Rīgas futbola čempionāts 2015
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 8.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 179 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 953
Ziņas
Izvirzās līderu piecinieks
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.5.2015
Rīgas futbola čempionātā komandas aizvadījušas vidēji trīs spēļu kārtas, pēc kurām iezīmējies līderu piecinieks – kopvērtējuma tabulas vadībā izvirzījušās septiņus punktus iekrājušās FC “Caramba Riga”, FK “Fortūna/Ogre”, FK “Lāčplēsis”, “Monarhs-Flaminko” un RTU FC.

Pērnās sezonas titula ieguvēja FC “Caramba Riga” iepriekšējās nedēļas laikā aizvadīja tikai vienu maču, svarīgā cīņā ar rezultātu 3:1 pieveicot citu favorīti FK “Rīnūži Rīga” un sarūpējot sāncensei pirmo neveiksmi sacensībās. Visus trīs vārtus uzvarētāju rindās guva Romāns Šimanovskis, kurš tādējādi ar kopumā sešiem rezultatīviem sitieniem izvirzījies turnīra trāpīgāko snaiperu saraksta otrajā pozīcijā.

Četri Oļega Kravčenko un divi Artūra Jerofejeva vārtu guvumi sekmēja “Monarhs-Flaminko” otro uzvaru čempionātā – 7:0 sagrāvi pār “DSVK Traktors/JDFS Alberts”. Savukārt cita favorīte RTU FC, pateicoties Anatolija Maksimenko un Mārtiņa Akmentiņa “hat-trick”, ar 6:2 lika kapitulēt čempionāta debitantei SK “Upesciems” vienībai.

Kā minēts, septiņu punktu robežu sacensību ietvaros aizvadītās nedēļas šķērsgriezumā sasniedza arī FK “Fortūna/Ogre” un FK “Lāčplēsis”, kuras savstarpējā spēlē vienojās par kaujiniecisku neizšķirtu 2:2 (FK “Lāčplēsis” atspēlēja 0:2 deficītu). Tāpat saistībā ar šo komandu veikumu jāatzīmē FK “Lāčplēsis” triumfs pār FC “Marienburg” (3:0), kā arī FK “Fortūna/Ogre” pārākums duelī ar FK “Ādaži” – 5:2.

Pieminēšanas cienīgs fakts neapšaubāmi ir šajā sezonā pagaidām rezultatīvākā mača norise, kurā FK “Rīnūži Rīga” ar rezultātu 10:3 sagrāva “ādažniekus”, bet uzvarētāju rindās astoņas (!) reizes ar precīzu sitienu izcēlās Aleksandrs Čekulajevs, kurš tādējādi ar kopumā 12 vārtu guvumiem kļuvis par Rīgas futbola čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta līderi. Jāpiebilst, ka “Rīnūži Rīga” tikai par punktu atpaliek no iepriekš atzīmētā līderu kvinteta.

Pagaidām punktus sacensību ietvaros spējušas iegūt arī “Dinamo Rīga”, DSVK Traktors/JDFS Alberts” un “Rīgas Futbola Skola” (visām pa 4), SK “Upesciems” (3), “Riga United” (1) un “Nikars-Salaspils” (1), kamēr divas no čempionāta vienībām – FK “Ādaži” un FC “Marienburg” – līdz šim izjutušas tikai zaudējuma rūgtumu.

Jau ziņots, ka čempions un godalgoto vietu ieguvēji tiks noskaidroti divu apļu turnīrā, sāncenšiem tiekoties katram ar katru savā un pretinieku laukumā. Turnīru plānots aizvadīt līdz šī gada septembra beigām, bet no augusta risināsies arī tradicionālā Rīgas kausa izcīņa.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa:
FC Caramba Riga - Monarhs-Flaminko 0:0 (4:3 s.s.) A.Usovs dz.k.51 - A.Sazonovs dz.k.19

spēles bildes

spēles video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin