Latvijas futbola federācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
RĪGAS PILSĒTAS 2020.GADA JAUNATNES ČEMPIONĀTS
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 6.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 280 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2064
 
Ziņas
Sveikti Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkšu laureāti
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 30.9.2020
Aizvadītajā svētdienā RTU stadionā Pārdaugavā, priecējot lieliskiem laikapstākļiem un plašam klātesošo spēlētāju vecāku lokam, notika sezonas noslēguma ceremonija Rīgas pilsētas 2020. gada jaunatnes meistarsacīkstēs futbolā, kurā tika sveikti U-10, U-11, un U-12 A grupu godalgoto vietu ieguvēji.

Pasākuma sākumdaļā visās vecuma grupās tika aizvadītas paraugspēles, savā starpā spēkus samērojot visu vecuma grupu labākajām trim vienībām. Savukārt pēcāk meistarīgākos Rīgas futbola censoņus svinīgā atmosfērā sveica Rīgas Futbola federācijas (RFF) prezidents Eduards Borisevičs, izpilddirektors Ādolfs Supe, kā arī RFF valdes locekļi Imants Bleidelis un Aldis Ščogols, pasniedzot laureātiem kausus un medaļas, kā arī garšīgas balvas no pasākuma atbalstītāja – saldējuma “Eskimos”.

“Vēlos apsveikt ne tikai uzvarētājus, bet pilnīgi visas Rīgas jaunatnes meistarsacīkšu komandas ar veiksmīgu sezonu. Neskatoties uz esošo situāciju, mums izdevās izspēlēt sacensības, kas svarīgas gan pašiem puišiem, gan arī klubiem un treneriem. Parasti čempionāta cīņas notiek no aprīļa līdz jūnijam, bet šosezon spēlējām no jūlija līdz pat septembrim, aizvadot vairāk par 200 mačiem.

Paldies treneriem par darbu, vecākiem par izturību un mūsu partneriem par atbalstu. Novēlu visiem veselību un veiksmi darbos. Futbols Rīgā turpinās!”, uzsvēra RFF prezidents Eduards Borisevičs.

Kā vēstīts, vecākajā jeb U-12 grupā pirmajā trijniekā ierindojās “Metta/Rīga”, RFS un FK “Dinamo Rīga”, U-11 vecuma kategorijā sveiktas tika JDFS “Alberts” un “Metta/Rīga” (čempione RFS ceremonijā nevarēja piedalīties, jo šajā dienā startēja citās sacensībās), kamēr U-10 grupā vadošajā trijniekā izkārtojās attiecīgi RFS, “Metta/Rīga” un Mārupes SC.

Plašāku informāciju par turnīru iespējams iegūt oficiālajā mājaslapā www.fta.lv/jaunatne.

Foto>>>

Video>>>
Zibensziņas

Ziņas


Ziņu arhīvs


© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin