Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 25.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2206
Ziņas
“RTU/Viesulis” un FC “Raita” nodrošina vietu savas apakšgrupas trijniekā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.12.2019
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2019./2020. gada Rīgas telpu futbola čempionāta pirmajā etapā kļuvušas zināmas pirmās divas no kopumā deviņām vienībām, kas sacensību nākamajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām. Priekšlaikus vietu A apakšgrupas labākajā trijniekā nodrošinājušas abas līderes – “RTU/Viesulis” un FC “Raita”.

Kā vēstīts, līdzīgi kā pērn Rīgas čempionāts tiek izspēlēts vienā līgā. Pirmajā posmā visas dalībnieces sadalītas trīs apakšgrupās (A, B un C), trim labākajām katras grupas vienībām kvalificējoties dalībai D grupā, kur tās savā starpā sadalīs turnīra galvenās balvas. Triju nākamo labāko vietu ieguvējas no katras grupas pēc priekšsacīkstēm sastādīs E grupu, kur spēkosies par “Cerību kausu” trim labākajām komandām, savukārt atlikušās sešas vienības izspēlēs vienu “Cerību kausu”.

A grupas līderes iepriekšējā nedēļā aizvadīja savstarpējo maču, kurā pēc spraigas spēkošanās ar minimālu 5:4 pārsvaru triumfēja “RTU/Viesulis”. Jāpiebilst, ka cīņas priekšpēdējā minūtē, rezultātam esot 5:3, “viesuļu” rindās noraidījumu izpelnījās Ģirts Paulis un sāncenšiem izdevās skaitlisko vairākumu izmantot (Aleksandrs Abašins), sadeldējot rezultāta deficītu līdz minimumam. Tomēr “izraut” vismaz neizšķirtu FC “Raita” komandai nebija pa spēkam. Jau nākamajā dienā “Raita” futbolistiem izdevās reabilitēties cīņā pret FK “Zep/Forevers” (4:3), zaudētājus no neveiksmīga iznākuma neglābjot pat Vadima Černova realizētajam “hat-trick”.

Līdz ar gūtajiem panākumiem “RTU/Viesulis” (31) un FC “Raita” (30) pat teorētiski vairs nevar grupā finišēt zemāk par trešo vietu. Spraiga spēkošanās solās būt par trešo ceļazīmi – šobrīd šajā pozīcijā atrodas FK “Zep/Forevers” (19), kuras tuvākā sekotāja “Pafbet.lv” (17) aizvadītajā nedēļā pārliecinoši sagrāva “OSK Ostnieks” (8:1, trīs vārti Rostamam Barsegjanam). Savukārt piektajā vietā ierindojas “Baltic International Bank” (16), kas minētajā laika periodā spēles neaizvadīja. Vēl vienā nepieminētajā A grupas cīniņā jāatzīmē “AVANTEX” triumfs pār kopvērtējuma pastarīti “Līgatne/Zeit” – 6:3.

Arī Rīgas čempionāta B apakšgrupā iepriekšējā nedēļā risinājās četri dueļi, vadību pēc pārliecinoša triumfa (12:2) pār FK “Valor/Ropaži” atjaunojot “Baltic XL” vīriem (24). Minētajā spēlē jo īpaši jāizceļ Timofejs Tazovs, kurš mača protokolā atzīmējās ar četriem trāpīgiem raidījumiem. Līdz ar to uz otro vietu tabulā atkrita FK “Kadaga” (22), bet vadošo trijnieku noslēdz “Futbola Parks Academy/LSPA” (21), kas jau pieminēto FK “Valor/Ropaži” pārspēja ar 6:1. Kaut arī vadošais grupas trijnieks vēl nav formāli nodrošinājis ceļazīmi uz otrā etapa D grupu, ļoti ticams, ka tas varētu tā notikt, ņemot vērā faktu, ka ceturtajā pozīcijā esošā FC “PETROW STAR” no vietu augstāk esošajiem “studentiem” atpaliek par astoņiem punktiem.

B grupas pārējos mačos “RegVardy/Anzāģe” ar rezultātu 6:4 pārspēja ISMA, savukārt pieminētā FC “PETROW STAR” cīnījās neizšķirti 3:3 ar “NAPALM”.

Visbeidzot C grupā, kur iezīmējies līderu kvartets – “DSV Latvia” (25), “Monarhs” (23), FK “Rīnūži/Grifs AG” (22) un “EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI” (20) -, abās centrālajās spēlēs tika fiksēti neizšķirti, punktus uz pusēm dalot “DSV Latvia” un “Monarhs” (3:3), kā arī “DSV Latvia” un “EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI” (2:2). Pirmajā no šiem mačiem “DSV Latvia” no zaudējuma izglābās noslēdzošajā minūtē (precīzs sitiens Artjomam Ignatjevam), savukārt otrajā nenosargāja iekrāto 2:0 handikapu.

No vadošo vienību četrinieka dueļiem vēl jāizceļ FK “Rīnūži/Grifs AG” divas uzvaras (13:0 pār “LJA” un 4:2 pret “USB”), kā arī “Monarhs” triumfs pret “USB” – 6:3. Tikmēr cīņās starp “Industrial Steel Group” un “Futbola Parks Academy/LSPA 2” uzvarētājs noteikts netika, abiem mačiem noslēdzoties neizšķirti – 2:2 un 4:4.

Sacensību rezultatīvāko futbolistu saraksta priekšgalā arvien atrodas 22 reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājušais Renārs Pastars (“RTU/Viesulis”), kamēr 16 trāpīgi raidījumi Mihailam Skuratovičam (“Baltic XL”).
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI uz 2022.g. 22.aprīli>>>

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FC Raita spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla Futbola Parks Academy / LSPA 2 - FK Rīnūži / Grifs AG spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - DSV Latvia spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla FK Rīnūži / Grifs AG - FC Petrow spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas fināla DSV Latvia - FC Petrow spēles bildes

SynotTip Rīgas telpu futbola 2019./2020.gada sezonas noslēgšanas spēles DSV Latvia - RTU/Viesulis bildes


Ziņas

Šodien uzsauc
Vadims Sņegovs
Vadims Sņegovs

(FK Kadaga)
23
Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis

(FK Kadaga)
34
Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs

(RegVardy / Anzāģe)
34
Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš

(FK Valor / Ropaži)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin