Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Rīgas čempionāta vadošajā grupā bez lielām izmaiņām
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.2.2019
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāta izšķirošais etaps pamazām tuvojas noslēgumam. Spēcīgākajā jeb D apakšgrupā, kur deviņas komandas sadala turnīra galvenās balvas, vadošo vienību pulkā notikušas vien nelielas izmaiņas. Līderes statusu arvien saglabā “DSV”, bet vietām tabulā samainījušās abas tās tuvākās sekotājas – otrajā pozīcijā izvirzījusies FK “Rīnūži/Grifs AG”, bet uz trešo atkritusi “Bettend.com”.

Iepriekšējās nedēļas ietvaros “DSV” (28) laukumā devās vienu reizi, kaldinot panākumu cīniņā ar “USB” (4:2). Tikmēr par septiņiem punktiem kopējo “bagāžu” palielināja viena no līderes ciešākajām konkurentēm FK “Rīnūži/Grifs AG” (25), kas ļoti spraigā duelī dalīja punktus uz pusēm ar “Futbola Parks/LSPA” (4:4), kā arī divkārt sarūgtināja “NAPALM” – 4:1 un 13:0. Pēdējā no šiem dueļiem uzvarētāju sastāvā jāizceļ Artjoma Naruševiča un Mihaila Čebotarjova veikums, kuri katrs guva pa četriem vārtiem.

Pieticīgāks veikums šajā laika periodā citai godalgu tīkotājai “Bettend.com” (23), kas divas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes ielaida izšķirošos vārtus duelī ar “RTU/Viesulis” (2:3), bet atkārtotā šo vienību cīniņā tikai pašā spēles izskaņā izglābās no zaudējuma, cīnoties neizšķirti – 5:5 (četri vārti “RTU/Viesulis” rindās Kārlim Vikmanim). “Studenti” šobrīd kopvērtējuma tabulā atrodas uzreiz aiz līderu trijnieka ar izcīnītu 21 punktu.

Visticamāk, ka tieši starp četrām iepriekš minētajām vienībām arī būs meklējamas medaļu ieguvējas šajā Rīgas čempionāta sezonā. Teorētiski trijniekā pie lielas apstākļu sakritības var ielauzties “Futbola Parks/LSPA” (17), bet šādas cerības jau zaudējis pārējais kvartets, kurā ietilpst “Pafbet.lv” un “USB” (abām pa 12 punktiem), kā arī FK “Zep/Forevers” un “NAPALM” (pa 8).

Rīgas čempionāta otrā etapa E grupā, kur dalībnieces sadala 10.-15. pozīciju kopējā vērtējumā, kā arī “Cerību kausa” trofeju, jāatzīmē līderes “Rīgas Pašvaldības Policija” (19) triumfs ar rezultātu 3:1 pār tuvāko sekotāju FC “Raita” (10), kā arī divas “Industrial Steel Group” uzvaras – pār FK “Kadaga” (5:1) un FK “Stopiņi/LAS” (4:0).

F grupā līdz ar divām izcīnītām uzvarām līderes godā izvirzījās “Olaine” (19), pārspējot “Evolution Latvia” (10:4 un 2:1). Pēdējā kopā ar “RegVardy/Anzāģe” savākušas pa 14 punktiem un vēl saglabā teorētiskas izredzes apsteigt Olaines vienību.

Savukārt G grupā, kur bez “Cerību kausa” trofejas sadalīšanas arī notiek spēkošanās par 22.-27. pozīciju turnīra kopvērtējumā, sasparojusies “LJA” (18), kas nedēļas gaitā izcīnīja trīs uzvaras, pārspējot divkārt līderes FK “Reinards/Ropaži” (21) fārmklubu (3:1 un 6:0), kā arī atstājot “uz nulles” “Līgatne/Zeit” – 3:0. Viens panākums arī FK “Reinards/Ropaži” pirmajai vienībai, kas ar “Līgatne/Zeit” pārspēja ar rezultātu 6:2. Līdz ar to ir skaidrs, ka grupas uzvarētājs noskaidrosies neklātienes duelī starp FK “Reinards/Ropaži” un “LJA”.

Tikmēr H grupā, kur spēkus samēro trīs pēc pirmā etapa rezultātiem vājākās Rīgas čempionāta dalībnieces, minētajā laika periodā risinājās tikai viens duelis, kur “EUROLOGI/GiftPrint.LV” ar 5:2 pieveica FC “Maskachka”, tādējādi nodrošinot uzvaru apakšgrupā.

Sacensību rezultatīvākais futbolists joprojām ir “Bettend.com” uzbrukuma līderis Aleksejs Bespalovs, kura rēķinā šobrīd jau 56 (!) trāpīgi raidījumi.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs

(RegVardy / Anzāģe)
34
Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis

(FK Kadaga)
34
Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš

(FK Reinards / Ropaži 2)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin