Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
Startēs tradicionālais Rīgas telpu futbola čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.10.2015
Šajā nedēļas nogalē starts tiks dots Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajam tradicionālajam “SYNOTtip” 2015./2016. gada Rīgas telpu futbola čempionātam, kas šogad atšķirībā no iepriekšējās sezonas pulcēs dalībniekus nevis divās, bet trijās dažādās līgās. Papildus jau ierastajām Otrās un Trešās līgas sacensībām gaidāmajā sezonā spēcīgākās vienības tiks noskaidrotas arī jaunizveidotajā Elites līgā, kur spēkosies astoņas dalībnieces.

Elites līgas ietvaros visas astoņas komandas savā starpā aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura punktu izteiksmes ziņā vadošais četrinieks, turpinot cīņu par godalgotajām vietām un ņemot līdzi iekrātos punktus, izspēlēs papildus mačus katrs ar katru savā starpā, noskaidrojot Elites līgas godalgoto vietu ieguvējus. Savukārt otrais četrinieks pēc šāda paša principa sadalīs vietu izkārtojumu no piektās līdz astotajai.

Visas Elites līgas spēles risināsies svētdienās starp plkst.16 un plkst.20 Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9 laika periodā no 18.oktobra līdz 2016.gada 6.martam. Komanda, kas izcīnīs zelta godalgas, nākamajā sezonā varēs pretendēt uz dalību Latvijas čempionāta Pirmajā līgā.

Starp jaunizveidotās Elites līgas dalībniecēm jāmin pērn Otrajā līgā otro vietu ieguvušus FC “Inter STAR” (pērn – SK “Inter/Macron”) un “JakoSport&Graanul Pellets”, kā arī citas šajā līgā iepriekš ne bez sekmēm startējušās dalībnieces – RSU un “RTU FC/TUC”. Savukārt no Latvijas čempionāta pagājušās sezonas Pirmās līgas redzēsim FK “Rīnūži Rīga”, “Garāža”, “LNOB/Mārupe” (pērn – “Rīgas Siltums”) un FREE vienības. Divas no iepriekš minētajām vienībām – FC “Inter STAR” un “RTU FC/TUC” - turnīrā piedalīsies ārpus konkurences, kā Latvijas čempionāta Virslīgas fārmklubi.

Tikmēr Rīgas čempionāta Otrajā un Trešajā līgā kopumā dažādās Rīgas un tās tuvākās apkārtnes sporta zālēs šosezon startēs 32 dalībnieces, no kurām katras līgas 16 dalībnieces sadalītas divās apakšgrupās pa astoņām katrā. Čempionāta izspēles formāts palicis nemainīgs – spēles notiks divos posmos pēc kalendāra, kas saskaņots atbilstoši dalībnieču vēlmēm. Pirmā posma izspēle plānota līdz nākamā gada 3.janvārim, un tajā visas komandas abās līgās aizvadīs divu apļu cīņas, tiekoties ar katru pretinieci mājās un viesos.

Astoņas spēcīgākās vienības - pa četrām no katras apakšgrupas – turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, kas tiks aizvadīts orientējoši līdz nākamā gada 6.martam. Savukārt pārējās sacensību dalībnieces šajā posmā izspēlēs vietas no devītās līdz 16.pozīcijai.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Valts Velve
Valts Velve

(FK Kadaga)
30
Artūrs Jurjevs
Artūrs Jurjevs

(AVANTEX)
34
Andrejs Markovs
Andrejs Markovs

(Olaine)
48

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin