Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2019
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 78 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 365
Ziņas
Turnīrs ieiet finiša taisnē ar četrām pretendentēm uz zeltu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 14.8.2019
Pirms Rīgas Futbola federācijas (RF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta noslēdzošās jeb desmitās kārtas situācija kopvērtējuma tabulas augšgalā izvērtusies jo īpaši spraiga. Cerības uz zelta godalgām atkarībā no rezultātiem beidzamajos mačos saglabā četras komandas – FC “Petrow”, FC “Raita”, “Tente” un FK “BEITAR”.

Patlaban tabulas vadošajās pozīcijās ar 19 punktiem izkārtojušās pirmās trīs, no kurām priekšrocību sacensību beigās labākas savstarpējās spēlēs gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ iegūst FC “Petrow” (“+2”), aiz kuras seko FC “Raita” (“-1”) un “Tente” (“-1”). Ar 17 punktiem seko FK “BEITAR”, kas noslēdzošajā kārtā spēkosies ar līderi FC “Petrow” un uzvaras gadījumā, kā arī pie FC “Raita” un “Tente” neveiksmēm pēdējās kārtas dueļos (šo komandu pretinieces attiecīgi FK “Monarch” un “DSV Latvia”) var izcīnīt čempionāta zelta medaļas.

Nule kā notikušās priekšpēdējās kārtas ietvaros ar minētā kvarteta piedalīšanos risinājās trīs cīņas. Centrālajā no tām FC “Petrow” ar rezultātu 3:1 uzveica “Tente” vienību, pa vieniem vārtiem uzvarētāju sastāvā gūstot Denisam Martinovam, Jevgeņijam Prokopovam un Ņikitam Žarovam. Tāpat pie panākumiem tika abas pārējās līderu pulka pārstāves – FC “Raita”, pateicoties diviem trāpīgiem Asifa Ibragimova un Oļega Peņkovska raidījumiem, ar 6:1 sagrāva “DSV Latvia”, kamēr FK “BEITAR” ļoti spraigā cīniņā ar 3:2 sarūgtināja “Industrial Steel Group”, uzvaras vārtus septiņas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes gūstot Aleksandram Čekulajevam.

Citā devītās kārtas duelī četri Andreja Grišajeva trāpīgie raidījumi palīdzēja astotajā pozīcijā esošai “AMOKO/02” vienībai pieveikt “FREE” (6:3), savukārt FK “Kadaga” ar minimālu 2:1 pārsvaru uzveica “Baltic International Bank” (BIB).

Pēc divām neveiksmēm trīs punktus izcīnīja FK “Monarch”, sarūgtinot “Grifs AG/Rīnūži” (3:1), bet “OSK Ostnieks” līdz ar Igora Krasova trāpīgo raidījumu pieveica čempionāta šīs sezonas debitanti FC “Avicii” (1:0). Visbeidzot vēl nepieminētajā duelī FK “IMPAKT” sarūpēja kārtējo neveiksmi čempionāta pastarītei FK “Valor/Ropaži” – 6:2.

Minifutbola čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā šobrīd atrodas divi līderi – 12 vārtus guvušie Vlads Rimkus” (“Industrial Steel Group”) un Ņikita Žarovs (FC “Petrow”).

Kā vēstīts, visas 16 vienības līdzīgi kā pērn medaļas sadala vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā), turklāt pieļaujama būs divu dažādu vienību atkārtota tikšanās. Sacensību noslēdzošo kārtu plānots aizvadīt 19. un 26. augustā – tās ietvaros jo īpaši jāizceļ ar divu zelta godalgu pretendentu – FC “Petrow” un FK “BEITAR” – dalību, kas risināsies 19. augustā plkst.19.30.

2019. gada Rīgas minifutbola čempione iegūs tiesības piedalīties rudenī plānotajā Latvijas minifutbola sacensību finālturnīrā.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:
1.kārta - 6.un 13.maijs
2.kārta - 20.un 27.maijs
3.kārta - 3.jūnijs
4.kārta - 10.jūnijs
5.kārta - 17.jūnijs
6.kārta - 1.jūlijs
7.kārta - 8.un 15.jūlijs
8.kārta - 22.un 29.jūlijs
9.kārta - 5.un 12.augusts
10.kārta - 19.un 26.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2019.gada 30.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Ruslans Puriņš
Ruslans Puriņš

(AMOKO/02)
25
Aleksandrs Abašins
Aleksandrs Abašins

(FC Raita)
38

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin