Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2018
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 4.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 79 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 317
Ziņas
Vienvadību turnīra tabulā pārņem “Bettend.com”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 13.6.2018
Pēc trešās kārtas Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītajā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātā vienvadību pārņēmusi “Bettend.com”, kas izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

Šajā kārtā galvenā uzmanība neapšaubāmi bija pievēršama abiem dueļiem, kur tikās četras tobrīd vadošās sacensību kopvērtējuma vienības. Pirmajā no šiem mačiem “Bettend.com” samēroja spēkus ar FK “Kadaga”, izcīnot pārliecinošu panākumu ar rezultātu 6:1. Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Aleksejs Lavrenovs, kurš tādējādi kopumā ar septiņiem trāpīgiem raidījumiem izvirzījās sacensību rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā.

Tikmēr vēl vienā favorītu cīniņā starp FC “Petrow” un “AMOKO/02” uzvarētājs noteikts netika, mačam noslēdzoties ar kaujiniecisku neizšķirtu 1:1. Rezultātu cīņas 20.minūtē par labu “AMOKO/02” atklāja Ainārs Daudziešāns, uz ko pretinieki otrā puslaika sākumā atbildēja ar precīzu Matīsa Babra sitienu.

Citā mačā, pateicoties trim Oļega Semjonova vārtu guvumiem, FC “Caramba Riga” ar rezultātu 3:1 lika kapitulēt “SALONS.LV” vienībai.

Turnīra kopvērtējuma tabulā pēc trešās kārtas, kā minēts, vienvadību pārņēmusi “Bettend.com” (9), no kuras par diviem punktiem atpaliek FC “Petrow”, “AMOKO/02” un “SALONS.LV”, kamēr līdz šim vadošo vienību pulkā esošā FK “Kadaga” (6) atkritusi uz astoto pozīciju.

Pērnās sezonas sudraba medaļniece FC “RAITA” izcīnīja savu otro panākumu sezonā, sagraujot FK “IMPAKT” (11:1), un šajā duelī uzvarētāju sastāvā pa četriem vārtiem guva uzreiz divi futbolisti – Aleksandrs Abašins un Oļegs Peņkovskis. Līdzīgi kā FC “RAITA” un FK “Kadaga” pēc trešās sacensību kārtas sešu punktu apjomu savākušas arī “FREE” un “Baltic International Bank” (BIB), kas abas kaldināja otrās uzvaras čempionātā. “FREE” futbolisti ar 2:0 sarūgtināja “JUVS” vienību, savukārt “BIB” ar identisku rezultātu lika kapitulēt “RFT”.

Vēl aktuālajā minifutbola čempionāta kārtā “DSV” svinēja pirmo panākumu turnīrā, pārspējot “Cognizant” (6:2, trīs vārti Igoram Krilovam), kamēr “Industrial Steel Group” ar minimālu handikapu 1:0 uzveica “RTO”, arīdzan tiekot pie pirmās uzvaras.

Minifutbola čempionāta ceturtā kārta risināsies 18. jūnijā.

Kā vēstīts, visas 16 vienības tāpat kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:
1.kārta - 14.un 21.maijs
2.kārta - 28.maijs un 4.jūnijs
3.kārta - 11.jūnijs
4.kārta - 18.jūnijs
5.kārta - 25.jūnijs
6.kārta - 2.jūlijs
7.kārta - 9.un 16.jūlijs
8.kārta - 23.un 30.jūlijs
9.kārta - 6.un 13.augusts
10.kārta - 20.un 27.augusts
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2018.gada 30.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Kirils Ivanovs
Kirils Ivanovs

(RTO)
28
Kristaps Taulavičus
Kristaps Taulavičus

(SALONS.LV )
31
Andrejs Korols
Andrejs Korols

(Cognizant)
46

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin