Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
Elites līgas čempionātu ar uzvarām sāk FC “ Inter STAR”, “Garāža” un “JakoSport&Graanul Pellets”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 19.10.2015
Ar uzvarām svētdien Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē notikušās jaunizveidotās “SYNOTtip” 2015./2016.gada Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas čempionātu uzsāka “FC Inter STAR”, “Garāža” un “JakoSport&Graanul Pellets” vienības. Pa punktam nopelnīja arī “RSU” un “FREE” komandas, kuru savstarpējais mačs noslēdzās neizšķirti.

Sacensībās ārpus konkurences startējošā FC “Inter STAR” jau mača pirmajā minūtē pret “LNOB/Mārupe”, pateicoties Konstantīna Guļenko vārtu guvumam, ieguva vadību, un cīņas turpinājumā lielākoties to spēja saglabāt, spēles izskaņā svinot panākumu ar minimālu 4:3 pārsvaru. Jāpiebilst, ka “LNOB/Mārupe” telpu futbolisti divkārt prata panākt izlīdzinājumu (1:1 un 2:2), taču iegūt vismaz punktu šajā duelī viņiem tā arī neizdevās. Uzvarētāju rindās divas reizes precīzi sita Dmitrijs Gruņičevs, pa reizei izcēlās iepriekš minētais K.Guļenko un Vladimirs Ivanikins, kamēr sāncenšu rindās “dubli” realizēja Kristaps Eimanis.

Ne mazāk saspringtā mačā savus pirmos trīs punktus jaunajā sezonā duelī pret FK “Rīnūži Rīga” izcīnīja “Garāža”, kas pēc pagalam neveiksmīga spēles sākuma (jau 0:2 astotajā minūtē) spēja lauzt turpmāko cīņas gaitu un jau otrā puslaika vidū ieguva komfortablu 6:2 pārsvaru. Atlikušajā laikā “Garāža” prata iekrāto uzvarai nepieciešamo pārsvaru nosargāt, triumfējot ar 7:5. Pa diviem vārtiem uzvarētāju rindās guva Ervīns Dukaļskis un Artūrs Ēdolfs, savukārt “Rīnūži Rīga” sastāvā divi trāpīgi raidījumi Riharda Ščogola un Laura Podnieka kontā.

Iespējams, aizraujošākajā Elites līgas čempionāta pirmās kārtas cīņā starp “RSU” un “FREE” sportiskais sižets turēja līdzjutējus neziņā līdz pat tiesneša beigu svilpei. Jau pirmajā puslaikā komandas par abām kopā guva astoņus (!) vārtus, “RSU” futbolistiem divkārt atspēlējot divu vārtu deficītu (no 0:2 uz 2:2 un no 2:4 uz 4:4). Pēc pārtraukuma sāncenses apmainījās ar vienu vārtu guvumu, spēlei noslēdzoties ar “miera izlīgumu” – 5:5. “RSU” komandas kopējā veikumā noteikti jāizceļ Vsevoloda Čamkina veikums, kurš guva četrus vārtus, tādējādi pēc pirmās kārtas izvirzoties sacensību rezultatīvāko spēlētāju saraksta pašā priekšgalā. “FREE” sastāvā “dubli” realizēja Pavels Blizņuks un Igors Kapustins.

Visbeidzot vēl nepieminētajā duelī pagaidām pārliecinošāko uzvaru sacensību ietvaros svinēja “JakoSport&Graanul Pellets”, kas ar 7:0 sagrāva vēl vienu ārpus konkurences spēlējošu vienību, proti, “RTU FC/TUC”. Divus vārtus guva Artjoms Voroņins, bet pa reizei “studentu” vārtsargu pārspēja Andrejs Motiļs, Igors Poļakovs, Vitālijs Smirnovs, Maksims Selivončiks un Anatolijs Maksimenko.

Elites līgas čempionāta otrā kārta tiks aizvadīta jau šo svētdien, 25.oktobrī.

Kā ziņots, visas astoņas komandas savā starpā aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura punktu izteiksmes ziņā vadošais četrinieks, turpinot cīņu par godalgotajām vietām un ņemot līdzi iekrātos punktus, izspēlēs papildus mačus katrs ar katru savā starpā, noskaidrojot Elites līgas godalgoto vietu ieguvējus. Savukārt otrais četrinieks pēc šāda paša principa sadalīs vietu izkārtojumu no piektās līdz astotajai.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Valts Velve
Valts Velve

(FK Kadaga)
30
Artūrs Jurjevs
Artūrs Jurjevs

(AVANTEX)
34
Andrejs Markovs
Andrejs Markovs

(Olaine)
48

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin