Rīgas futbola čempionāts 2016
Pēdējo reizi atjaunots: svētdien, 9.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 153 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 721
Ziņas
Pirmo zaudējumu piedzīvo arī “Rīnūži/BEITAR”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.7.2016
Iepriekšējā nedēļā pirmo neveiksmi Rīgas čempionāta sezonā pēc 12 nezaudētu spēļu sērijas piedzīvoja pašreizējā līdere “Rīnūži/BEITAR”, kas ar minimālu rezultāta deficītu 0:1 atzina “Progress/Super Nova” pārākumu. Kā zināms, vēl nedēļu agrāk 11 tamlīdzīga veida maču sēriju pārtrauca otrās vietas īpašniece un pērnās sezonas čempione FC “Caramba Riga”.

”Rīnūži/BEITAR”, kas līdzīgi kā “Progress/Super Nova” un SK “Babīte 2” vienības turnīrā startē ārpus konkurences, pērno nedēļu uzsāka ar šīs sezonas rezultāta starpības ziņā otra lielākā panākuma izcīnīšanu, proti, 14:0 pret SK “Upesciems” vienību. Uzvarētāju rindās piecus vārtus guva šī brīža čempionāta rezultatīvākais futbolists Aleksandrs Čekulajevs (kopumā viņam jau 33 vārtu guvumi), trīs reizes mača protokolā atzīmējās Aleksandrs Zeņkovs, divas Stanislavs Kolomicevs, bet pa vienai – Staņislavs Pihockis, Deniss Bikovskis, Aleksejs Bespalovs un Jevgenijs Kazura.

Tomēr jau trīs dienas vēlāk notikušajā cīniņā pret “Progress/Super Nova”, kuru “Rīnūži/BEITAR” pirmā apļa ietvaros uzveica ar 3:0, pašreizējā līdere piedzīvoja pirmo neveiksmi sezonā – 0:1. Vienīgos vārtus uzvarētājiem cīņas 67. minūtē guva Vugars Askerovs.

Iepriekš minētā mača gala iznākums gan nemainīja situāciju kopvērtējuma tabulas augšgalā – “Rīnūži/BEITAR” ar iekrātiem 32 punktiem arvien saglabā pirmo vietu, bet FC “Caramba Riga” (27), kas pērnās nedēļas šķērsgriezumā laukumā nedevās, atpaliek par pieciem punktiem. Septiņu punktu liels intervāls no līderes šķir trešajā pozīcijā esošo “Salaspils” FS (25), kas savā vienīgajā cīniņā ar 2:0 uzveica pastarīti “Optibet Traktors” (vārtu guvumi Ruslanam Keiranam un Pjotram Pavlovskim).

Maksimāli iespējamos sešus punktus “paņēma” jau minētā “Progress/Super Nova”, kas bez minētā panākuma pār “Rīnūži/BEITAR” uzveica arī “Olaine” (5:1). Šobrīd “Progress/Super Nova” savākusi jau 22 punktus – tieši tikpat, cik SK “Babīte 2”, kura ar 2:0 pieveica “Dinamo Rīga”, bet slēdza “miera līgumu” ar “Optibet Traktors” (3:3). Jāpiebilst, ka pēdējā vēl 11 minūtes pirms mača beigām atradās zaudētājas lomā ar divu vārtu deficītu, bet, pateicoties Māra Akmentiņa un Edija Šlesera vārtu guvumiem, prata panākt izlīdzinājumu.

No pārējiem mačiem vēl jāatzīmē arīdzan “AMOKO/02” uzvara pār SK “Upesciems” (3:0) – pēdējai tas bija jau 11 zaudējums sezonā, turklāt vienīgo uzvaru SK “Upesciems” guvusi ar tehniskās uzvaras palīdzību pār SK “Babīte 2”.

Tāpat par trim punktiem savu “kontu” papildināja “Riga United” FC, uzveicot FK “Fortūna/Ogre” (2:1), savukārt “Monarhs-Flaminko” atstāja “uz nulles” “Olaine” vienību – 3:0.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 1:0
FC Caramba Riga-SK Babīte2
R.Šimanovskis 85, P.Skalenko dz.k.36, M.Savinovs dz.k.86, V.Čistjakovs s.k.90+1 - A.Maksimovs dz.k.21, K.Bode dz.k.74

spēles video un foto

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Pāvels Sorokins
Pāvels Sorokins

(Dinamo Rīga)
24

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin