Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2019
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 78 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 365
Ziņas
FC “Raita” pārņem vienvadību minifutbola čempionātā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 12.6.2019
Par Rīgas Futbola federācijas (RF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta vienīgo līderi pēc ceturtās kārtas kopvērtējuma tabulā kļuvusi FC “Raita” vienība, ļoti spraigā duelī uzveicot tiešo konkurenti “Tente”.

10. jūnijā notiekošo abu līdervienību savstarpējā cīniņā FC “Raita”, pateicoties Oļega Timofejeva, Konstantīna Zabarovska un Oļega Peņkovska rezultatīvajiem raidījumiem, jau mača astotajā minūtē ieguva komfortablu 3:0 pārsvaru, taču pretinieki līdz cīņas 41.minūtē prata panākt neizšķirtu, precīzi divkārt sitot Aleksandram Škoļņikovam un vienreiz Jevgenijam Jeroham. Izšķirošos uzvaras vārtus FC “Raita” guva nedaudz vēlāk, to paveicot Igoram Lapkovskim, tādējādi triumfējot mačā ar rezultātu 4:3.

Patlaban FC “Raita” (12) ir vienīgā komanda, kurai izdevies saglabāt simtprocentīgu bilanci, t.i. izcīnīt panākumus visos četros dueļos. Līdz ar “Tente” (9) neveiksmi šī vienība atkrita uz tabulas ceturto pozīciju, bet uz otro pacēlās FC “Petrow” (10), kas aktuālajā kārtā ar 1:0 pieveica “DSV”. Vienīgos vārtus trīs minūtes pirms tiesneša beigu svilpes guva Bogdans Nesterenko, bet līdz ar mača izskaņu arbitrs arī noraidīja pa vienam futbolistam katrā no komandām – Juriju Krasņakovu (“DSV”) un Ņikitu Žarovu (FC “Petrow”).

Tikmēr uz trešo vietu minifutbola čempionātā pacēlusies “Industrial Steel Group” (9), ar rezultātu 3:2 pārspējot “AMOKO/02”. Izšķirošos vārtus 35. minūtē realizēja Artūrs Jerofejevs. Savukārt otro zaudējumu pēc kārtas Rīgas minifutbola čempionātā piedzīvoja viena no favorītēm “Grifs AG/Rīnūži”, pēc spraigas spēkošanās atzīstot FK “BEITAR” pārākumu – 4:5. Ja septiņus punktus savākusī FK “BETAR” ieņem piekto vietu, tad par punktu mazāk iekrājusī “Grifs AG/Rīnūži” jau atkritusi uz devīto pozīciju 16 dalībnieču konkurencē.

Vēl šajā kārtā jāatzīmē FK “Monarch” triumfs pār OSK “Ostnieks” (2:1, divi vārti Sergejam Sovtusam), FK “IMPAKT” otrais panākums turnīrā (3:2 pār “Baltic International Bank”), kā arī turnīra debitantes FC “Avicii” pirmā uzvara sacensībās, kas tika gūta pret kopvērtējuma pastarīti FK “Valor/Ropaži” – 5:2.

Visbeidzot vēl nepieminētajā duelī par trim punktiem savu kopējo “bagāžu” papildināja FK “Kadaga”, kas ar 3:2 uzveica “FREE”.

Minifutbola čempionāta rezultatīvākā futbolista statusu pēc četrām kārtām saglabā Vlads Rimkus (“Industrial Steel Group”), kura rēķinā astoņi trāpīgi raidījumi.

Kā vēstīts, visas 16 vienības līdzīgi kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā), turklāt pieļaujama būs divu dažādu vienību atkārtota tikšanās. Sacensību nākamā kārta plānota 17. jūnijā.

2019. gada Rīgas minifutbola čempione iegūs tiesības piedalīties rudenī plānotajā Latvijas minifutbola sacensību finālturnīrā.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:
1.kārta - 6.un 13.maijs
2.kārta - 20.un 27.maijs
3.kārta - 3.jūnijs
4.kārta - 10.jūnijs
5.kārta - 17.jūnijs
6.kārta - 1.jūlijs
7.kārta - 8.un 15.jūlijs
8.kārta - 22.un 29.jūlijs
9.kārta - 5.un 12.augusts
10.kārta - 19.un 26.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2019.gada 30.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(FC Raita)
35

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin