Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2018
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 4.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 79 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 317
Ziņas
“Bettend.com” zaudē pirmos punktus čempionātā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.7.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta septītās kārtas ietvaros pēc sešu uzvaru sērijas pirmos punktus zaudēja pašreizējā līdere “Bettend.com”, kas cīnījās neizšķirti 1:1 ar vienu no tuvākajām sekotājām kopvērtējuma tabulā – FC “Petrow”.

Alekseja Lavrenova vārtu guvums pirmā puslaika izskaņā palīdzēja “Bettend.com” atklāt rezultātu, uz ko sāncenši atbildēja ar Denisa Martinova trāpīgo raidījumu cīņas 37. minūtē. Atlikušajā laikā nevienai no pretiniecēm neizdevās “izraut” kāroto uzvaru, bet “Bettend.com” futbolisti neilgā periodā pamanījās sapelnīt trīs brīdinājumus, kuriem gan šoreiz nebija tieša ietekme uz mača gala iznākuma noteikšanu. Jāpiebilst, ka abas pretinieces spēkus turnīra ietvaros samēroja jau otro reizi – jūnija vidū ar rezultātu 5:1 triumfēja “Bettend.com”.

Trīs punktus šajā kārtā izdevās iegūt pašreizējai vicelīderei “AMOKO/02”, kas ar 3:1 sarūgtināja “SALONS.LV” futbolistus, savukārt vēl viena vadošajam komandu pulkam piederošā vienība – FC “Raita” – svinēja tehnisko uzvaru pār FC “Caramba Riga” (5:0), sāncenšiem dažādu iemeslu nespējot pulcēt pilnu sastāvu mačam. Par neierašanos uz spēli atbilstoši sacensību reglamentam FC “Caramba Riga” vienība tiks sodīta arī finansiāli.

Sacensību kopvērtējuma tabulā “Bettend.com” (19) pārsvars pār “AMOKO/02” (16) šobrīd sastāda trīs punktu apjomu, par pieciem punktiem no līderes iepaliek FC “Petrow” (14), par sešiem – FC “Raita” un “Baltic International Bank” (katrai pa 13 punktiem).

Bankas atbalstītā vienība šajā kārtā, pateicoties Valērija Markovska noslēdzošajā minūtē gūtajiem vārtiem, ar 4:3 uzveica “Industrial Steel Group”, savukārt septītajā pozīcijā esošā “FREE” līdz ar 2:1 triumfu pār FK “Kadaga” pārtrauca trīs neuzvarēto maču sēriju.

Vēl aktuālajā kārtā “JUVS” spēles izskaņā “izrāva” 2:1 panākumu pret FK “IMPAKT”, “DSV” un “RTO duelis noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, kamēr kopvērtējuma pastarīte “Cognizant” piedzīvoja septīto neveiksmi pēc kārtas, atzīstot “RFT” pārākumu – 1:3.

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā pēc šīs kārtas atrodas deviņas reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājušie A.Lavrenovs (“Bettend.com”) un Vlads Rimkus (“Industrial Steel Group”).

Minifutbola čempionāta septītā kārta risināsies 23. un 30. jūlijā.

Kā vēstīts, visas 16 vienības tāpat kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:
1.kārta - 14.un 21.maijs
2.kārta - 28.maijs un 4.jūnijs
3.kārta - 11.jūnijs
4.kārta - 18.jūnijs
5.kārta - 25.jūnijs
6.kārta - 2.jūlijs
7.kārta - 9.un 16.jūlijs
8.kārta - 23.un 30.jūlijs
9.kārta - 6.un 13.augusts
10.kārta - 20.un 27.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2018.gada 30.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(FC Raita)
35

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin