Latvijas futbola federācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
RĪGAS PILSĒTAS 2018.GADA JAUNATNES ČEMPIONĀTS
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 7.augustā Kopējais spēļu skaits: 430 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4873
 
Ziņas
Tuvojas Rīgas jaunatnes čempionātu jaunā sezona
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 29.3.2019
Otrdien, 26. martā, notika Rīgas un Rīgas reģiona bērnu un jaunatnes klubu – Rīgas Futbola federācijas (RFF) biedru – organizatoriskā sapulcē, kur tika diskutēts par Latvijas bērnu un jaunatnes futbola attīstības soļiem, Latvijas galvaspilsētas reģiona futbola aktivitātēm, kā arī apstiprināti reglamenti un dalībnieki RFF organizētajam un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajām tradicionālajām Rīgas jaunatnes 2019. gada meistarsacīkstēm, kā arī “Ādas Bumbas” sacensībām.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un jaunatnes pārvaldes atbalstītās Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes risināsies trijās vecuma grupās līdz jūnija beigām, kur U-10, U-11 un U-12 A apakšgrupu dalībnieces cīnīsies par medaļām, bet tieši U-12 vecuma grupas vienības – arī par kvalifikāciju uz Latvijas finālsacensībām vasaras beigās. Sacensības notiks Latvijas galvaspilsētas laukumos pēc klubu izstrādāta un RFF apstiprināta kalendāra laika periodā no 30. marta līdz 30. jūnijam. Spēles ilgums U-12 vecuma A grupā paredzēts 2x25 minūšu apjomā, bet U-12 B grupas, kā arī U-11 un U-10 sacensībās mači ilgs 2x20 minūtes.

U-10 jeb 2009. gadā dzimušo spēlētāju turnīrā piedalīsies 28 komandas (10 “A” un 18 “B” grupā), U-11 sacensībās startēs 24 vienības (9 un 15), savukārt vecākajā jeb U-12 grupā dalību apstiprinājušas 27 komandas (11 un 16).

Jau ziņots, ka atšķirībā no iepriekšējo gadu turnīriem šoreiz nenotiks sacensības U-9 vecuma grupā. Gaidāmajā sezonā arvien vēl plānoti B grupu turnīri U-11 un U-10 komandām, bet organizatori aicina klubu pārstāvjus pakāpeniski pārorientēt B komandu dalību vasaras periodā uz dažādiem festivāliem un turnīriem, kā piemēram, “Rīga Bumbo” u.c.

Visās trijās vecuma grupās komandas A un B grupās aizvadīs viena apļa turnīru. Vienīgajam šosezon formātā 8 pret 8 LFF rīkotajam Latvijas finālam kvalificēsies tikai U-12 vecuma grupas A apakšgrupas pirmās trīs vietas.

Tikmēr no maija līdz septembrim četros sabraukumos klubu jaunatnes U-13 (2006./2007.dz.g.) un U-15 (2004./2005.dz.g.) vienības varēs pārbaudīt spēkus Mārupes Sporta centra atbalstītajās Rīgas pilsētas sacensībās “Ādas Bumba”, kas risināsies galvenokārt Jaunmārupes pamatskolas stadionā (dažas spēles ir iespējamas arī Mārupes vidusskolas stadionā). Spēles laiks plānots 2x20 minūšu apjomā, labākajām komandām katrā vecuma grupā kvalificējoties LFF rīkotajam finālturnīram. “Ādas Bumbas” sacensībām nedrīkstēs pieteikt šī gada Latvijas jaunatnes čempionāta Elites grupas spēlētājus.

“Ādas Bumbas” U-13 vecuma grupas turnīrā dalību apstiprinājušas desmit dalībnieces, katra pa reizei tiekoties ar katru, bet U-15 – piecas (tiks izspēlēts divu riņķu čempionāts).

Abu turnīru galvenie uzdevumi ir popularizēt futbolu Rīgas pilsētas jaunatnes vidū un sekmēt jauno futbolistu meistarības izaugsmi.

Dalībnieki>>>

Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkšu nolikums>>>

Rīgas pilsētas „Ādas Bumbas” sacensību nolikums>>>

Pieteikuma forma>>>

Bildes no sapulces>>>

PROMO video>>>

Zibensziņas

Ziņas


Ziņu arhīvs


© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin