Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Arvien izteiktāk iezīmējas Rīgas čempionāta favorītu loks
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.12.2018
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionātā šobrīd arvien izteiktāk iezīmējas favorītu loks visās trijās apakšgrupās pirmā posma gaitā.

Sacensību A apakšgrupā mainīgām sekmēm cīnījās abas pašreizējās līderes, proti, “Futbola Parks/LSPA” (27) un “RTU/Viesulis” (25). Pirmā, atspēlējot 0:2 deficītu, ar rezultātu 3:2 pārspēja FC “Raita”, kā arī sarūgtināja “OSK Ostnieks” (3:1), savukārt “RTU/Viesulis” telpu futbolisti pat par spīti tam, ka vēl sešas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes atradās pārliecinošā vadībā pret “Olaine” vienību (5:2), cīņas izskaņā tomēr pamanījās zaudēt – 6:7 (trīs vārti Mārtiņam Taulavčam). Tiesa, par šo neveiksmi “studenti” reabilitējās jau nākamajā dienā, kad ar 3:1 pieveica FC “Maskachka”.

Abu līderu tuvākā sekotāja kopvērtējuma tabulā “Pafbet.lv” (19) laukumā devās vienu reizi, pieveicot jau pieminēto FC “Raita” (3:1), savukārt vēl pozīciju zemāk esošā “Baltic International Bank” (18) divkārt pārvarēja “Baldone” komandas pretestību – 7:3 un 6:2.

Uzreiz aiz pirmā četrinieka tabulā ierindojas FC “Raita” (16), turpat netālu atrodams arī “Olaine” vārds (13), bet izteiktāk no līderu pulka iepaliek “OSK Ostnieks” (8), FK “Reinards/Ropaži 2” (6), “Baldone” (3) un FC “Maskachka” (1).

Tikmēr Rīgas čempionāta B apakšgrupā tabulas augšgalā gozējas šobrīd visvairāk punktu visā turnīrā savākusī “DSV” (28), kas šajā laika periodā izcīnīja jau astoto uzvaru pēc kārtas, pieveicot “LSPA” (6:2, trīs vārti Mihailam Ivanovam). Tāpat par trim punktiem kopējo “bagāžu” papildināja otrās vietas īpašniece “NAPALM” (25), ar identisku rezultātu uzveicot FK “Zep/Forevers”. Jāpiebilst, ka abas B grupas līderes, kā arī C apakšgrupas pirmās vietas īpašniece “Bettend.com” joprojām ir vienīgās, kas visu sacensību gaitā vēl ne reizi nav izjutušas zaudējuma rūgtumu.

Par desmit punktiem no “DSV” kopvērtējumā atpaliek FK “Zep/Forevers” (18), kas bez jau minētā zaudējuma pret “NAPALM” citā cīniņā lika kapitulēt “Rīgas Pašvaldības Policija” (6:3) vienībai, kamēr ceturtajā vietā ierindojas “Estoty/JOMA TEAM” (17). Pēdējā iepriekšējās nedēļas šķērsgriezumā darbojās nesekmīgi, piedzīvojot zaudējumus abos dueļos – 4:5 pret “Industrial Steel Group” un 3:6 pret “LSPA”.

Turpat netālu kopvērtējuma tabulā šajā grupā atrodas arī “Rīgas Pašvaldības Policija” (16) un “Industrial Steel Group” (14), savukārt noslēdzošajās vietās izkārtojušās “LSPA” (10), “AVANTEX” (8), “Līgatne/Zeit” (6) un FC “PETROW STAR” (2).

Visbeidzot C grupā no abām līderēm laukumā devās tikai FK “Rīnūži/Grifs AG” (25), kas savā vienīgajā mačā ar rezultātu 2:4 piekāpās “LJA”, piedzīvojot vien otro zaudējumu šajā sezonā. Kā minēts, otra līdere “Bettend.com” (25) iepriekšējā nedēļā nespēlēja, bet trešās pozīcijas īpašniece “RegVardy/Anzāģe” (16) zaudēja abos dueļos, kapitulējot “Evolution Latvia” (0:1) un “USB” (6:7) vienībām. Tāpat jāatzīmē, ka ceturtajā vietā esošā “LJA” (14) bez jau pieminētā triumfa pār FK “Rīnūži/Grifs AG” citā cīniņā ar 3:1 uzveica arī “USB”.

C apakšgrupas tabulā pa 13 punktiem patlaban savākušas uzreiz četras komandas (FK “Kadaga”, FK “Stopiņi/LAS”, “Evolution Latvia” un “USB”), bet mazāk par desmit punktiem ir “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (5) un FK “Reinards/Ropaži” (4) “blicēm”.

Turnīra rezultatīvākais futbolists arvien ir 28 vārtus guvušais Aleksejs Bespalovs (“Bettend.com”).

Kā iepriekš vēstīts, visas dalībnieces saskaņā ar kalendāru, kas sastādīts komandām savstarpēji vienojoties, turnīra pirmajā posmā ar izlozes palīdzību sadalītas trīs apakšgrupās. To ietvaros komandas aizvadīs divu apļu cīņās pēc t.s. riņķa sistēmas (pa vienai spēlei ar katru pretinieku viesos un mājās), pēc kā tiks noskaidrotas deviņas spēcīgākās komandas, kas turpinās cīņu par medaļām.

Otrajā posmā, kas sāksies nākamā gada 21. janvārī, bet noslēgsies 10. martā, katra no deviņām spēcīgākajām komandām aizvadīs pa divām spēlēm (pa vienai viesos un mājās) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušos komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, tādējādi noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs

(RegVardy / Anzāģe)
34
Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis

(FK Kadaga)
34
Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš

(FK Reinards / Ropaži 2)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin