Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2019
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 78 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 365
Ziņas
Sācies Rīgas minifutbola čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 15.5.2019
Ar 6. un 13.maijā notikušajām cīņām RTU mākslīgā seguma futbola laukumā Pārdaugavā startējis tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītais “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts, kurā līdzīgi kā pērn startē 16 komandas. Pirmās kārtas ietvaros pārliecinošāko uzvaru svinēja “Grifs AG/Rīnūži”, kas ar 5:0 pieveica FK “Valor/Ropaži”. Pirms sacensību atklāšanas 6. maijā turpat RTU laukumā risinājās Rīgas Superkausa izcīņas mačs, kurā FC “New Project” (FC “BetLanes”) ar 7:0 sagrāva FK “Jūrnieks” vienību.

“Grifs AG/Rīnūži” futbolisti pirmā puslaika ietvaros guva trīs vārtus, bet pašā mača izskaņā vēl vairāk nostiprināja iegūto pārsvaru, “dubli” realizējot Artjomam Uļjanovam, bet pa reizei cīņas protokolā atzīmējoties Dmitrijam Jakovļevam, Mihailam Čebotarjovam un Dmitrijam Kručekam.

Trīs punktus šajā kārtā ieguva arī pērn sudraba medaļas izcīnījusī “AMOKO/02”, kas pēc spraigas spēkošanās ar 3:2 uzveica FK “IMPAKT” vienību. Uzvarētāju rindās precīzi sita Andrejs Grišajevs, Ainārs Daudziešāns un Ģirts Burmistrs, savukārt pretiniekiem vārtus guva Jānis Skribis un Aleksandrs Čapulis. Tikmēr iepriekšējās sezonas trešās vietas ieguvēja FC “Petrow”, pateicoties trim Ņikitas Žarova vārtu guvumiem, ar 5:1 sarūgtināja OSK “Ostnieks” komandu.

Citā duelī divi Vitālija Veinberga un Sergeja Sovtusa vārtu guvumi palīdzēja FK “Monarch” futbolistiem uzveikt turnīra jaunpienācēju FC “Avicii” (5:3), bet vēl trīs dueļos ar identisku rezultātu – 2:1 – savas pretinieces pārspēja FC “Raita” (cīņā ar “Industrial Steel Group”), FK “Kadaga” (mačā pret “DSV”) un “Tente” (duelī pret “Baltic International Bank”).

Vēl viena pirmās kārtas spēlē uzvarētājs noteikts netika, “FREE” un FK “BEITAR” vienībām slēdzot savā starpā “miera līgumu” – 1:1.

Kā vēstīts, visas 16 vienības līdzīgi kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā), turklāt pieļaujama būs divu dažādu vienību atkārtota tikšanās. Sacensību nākamā kārta plānota 20. un 27. maijā.

2019. gada Rīgas minifutbola čempione iegūs tiesības piedalīties rudenī plānotajā Latvijas minifutbola sacensību finālturnīrā.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:
1.kārta - 6.un 13.maijs
2.kārta - 20.un 27.maijs
3.kārta - 3.jūnijs
4.kārta - 10.jūnijs
5.kārta - 17.jūnijs
6.kārta - 1.jūlijs
7.kārta - 8.un 15.jūlijs
8.kārta - 22.un 29.jūlijs
9.kārta - 5.un 12.augusts
10.kārta - 19.un 26.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2019.gada 30.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Ruslans Puriņš
Ruslans Puriņš

(AMOKO/02)
25
Aleksandrs Abašins
Aleksandrs Abašins

(FC Raita)
38

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin