Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
Ziņas
“Rīnūži/BEITAR” un FC “Caramba Riga” cīnās neizšķirti
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 13.6.2016
Aizvadītās nedēļas ietvaros Rīgas futbola čempionāta centrālā spēle neapšaubāmi bija cīņa starp divām pērnās sezonas spēcīgākajām vienībām – čempioni FC “Caramba Riga” un otrās vietas ieguvēju “Rīnūži/BEITAR, kas patlaban atrodas kopvērtējuma tabulas līderpozīcijā. Šoreiz nevienai no konkurentēm trīs punktus iegūt neizdevās, mačam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu.

”Rīnūži/BEITAR” pirms šī mača, kā minēts, ar sešās spēlēs iekrātiem 16 punktiem atradās līderes godā, kamēr FC “Caramba Riga” bija paspējusi aizvadīt vien četrus mačus, iegūstot astoņus punktus, kas to ierindoja kopvērtējuma tabulas vidusdaļā. Rīgas čempionāta grandu cīniņā uzvarētājs tā arī netika noskaidrots, mačam noslēdzoties bez gūtajiem vārtiem. Turklāt šī kļuva par pirmo turnīra spēli, kurā “Rīnūži/BEITAR” futbolisti nespēja gūt vārtus. Neraugoties uz punktu zaudējumu, viņi saglabāja pirmo vietu čempionātā.

Savukārt FC “Caramba Riga”, pateicoties 3:0 panākumam pār SK “Babīte 2”, pacēlās jau uz piekto vietu turnīra tabulā, no “Rīnūži/BEITAR” atpaliekot vairs tikai par pieciem punktiem.

Līderes tuvākā sekotāja kopvērtējumā “Salaspils FS” aizgājušajā nedēļā laukumā nedevās, bet spēles aizvadīja attiecīgi trešajā un ceturtajā vietā esošās “Progress/Super Nova” un “Riga United FC”, katra pa reizei kaldinot panākumu. Pirmā, pateicoties diviem Vugara Askerova vārtu guvumiem, ar rezultātu 3:1 uzveica “AMOKO/02”, kamēr “Riga United FC” svinēja trešo uzvaru pēc kārtas, pārspējot SK “Babīte 2” – 4:1. “Dubli” šajā duelī uzvarētāju rindās realizēja Fabio Possagno un Jānis Pakalns.

Nevienai no pārējām turnīra dalībniecēm, kas izkārtojušās aiz minētā līderu piecinieka, patlaban nav izdevies pārsniegt desmit punktu robežu.

No pārējiem rezultātiem jāizceļ FK “Fortūna/Ogre” 4:2 triumfs pār SK “Upesciems”, kur Agņa Pūpola trīs vārtu guvumi ļāva ogrēniešiem pārtraukt trīs zaudēto spēļu sēriju. Pakāpeniski uz augšu turnīra tabulā turpina “rāpties” arī cita favorīte “Monarhs-Flaminko”, kas pārliecinoši ar rezultātu 5:1 sagrāva pastarīti “Optibet Traktors”.

"Savukārt vēl nepieminētajā duelī starp “Olaine” un “Dinamo Rīga” pirmā divkārt atspēlēja nelabvēlīgu vienu vārtu deficītu, cīnoties neizšķirti – 2:2. Jāpiebilst, ka "dinamieši" abus vārtus guva ar 11 metru soda sitienu palīdzību."

Aizvadītajā nedēļā vārtu krājumu neizdevās papildināt šī brīža labākajam turnīra “snaiperim” Aleksandram Čekulajevam (“Rīnūži/BEITAR”), taču tas īpaši nepasliktināja viņa pozīcijas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. 17 vārtus guvušā futbolista pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem arvien ir gana iespaidīgs – desmit vārtu apmērā.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 1:0
FC Caramba Riga-SK Babīte2
R.Šimanovskis 85, P.Skalenko dz.k.36, M.Savinovs dz.k.86, V.Čistjakovs s.k.90+1 - A.Maksimovs dz.k.21, K.Bode dz.k.74

spēles video un foto

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Pāvels Sorokins
Pāvels Sorokins

(Dinamo Rīga)
24

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin