Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
Rīgas minifutbola turnīrs 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 120 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 469
Ziņas
Vienvadībā izvirzās “Sportima-Nikars”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.6.2015
Pēc piecām nospēlētajām "SYNOTtip" Rīgas minifutbola čempionāta (8 pret 8) kārtām vienvadību pārņēmusi “Sportima-Nikars” vienība, kas vienīgā joprojām saglabā simtprocentīgu bilanci, izcīnot uzvaras visos līdz šim aizvadītajos mačos. Trīs punktu atstatumā no līderes seko divas ciešākās konkurentes “02” un FC “Raita”.

Pēdējo divu kārtu ietvaros “Sportima-Nikars” papildināja punktu bagāžu par sešiem. Vispirms “nikarieši”, atspēlējot 1:2 deficītu, ar rezultātu 4:2 tomēr otrajā puslaikā salauza “Rīgas pašvaldības policijas” vienības pretestību, savukārt daudz pārliecinošākā manierē ar 5:1 lika kapitulēt FREE komandai. Pēdējā mačā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās bijušais Latvijas futbola izlases meistars Mihails Miholaps.

Tāpat maksimāli iespējamos sešus punktus maija noslēgumā notikušajās kārtās savāca “02” vīri, kuri uzveica attiecīgi RTO (2:1) un “Rīgas pašvaldības policijas” (3:1) komandas. Savukārt mainīgām sekmēm pēdējos mačos darbojās turnīra tabulas kopvērtējuma trešajā ailītē esošā FC “Raita”, kas piedzīvoja pirmo zaudējumu šā gada čempionātā duelī ar FREE (0:2), kā arī, pateicoties Vladislava Golubeckija uzvaras vārtiem otrā puslaika sākumā, saspringtā cīņā pārspēja nepiekāpīgo AMOKO (2:1).

Neraugoties uz iepriekš minēto neveiksmi mačā ar “Sportima-Nikars”, ceturtajā pozīcijā šobrīd ierindojas FREE (10), savukārt nākamajām kopvērtējuma tabulā esošajām “blicēm” – SK “Monarhs”, “Rīgas pašvaldības policija”, AMOKO, “DSV Transport” un FC “Caramba Riga” – ir vēl par punktu mazāk. Kā zināms, tikai sešas no kopumā 20 šīs vasaras minifutbola čempionāta dalībniecēm pēc septiņām pirmajām kārtām turpinās cīnīties par medaļām Augstākajā līgā, kas nozīmē to, ka atlikušajās divās kārtas intriga šajā sakarā tikai pieaugs.

Turpat blakus iepriekš minētajam kvintetam atrodas arī cita favorīte FC “Petrow” (7), bet atlikušās deviņas no desmit komandām izcīnījušas punktus robežās no sešiem līdz diviem. Joprojām pārliecinoši vājāko sniegumu demonstrē sacensību debitante MBF, kas pie trim jau iepriekš piedzīvotajiem zaudējumiem piepulcēja vēl divus – 1:3 pret “ASK Kadaga” un 2:4 pret “Marshal FC”.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā gozējas “Sportima-Nikars” pārstāvis Aleksandrs Čekulajevs ar pieciem gūtajiem vārtiem. Interesanti, ka viņš šajā rādītājā patlaban ir labākais arī Rīgas futbola čempionātā (11 pret 11), kur A.Čekulajevs pārstāv FK “Rīnūži Rīga (FK Daugava Rīga)” vienību. “Sportima-Nikars” šobrīd ir arī rezultatīvākā turnīra komanda ar kopumā 18 gūtajiem vārtiem. Savukārt “fair-play” nominācijā jāatzīmē RTO un FK DEVRO vienības, kuras vienīgās joprojām nav nopelnījušas ne brīdinājumus, ne noraidījumus.

Divas noslēdzošās minifutbola čempionāta pirmā etapa spēļu kārtas tiks aizvadītas attiecīgi 5. , 12. un 14. jūnijā.
Zibensziņas
Spēļu kalendārs:

1.kārta - 8.un 15.maijs
2.kārta - 10.maijs
3.kārta - 17.maijs
4.kārta - 22.un 29.maijs
5.kārta - 31.maijs
6.kārta - 5.un 12.jūnijs
7.kārta - 14.jūnijs
8.kārta - 19.un 26.jūnijs
9.kārta - 3.un 10.jūlijs
10.kārta - 17.un 24.jūlijs
11.kārta - 31.jūlijs un 7.augusts
12.kārta - 14.un 21.augusts
kausa izcīņas 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 un fināls - 30.augusts

2015.g. Rīgas kausa izcīņas REZULTĀTI>>>

+FOTO

Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2015.gada 1.jūnijam.


Ziņas

Šodien uzsauc
Mārtiņš Jamonts
Mārtiņš Jamonts

(02)
42

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin