank” (BIB), panākot 6:6.

Divu punktu atstatumā no līderu dueta kopvērtējumā seko “Pafbet.lv” (31), kas uzvarēja “OSK Ostnieks” (3:0), kamēr ceturtajā pozīcijā ierindojas jau pieminētā FC “Raita” (27). Tāpat no pēdējiem dueļiem šajā apakšgrupā jāizceļ “Olaine” (23) pārliecinošais triumfs pār FK “Reinards/Ropaži 2” (9:1, trīs vārti Jurijam Ivanovam).

A apakšgrupas tabulā sesto vietu šobrīd ieņem “BIB” (20), bet atlikušajās pozīcijās izkārtojušās “OSK Ostnieks” (15), FK “Reinards/Ropaži 2” (12), “Baldone” (3) un FC “Maskachka” (1).

Rīgas čempionāta B apakšgrupā līderes statusā arvien atrodas “DSV” (39), kas iepriekšējā nedēļā aizvadīja vienu maču, pieveicot “NAPALM” – 3:2. Astoņu punktu atstatumā no līderes tabulā izkārtojušās divas tuvākās sekotājās, 31 punktu savākušās “Rīgas Pašvaldības Policija” un FK “Zep/Forevers”. Divi Ralfa Apsīša vārtu guvumi palīdzēja “policistiem” pieveikt “Līgatne/Zeit” (4:3), kamēr FK “Zep/Forevers” divos mačos ieguva četrus no maksimāli iespējamajiem sešiem punktiem, pārspējot “AVANTEX” (6:2), kā arī slēdzot “miera līgumu” ar FC “PETROW STAR” – 4:4.

B grupas ceturtajā vietā ierindojas pieminētā “NAPALM” (30), turpat netālu kopvērtējumā arī piektās pozīcijas īpašniece “Estoty/JOMA TEAM” (25), kas savā vienīgajā cīniņā ar 6:9 atzina “Industrial Steel Group” (21) pārākumu. Nedaudz nostāk B grupas tabulā arvien izkārtojušās pārējās četras vienības, kuru vidū ietilpst “LSPA” (13), “AVANTEX” (11), “Līgatne/Zeit” (9) un FC “PETROW STAR” (7). Jāatzīmē, ka FC “PETROW STAR” šajā laika periodā ievērojami papildināja punktu bagāžu, trijās spēlēs iegūstot piecus punktus – jau minētais neizšķirts ar FK “Zep/Forevers”, “miera līgums” ar “Industrial Steel Group” (2:2) un triumfs pār “LSPA” (3:1).

Visbeidzot C grupā vienvadību ieguvusi FK “Rīnūži/Grifs AG” (35), kas, pateicoties trim Mihaila Jankovska vārtu guvumiem, ar 8:1 sagrāva “Evolution Latvia”, kā arī citā spēlē cīnījās neizšķirti ar “EUROLOGI/GiftPrint.LV” – 1:1. Otrajā pozīcijā esošie “Bettend.com” futbolisti (31) šoreiz laukumā nedevās, kamēr trešās vietas īpašniece FK “Kadaga” (28) guva virsroku duelī pret “RegVardy/Anzāģe” – 3:2.

Vēl šajā grupā jāatzīmē ceturtajā pozīcijā esošās “USB” (23) “sausā” uzvara pār “EUROLOGI/GiftPrint.LV” – 5:0. Piektajā vietā C grupā ierindojas pieminētā “RegVardy/Anzāģe” (21), savukārt atlikušajās pozīcijās izkārtojušās FK “Stopiņi/LAS” (19), “Evolution Latvia” (18), “LJA” (17), “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (10) un FK “Reinards/Ropaži” (10).

Turnīra rezultatīvākais futbolists arvien ir 34 vārtus guvušais Aleksejs Bespalovs (“Bettend.com”).

Kā iepriekš vēstīts, visas dalībnieces saskaņā ar kalendāru, kas sastādīts komandām savstarpēji vienojoties, turnīra pirmajā posmā ar izlozes palīdzību sadalītas trīs apakšgrupās. To ietvaros komandas aizvadīs divu apļu cīņās pēc t.s. riņķa sistēmas (pa vienai spēlei ar katru pretinieku viesos un mājās), pēc kā tiks noskaidrotas deviņas spēcīgākās komandas, kas turpinās cīņu par medaļām.

Otrajā posmā, kas sāksies nākamā gada 21. janvārī, bet noslēgsies 10. martā, katra no deviņām spēcīgākajām komandām aizvadīs pa divām spēlēm (pa vienai viesos un mājās) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušos komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, tādējādi noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin