Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
2Ronalds Štukaturovs
Ronalds Štukaturovs
174Защитник27
3Dainis Ahunzjanovs
Dainis Ahunzjanovs
411Защитник33
4Vjačeslavs Oboznijs
Vjačeslavs Oboznijs
3Защитник31
4Ilja Nemčikovs (fārmklubs)
Ilja Nemčikovs (fārmklubs)
1Нападающий35
8Ruslans Prošins
Ruslans Prošins
1441Нападающий31
8Maksims Radionovs
Maksims Radionovs
2Универсал33
9Igros Bondarenko
Igros Bondarenko
8Нападающий36
10Jevgenijs Liukonins
Jevgenijs Liukonins
104Нападающий35
11Igors Gajduks
Igors Gajduks
81Нападающий33
13Andrejs Kondratjevs
Andrejs Kondratjevs
5Универсал35
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
Вратарь40
31Artūrs Liģeris
Artūrs Liģeris
Нападающий33
31Ilmārs Labuds (fārmklubs)
Ilmārs Labuds (fārmklubs)
1Защитник39
77Maksims Harkins
Maksims Harkins
41Универсал28
77Arnolds Reveliņš
Arnolds Reveliņš
8Универсал27
89Vjačeslavs Miņins
Vjačeslavs Miņins
21Универсал33
98Andrejs Gajduks
Andrejs Gajduks
63Защитник34

Всего забитых голов: 98   |   Средний возраст команды: 33.1


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
вторник 19:15
21 октября
Industrial Steel Group - LSPA 4:1
Протокол
суббота 17:00
25 октября
ILGA - Industrial Steel Group 5:2
Протокол
воскресенье 17:15
2 ноября
LSPA - Industrial Steel Group 2:6
Протокол
вторник 19:15
4 ноября
Industrial Steel Group - Banku augstskola 6:5 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:20
5 ноября
Baldone - Industrial Steel Group 4:6
Протокол
вторник 19:15
11 ноября
Industrial Steel Group - Baldone 3:0
Протокол
пятница 22:10
21 ноября
AVANTEX - Industrial Steel Group 2:10
Протокол
понедельник 21:45
24 ноября
Arigo M* - Industrial Steel Group 7:2 (Видео)
Протокол
вторник 19:15
25 ноября
Industrial Steel Group - Rīgas Pašvaldības Policija 8:2
Протокол
вторник 19:15
2 декабря
Industrial Steel Group - AVANTEX 6:2
Протокол
вторник 19:15
9 декабря
Industrial Steel Group - Arigo M* 4:3 (Видео)
Протокол
четверг 21:10
11 декабря
Banku augstskola - Industrial Steel Group 0:9
Протокол
вторник 19:15
16 декабря
Industrial Steel Group - ILGA 2:3
Протокол
вторник 20:15
23 декабря
TENTE - Industrial Steel Group 1:0
Протокол
воскресенье 21:00
4 января
SK Inter/Macron P* - Industrial Steel Group 1:1
Протокол
вторник 19:15
6 января
Industrial Steel Group - RegVardy 2:1
Протокол
пятница 19:45
9 января
Rīgas Pašvaldības Policija - Industrial Steel Group 0:3
Протокол
понедельник 20:10
12 января
RegVardy - Industrial Steel Group 2:1
Протокол
вторник 19:15
13 января
Industrial Steel Group - SK Inter/Macron P* 3:4
Протокол
вторник 19:15
20 января
Industrial Steel Group - TENTE 6:1
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Дата Соперники Результат
понедельник 20:45
2 февраля
JakoSport&Graanul Pellets - Industrial Steel Group 3:1
Протокол
вторник 19:15
3 февраля
Industrial Steel Group - RSU 0:3
Протокол
вторник 19:15
17 февраля
Industrial Steel Group - PB Line 2:2
Протокол
вторник 19:15
24 февраля
Industrial Steel Group - FK Jaunolaine 3:8 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 19:15
3 марта
Industrial Steel Group - JakoSport&Graanul Pellets 1:2
Протокол
пятница 21:15
6 марта
FK Jaunolaine - Industrial Steel Group 4:3
Протокол
воскресенье 18:15
15 марта
PB Line - Industrial Steel Group 4:3
Протокол
пятница 21:20
20 марта
RSU - Industrial Steel Group 4:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin