Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
UNICEF
Valdemāra 163, Būvamatniecības vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vitālijs Glazunovs
Vitālijs Glazunovs
Vārtsargs53
1Jevgenijs Morozs
Jevgenijs Morozs
1Vārtsargs40
4Igors Antonovs
Igors Antonovs
1Universāls36
6Vadims Ļašenko
Vadims Ļašenko
105Universāls40
6Vladimirs Kolesničenko
Vladimirs Kolesničenko
Universāls44
7Aleksandrs Žukovs
Aleksandrs Žukovs
11Uzbrucējs43
8Jurijs Galejs
Jurijs Galejs
Aizsargs60
8Vladislavs Eidimits
Vladislavs Eidimits
126Uzbrucējs32
9Dmitrijs Pomazkovs
Dmitrijs Pomazkovs
1Uzbrucējs44
9Aleksandrs Zeņkovs
Aleksandrs Zeņkovs
1642Uzbrucējs35
10Pāvels Broitmans
Pāvels Broitmans
11Uzbrucējs41
11Aleksandrs Kornejevs
Aleksandrs Kornejevs
32Aizsargs41
12Dmitrijs Gavrilovs
Dmitrijs Gavrilovs
2Universāls34
13Romans Sulackis
Romans Sulackis
62Universāls40
13Aleksandrs Usovs
Aleksandrs Usovs
Aizsargs39
15Aleksandrs Osins
Aleksandrs Osins
Uzbrucējs40
17Igors Brainins
Igors Brainins
4Uzbrucējs40
21Maksims Firsovs
Maksims Firsovs
8Aizsargs37
23Andrejs Perepļotkins
Andrejs Perepļotkins
7Universāls39
30Aleksejs Bespalovs
Aleksejs Bespalovs
112Uzbrucējs38
77Vladislavs Veselovs
Vladislavs Veselovs
Uzbrucējs46
99Andris Krauklis
Andris Krauklis
21Aizsargs40

Kopā iesisti vārti: 95   |   Vidējais komandas vecums: 41


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās8:3
0:4
7:7
7:4
2:3
3:0
8:5
4:2
2:3
7:6
6:5
6:4
8:16
7:3
2867%75:65
2.USB4:0
3:8
6:4
3:7
1:2
2:1
8:1
5:1
4:1
1:4
2:4
1:0
12:2
8:7
2764%60:42
3.UNICEF4:7
7:7
7:3
4:6
2:2
3:2
10:4
2:5
2:3
4:4
4:1
5:2
2:0
6:4
2457%62:50
4.RegVardy0:3
3:2
1:2
2:1
2:3
2:2
3:2
2:8
1:1
6:2
2:2
2:2
2:2
5:1
2048%33:33
5.FK Kadaga2:4
5:8
1:5
1:8
5:2
4:10
8:2
2:3
4:3
3:0
3:1
1:3
1:6
4:3
1843%44:58
6.Baltic International Bank6:7
3:2
4:1
1:4
4:4
3:2
2:6
1:1
0:3
3:4
6:6
4:3
3:3
2:6
1638%42:52
7.LSPA4:6
5:6
0:1
4:2
2:5
1:4
2:2
2:2
3:1
1:3
3:4
6:6
10:-
2:1
1536%45:43
8.MLFC Victoria / Lerona3:7
16:8
7:8
2:12
4:6
0:2
1:5
2:2
3:4
6:1
6:2
3:3
1:2
-:10
1126%54:72
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
2.novembrī
UNICEF - LSPA 4:1
Protokols
otrdien 19:00
3.novembrī
FK Kadaga - UNICEF 5:2
Protokols
pirmdien 21:45
9.novembrī
UNICEF - MLFC Victoria / Lerona 2:0
Protokols
ceturtdien 20:15
12.novembrī
Akela Kļūdījās - UNICEF 7:7
Protokols
pirmdien 21:45
16.novembrī
UNICEF - Akela Kļūdījās 4:7 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:45
20.novembrī
USB - UNICEF 6:4
Protokols
pirmdien 21:45
23.novembrī
UNICEF - RegVardy 2:2
Protokols
svētdien 19:00
29.novembrī
LSPA - UNICEF 2:5
Protokols
pirmdien 21:45
30.novembrī
UNICEF - Baltic International Bank 2:3
Protokols
ceturtdien 21:20
3.decembrī
RegVardy - UNICEF 2:3
Protokols
pirmdien 21:45
7.decembrī
UNICEF - USB 7:3
Protokols
trešdien 22:00
9.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - UNICEF 4:6
Protokols
pirmdien 21:45
14.decembrī
UNICEF - FK Kadaga 10:4
Protokols
ceturtdien 19:00
17.decembrī
Baltic International Bank - UNICEF 4:4
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:4
7:2
3:6
3:0
1:1
6:2
7:3
6:5
4:3
3:8
5:4
3:0
3:0
6:4
3276%61:42
2.UNICEF2:7
4:4
2:2
3:2
4:3
5:3
4:7
7:7
3:2
4:9
6:3
4:1
7:3
4:6
2457%59:59
3.RegVardy0:3
6:3
2:3
2:2
1:1
0:2
0:3
3:2
3:0
2:1
3:3
3:1
1:2
2:1
2150%28:27
4.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:5
3:4
2:0
1:1
5:6
2:0
3:4
4:3
3:1
3:5
6:2
8:3
2048%46:41
5.Akela Kļūdījās5:6
3:7
7:7
7:4
2:3
3:0
0:2
6:5
4:3
3:5
3:2
4:4
8:3
0:4
2048%55:55
6.EUROLOGI8:3
3:4
9:4
2:3
1:2
0:3
3:4
4:3
5:3
3:4
2:2
2:2
2:2
4:0
1843%48:39
7.Cerber0:3
4:5
1:4
3:6
1:3
3:3
5:3
1:3
4:4
2:3
2:2
2:2
7:1
5:1
1331%40:43
8.USB4:6
0:3
6:4
3:7
1:2
2:1
3:8
2:6
4:0
3:8
0:4
2:2
1:5
1:7
1024%32:63
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:40
28.janvārī
Cerber - UNICEF 1:4
Protokols
pirmdien 21:45
1.februārī
UNICEF - Industrial Steel Group 4:3
Protokols
pirmdien 21:45
8.februārī
UNICEF - Olaine 2:7 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:45
15.februārī
UNICEF - Cerber 6:3
Protokols
sestdien 19:00
20.februārī
EUROLOGI - UNICEF 9:4
Protokols
pirmdien 21:45
29.februārī
UNICEF - EUROLOGI 3:2
Protokols
otrdien 21:15
1.marta
Olaine - UNICEF 4:4
Protokols
ceturtdien 20:45
3.marta
Industrial Steel Group - UNICEF 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin