Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Vēl 100 spēļu Rīgas čempionāta pirmajā posmā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 10.12.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionātā šobrīd aizvadītas 170 no plānotajām cīņām, tādējādi visām dalībniecēm pirmā posma ietvaros atlicis izspēlēt vēl tieši simts maču.

Sacensību A apakšgrupā vadības grožus atguvusi “RTU/Viesulis” (29), kas iepriekšējā nedēļā, pateicoties diviem Edgara Briča un Renāra Pastara vārtu guvumiem, ar rezultātu 6:3 uzveica savu šī brīža sīvāko sāncensi “Futbola Parks/LSPA” (27), kā arī cīnījās neizšķirti ar FC “Raita” komandu – 3:3. Septiņu punktu atstatumā no līderes patlaban kopvērtējuma tabulā seko “Pafbet.lv” (22), kas savā vienīgajā iepriekšējās nedēļas duelī ar 8:3 sagrāva “Baldone” telpu futbolistus, kamēr ceturtajā vietā ierindojas jau minētā FC “Raita” (20). Pēdējā bez jau minētā neizšķirta citā cīniņā ar 4:2 sarūgtināja “Baltic International Bank” (18).

Vēl no pārējiem mačiem jāatzīmē “Olaine” (17) triumfs pār FC “Maskachka” (seši vārti Igoram Vorobjovam), kā arī olainiešu neizšķirts pret “OSK Ostnieks” (3:3). Pēdējā kopā ar FK “Reinards/Ropaži 2” savākušas pa deviņiem punktiem, kamēr kopvērtējuma tabulas noslēdzošajās pozīcijās joprojām atrodas “Baldone” (3) un FC “Maskachka” (1).

Rīgas čempionāta B apakšgrupā vadības grožus saglabā “DSV” (29), kas iepriekšējās nedēļas šķērsgriezumā gan cīnījās pieticīgām sekmēm, dalot punktus uz pusēm – 1:1 - ar ciešāko sekotāju tabulā, proti, “NAPALM” (26), kā arī piedzīvojot pirmo zaudējumu šajā sezonā mačā pret ceturtās vietas īpašnieci “Estoty/JOMA TEAM” – 1:3.

Sekmīgs sniegums trešajā pozīcijā esošajai FK “Zep/Forevers” (24), kas ar divu uzvaru palīdzību pietuvojās līderu duetam, pieveicot “Līgatne/Zeit” (4:2) un “LSPA” (3:2), kamēr jau minētā “Estoty/JOMA TEAM” vēl citā duelī, pateicoties Dmitrija Skibjuka “hat-trick”, lika kapitulēt “LSPA” – 6:2. Turpat netālu no vadošā kvarteta atrodas arī 22 punktus savākusī “Rīgas Pašvaldības Policija” – “kārtības sargiem” aizvadītajā nedēļā divi panākumi cīņās ar “Industrial Steel Group” (7:2) un “AVANTEX” (4:2).

Nedaudz nostāk B grupas tabulā izkārtojušās pārējās piecas vienības, kuru vidū ietilpst “Industrial Steel Group” (14), “LSPA” (10), “Līgatne/Zeit” (9), “AVANTEX” (8) un FC “PETROW STAR” (2).

Visbeidzot C grupā pirmo neveiksmi sezonā piedzīvoja viena no līderēm “Bettend.com” (28), negaidīti pārliecinoši ar 2:7 piekāpjoties FK “Stopiņi/LAS” (“hat-trick” uzvarētājiem realizēja Pāvels Lavrentjevs). Bez šīs neveiksmes “Bettend.com” citā duelī atstāja “sausā” “RegVardy/Anzāģe” (5:0), savukārt otra apakšgrupas līdere FK “Rīnūži/Grifs AG”, kas arīdzan sakrājusi 28 punktus, mainīgām sekmēm spēkojās pret FK “Reinards/Ropaži”, uzvarot izbraukumā (7:3), bet piekāpjoties mājas zālē – 3:4.

Šajā apakšgrupā jāatzīmē arī trešajā vietā esošās FK “Kadaga” (19) veikums – iegūtie seši punkti trijās cīņās. FK “Kadaga” apmainījās “laipnībām” dueļos ar “LJA” (2:1 un 1:2), kā arī pārspēja “Evolution Gaming” – 6:0.

C apakšgrupas tabulā pa 17 punktiem patlaban savākušas “USB” un “LJA”, minimāli par punktu atpaliek FK “Stopiņi/LAS” un “RegVardy/Anzāģe”, savukārt noslēdzošajās pozīcijās izkārtojušās “Evolution Latvia” (14), FK “Reinards/Ropaži” (7) un “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (5).

Turnīra rezultatīvākais futbolists arvien ir 30 vārtus guvušais Aleksejs Bespalovs (“Bettend.com”).

Kā iepriekš vēstīts, visas dalībnieces saskaņā ar kalendāru, kas sastādīts komandām savstarpēji vienojoties, turnīra pirmajā posmā ar izlozes palīdzību sadalītas trīs apakšgrupās. To ietvaros komandas aizvadīs divu apļu cīņās pēc t.s. riņķa sistēmas (pa vienai spēlei ar katru pretinieku viesos un mājās), pēc kā tiks noskaidrotas deviņas spēcīgākās komandas, kas turpinās cīņu par medaļām.

Otrajā posmā, kas sāksies nākamā gada 21. janvārī, bet noslēgsies 10. martā, katra no deviņām spēcīgākajām komandām aizvadīs pa divām spēlēm (pa vienai viesos un mājās) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušos komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, tādējādi noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin