Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Latvijas pludmales futbola čempionāts 2014
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 10.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 259
Ziņas
Rīgas kausu iegūst “Kreiss”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 27.5.2014
Aizvadītajā nedēļas nogalē Ķeizarmeža laukumā notika Latvijas pludmales futbola sezonas atklāšanas sacensības – Rīgas kausa izīņa. Izcīnot uzvaras visās sešās aizvadītajās spēlēs, šīs vasaras pirmo trofeju ieguva Rīgas “Kreiss”. Otrajā vietā ierindojās “BFS/Skonto/Atlas”, bet trešajā “TUC/FTA” vienība.

Turnīra nolikums paredzēja, ka vispirms komandas, ar izlozes palīdzību sadalītas divās apakšgrupās, aizvadīja viena apļa grupu turnīru, pēc kā pa četrām labākajām kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Diemžēl pēdējā brīdī no dalības turnīrā atteicās “Free” vienība, līdz ar to B grupā izpalika cīņa par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Bet par visu pēc kārtas. A grupā izcīnot uzvaras visos četros mačos, divos no tiem pēcspēles sitienu sērijā, pirmo vietu izcīnīja “BFS/Skonto/Atlas” vienība. Par četriem punktiem atpalika RTU un “TUC/FTA” komandas, otro vietu, pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē, ieņemot “TUC/FTA”. Bet pēdējo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izcīnīja “Joga Bonita”, kas izšķirošajā spēlē ar 3:0 pārspēja tiešos konkurentus – ciemiņus no Ludzas.

B grupā trīs uzvaras, viena no tām pēcspēles sitienu sērijā, un pirmā vieta galvenajiem favorītiem “Kreiss”, otrie “Jaunais dinamietis”, kam talkā nāca arī labvēlīgais spēļu kalendārs, trešie – VBFK, bet zaudējumus visos mačos piedzīvoja “VUSK Stolichnaya”.

Ceturtdaļfinālos sīvākā cīņa izvērtās starp “TUC/FTA” (A2) un VBFK (B3) (3:2), kā arī, lai cik tas nebūtu negaidīti, starp “Kreiss” (B1) un “Joga Bonita” (A4) (3:0) komandām. Pārējos divos ceturtdaļfinālos intriga zuda itin drīz. Tā RTU (A3) pārliecinoši ar 7:2 pārspēja “Jauno dinamieti” (B2), bet “BFS/Skonto/Atlas” (A1) neatstāja nekādus variantus “VUSK Stolichnaya” – 10:0. Tādējādi pusfinālā iekļuva trīs komandas no A grupas.

Pirmajā no pusfināla cīņām RTU divas reizes ieguva divu vārtu pārsvaru – 3:1 un 4:2, taču “Kreiss” pēdējā trešdaļā atspēlējās, bet pēc tam arī izcīnīja uzvaru pagarinājumā – 5:4. Taisnības labad gan jāatzīst, ka “studentiem”, spēlējot ar tikai pieciem laukuma spēlētājiem, gluži vienkārši pietrūka fiziskā spēka izšķirošajiem notikumiem.

Otrajā pusfinālā “TUC/FTA” divas reizes spēja izlīdzināt rezultātu – 1:1 un 2:2, bet izšķirošie izrādījās “BFS/Skonto/Atlas” gūtie ceturtie vārti trešās trešdaļas vidū – 4:2.

Ņemot vērā augstāk aprakstītos apstākļus, kā arī faktu, ka “TUC/FTA”, tieši pretēji, ieguva sastāva papildinājumu pirms izšķirošajām cīņām, un uz spēli varēja pieteikt 10 laukuma spēlētājus, RTU nolēma atteikties no mača par trešo vietu, tādējādi “TUC/FTA” bez cīņas ieguva mazāko no kausiem.

Savukārt finālā “Kreiss” ar rezultātu 3:1 pārspēja “BFS/Skonto/Atlas”, pelnīti iegūstot pirmo no šīs sezonas trofejām. Jāpiebilst, ka Latvijas čempioniem tā bija viena no pēdējām pārbaudēm pirms Eiropas čempionvienību kausa.

Rīgas kausa izcīņa pludmales futbolā tika rīkota pirmo reizi, sacensības organizē Rīgas Futbola federācija sadarbībā ar Futbola Turnīru Asociāciju ar Latvijas Futbola federāciju atbalstu.
Zibensziņas
2014.g.SUPERKAUSA izcīņa Kreiss (Rīga) - Busela FS (Skonto/Atlas) (Rīga)
pamatalaikā 1:4
Foto un Video

Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2014.gada 29.jūnijam.

2014.g. Latvijas pludmales futbola čempionāta PLAY OFF spēļu rezultāti:

8.augusts spēle par 3.vietu Dinamo LAT (Rīga) – VBFK (Jūrmala) 4:5 M.Busels 3*, 13, 36; A.Novožilovs 26** - M.Suvorovs 3; A.Biša 15; A.Pūpols 20; R.Petunovs 26, 31+dz.k.26*; Ģ.Paulis dz.k.25

8.augusts spēle par 1.vietu Kreiss (Rīga) – RTU (Rīga) 4:3 pēc papildlaika G.Stepaņuks 1; D.Travkins 2; E.Rubenis 35; D.Jakovļevs 38 - A.Ivanovs 20+dzk.11; G.Rožkalns 24+dz.k.30; E.Muižnieks 33

9.augusts spēle par 3.vietu) VBFK (Jūrmala) - Dinamo LAT (Rīga) 5:3 R.Petunovs 1, 33+sk.k.36; A.Rudzišs 7; V.Veinbergs 19; M.Suvorovs 34; N.Idžons dz.k.27; Ģ.Tumans dz.k.31 - O.Kravčenko 14; P.Skalenko 22, 26
FOTO>>>
VIDEO>>>

9.augusts spēle par 1.vietu RTU (Rīga) - Kreiss (Rīga) 4:2 A.Ivanovs 21, 28; G.Rožkalns 26***+dz.k.26*; G.Rumbenieks dz.k.20; E.Muižieks dz.k.26 - D.Jakovļevs 26**, 29; G.Stepaņuks s.v.36
FOTO>>>
VIDEO>>>

10.augusts spēle par 1.vietu Kreiss (Rīga) – RTU (Rīga) 4:2 D.Jakovļevs 13, 33+dz.k.36; D.Travkins 20+sk.k.36***; G.Stepaņuks dz.k.29+35=sk.k.; R.Solomevičs dz.k.36** - R.Pastors 17; E.Muižnieks 20*; G.Rožkalns s.v.15+sk.k.36*