Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
“Monarhs-Flaminko” piedzīvo pirmo zaudējumu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 15.6.2015
Pirmo neveiksmi šajā sezonā Rīgas futbola čempionātā aizvadītajā nedēļā piedzīvoja pašreizējā sacensību līdere “Monarhs-Flaminko”, kas pēc septiņu nezaudētu maču sērijas ar minimālu 1:2 deficītu piekāpās RTU FC vienībai. Neraugoties uz šo neveiksmi, “monarhi” joprojām saglabāja pirmo vietu turnīra kopvērtējuma tabulā.

Iepriekš minētās spēles galvenie notikumi risinājās cīņas noslēdzošajās desmit minūtēs. Mača 81.minūtē, rezultātam esot 1:1, “studentus” vadībā izvirzīja Pāvels Trunins, savukārt atlikušajā laikā galvenajam tiesnesim nācās krietni vien “atvēsināt” iekarsušos spēlētājus – trīs minūtes pirms pamatlaika beigām otru brīdinājumu “monarhu” rindās nopelnīja Dmitrijs Zolotarjovs, savukārt jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā sarkano “plāksteri” saņēma arī sāncenšu pārstāvis Pavlo Ševčenko.

Ja “Monarhs-Flaminko” šis bija pirmais zaudējums, tad RTU FC šobrīd ir vienīgā komanda, kas joprojām nav izjutusi neveiksmes rūgtumu. Kopvērtējuma tabulā RTU FC no līderes atpaliek par diviem punktiem. Tieši tādā pat atstatumā no pirmajā pozīcijā esošajiem “monarhiem” atrodas arīdzan FK “Lāčplēsis”, kas izbijušo nedēļu aizvadīja mainīgām sekmēm – guva panākumu (4:1) cīņā ar “Dinamo Rīga”, kā arī spraigā duelī (2:3) kapitulēja SK “Upesciems” vienībai.

SK “Upesciems” vīriem šis nebija vienīgais panākums nedēļas gaitā – pateicoties trim Naura Baranovska vārtu guvumiem, viņi uzveica arī vienu no pastarītēm FC “Marienburg” (4:3). Jāpiebilst, ka pēdējie cīņas gaitā spēja atspēlēties no 0:3 deficīta, panākot 3:3, tomēr uzvaras vārtus neilgi pēc otrā puslaika sākuma guva iepriekš minētais N.Baranovskis.

SK “Upesciems” šobrīd ar 15 iekrātiem punktiem atrodas dalītā ceturtajā vietā. Tieši tikpat punktus savākusi arī FK “Rīnūži Rīga (FK Daugava Rīga)”, kas savā vienīgajā pērnās nedēļas spēlē ar 4:1 sarūgtināja “Nikars-Salaspils”. Divus vārtus uzvarētāju rindās guva pašreiz rezultatīvākais sacensību snaiperis Aleksandrs Čekulajevs – viņa kontā kopumā šobrīd jau 20 trāpīgi raidījumi.

Aizvadītās nedēļas sakarā jāizceļ arī šīs sezonas pagaidām vārtu guvumu ziņā rezultatīvākā spēle, kurā FC “Caramba Riga” pārliecinoši ar 13:2 sagrāva “Riga United”, piecus vārtus gūstot Romānam Šimanovskim, bet pa diviem – Romanam Ļitviņukam un Oļegam Semjonovam.

Nedaudz atkāpjoties no aktuālajiem šī brīža sportiskajiem notikumiem, Rīgas Futbola Federācija vēlas sacensību dalībniekiem – oficiālajām personām un spēlētājiem – atgādināt par godīgas spēles principiem un ētikas normām, ar kurām saistībā strikti aizliegts visām Rīgas čempionātā iesaistītajām pusēm piedalīties spēļu sarunāšanā, nepieciešamā rezultāta stimulēšanā un citos “netīru” spēļu ietekmēšanas procesos, ieskaitot likmju uzlikšanu uz jebkuru Rīgas čempionāta spēli.

Jebkuri pārkāpumi šajā sakarā tiks izskatīti Rīgas Futbola Federācijas Disciplinārajā komitejā, kā arī nepieciešamības gadījumā Latvijas Futbola Federācijas Godīgas spēles un ētikas komitejā un ļoti stingri sodīti – līdz pat komandas noņemšanai no turnīra un spēlētāja diskvalifikācijai uz mūžu.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Jānis Bisenieks
Jānis Bisenieks

(DSVK Traktors / JDFS Alberts)
39

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin