Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
Līderes statusā izvirzās „Garāža”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 9.11.2015
Izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas, „SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta šīs sezonas Elites līgas sacensībās vienvadību pārņēmusi „Garāža” komanda, savukārt pirmo neveiksmi trešās kārtas ietvaros pēc divu panākumu sērijas piedzīvoja FC „Inter STAR” telpu futbolisti.

„Garāža” svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notikušajā mačā guva 3:1 virsroku duelī pret „LNOB/Mārupe” vienību. Pirmā puslaika ietvaros līdere izvirzījās vadībā, uz ko pretinieks atbildēja ar vārtu guvumu otrā periodā. Pavērst spēles ritējumu sev vēlamajā virzienā „Garāža” komandai izdevās pašā mača izskaņā, kad tā guva divus bezatbildes vārtus. Uzvarētāju rindās divkārt ar precīziem raidījumiem atzīmējās Artūrs Kaikins, viens trāpīgs sitiens Edgara Klaivas rēķinā, savukārt sāncenšiem prestiža vārtus guva Jānis Kārkliņš.

Tādējādi „Garāža” vienība ir vienīgā līgas ietvaros, kas spējusi pirmo trīs kārtu laikā sasniegt simtprocentīgu bilanci un iegūt maksimāli iespējamos deviņus punktus.

Ielaižot jau pirmajā puslaikā piecus vārtus, neveiksmi pēc divu uzvaru izcīnīšanas cieta FC „Inter STAR”, kas ar rezultātu 1:6 atzina „RSU” pārākumu. Pēc pārtraukuma FC „Inter STAR” tā arī nespēja atgūties un atrast pietiekoši efektīvu pretspēli, savus vienīgos vārtus gūstot vien pašā mača epilogā, kad izcēlās Pāvels Lavrentjevs. Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) atbalstītās komandas rindās „dubli” realizēja Vsevolods Čamkins, ar kopumā sešiem vārtiem atgriežoties sacensību rezultatīvāko snaiperu saraksta priekšgalā, pa reizei izcēlās Artūrs Mitarjans un Nikolass Pitruga, savukārt vēl divas reizes bumba FC „Inter STAR” vārtos pabija pēc pašu futbolista netīša raidījuma.

Otro panākumu jaunajā sezonā svētdien kaldināja arī „JakoSport&Graanul Pellets”, pārspējot „FREE” komandu – 5:1. Lūzumu spēles gaitā uzvarētāji panāca pirmā puslaika nobeigumā, kad īsā laika periodā trīs reizes pārspēja sāncenšu vārtsargu, bet pēc pārtraukuma vēl nedaudz palielināja rezultāta handikapu. Divi vārti Vitālijam Smirnovam, pa vieniem Aleksandram Trupam, Maksimam Selivončikam un Anatolijam Maksimenko, bet „FREE” rindās vienīgo reizi ar rezultatīvu sitienu atzīmējās Pāvels Blizņuks.

Pārliecinošāko uzvaru kārtas ietvaros svinēja FK „Rīnūži Rīga”, gūstot astoņus vārtus duelī pret „RTU FC/TUC” – 8:2. „Hat-trick” šajā mačā realizēja Aleksandrs Čekulajevs, „dublis” Dmitrijam Telešam, bet viens vārtu guvums Mihailam Čebotarjovam, Danielam Paperno un Pēterim Naglam. „Studentu” labā pa reizei izcēlās Kaspars Lakševičs un Kārlis Vikmanis. Jāpiebilst, ka „RTU FC/TUC” telpu futbolisti pagaidām ir vienīgā komanda sacensību ietvaros, kas vēl nav izcīnījusi punktus, piedzīvojot neveiksmes visos trijos mačos.

Elites līgas čempionāta kopvērtējumā, kā minēts, nedalītā pirmajā pozīcijā izvirzījusies deviņus punktus iekrājusī „Garāža”, savukārt sešus punktus savākušas uzreiz trīs turnīra dalībnieces – „JakoSport&Graanul Pellets”, FK „Rīnūži Rīga” un FC „Inter STAR”. Par diviem punktiem no šī trio atpaliek „RSU”, trīs punktus izcīnījusi „LNOB/Mārupe”, vienu „FREE”, bet „uz nulles” joprojām palikusi „RTU FC/TUC”.

Jau vēstīts, ka sacensību rezultatīvākais spēlētājs patlaban ir sešus vārtus guvušais V.Čamkins, savukārt viņa tuvākie sekotāji šajā statistikas rādītājā ir četras reizes sāncenšu vārtsargus sarūgtinājušie Rihards Ščogols un A.Čekulajevs no FK „Rīnūži Rīga”.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(Cerber)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin