Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
Ziņas
“EUROLOGI/GiftPrint.LV”, “Industrial Steel Group” un “AVANTEX” svin trešās uzvaras
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.11.2017
Apgriezienus pakāpeniski turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līga. Pēc gandrīz triju nedēļu spēkošanās trim komandām izdevies ar simtprocentīgu bilanci sasniegt deviņu punktu robežu – šo vienību vidū ietilpst B grupas pārstāves “EUROLOGI/GiftPrint.LV” un “AVANTEX”, kā arī C apakšgrupas vadošā komanda “Industrial Steel Group”.

Līgas B apakšgrupā iepriekšējā nedēļā notika seši mači un četri no tiem ar vadošā dueta piedalīšanos. “EUROLOGI/GiftPrint.LV” abas reizes guva panākumus cīņās ar “RAITA” (4:2 un 3:2), savukārt “AVANTEX” gan viesos, gan savā laukumā prata pieveikt “Baldone” vienību – 8:1 un 3:0. Līdz ar to panākumu autores patlaban izkārtojušās kopvērtējuma tabulas pašā augšgalā.

Divas spēles šajā pat grupā aizvadīja arī “OSK Ostnieks/Marshal FC”, taču abās cieta neveiksmes, piekāpjoties “RTU/Viesulis” (1:6), kā arī FC “PETROW STAR” vienībai (2:4).

Seši dueļi risinājās arī C apakšgrupā, kur maksimāli iespējamos sešus punktus divās cīņās “paņēma” jau minētā “Industrial Steel Group”. Mačā ar “LSPA/Husky” grupas līdere triumfēja ar rezultātu 4:1, savukārt pēc dažām dienām notikušajā duelī ar FK “Ķekavas novads” uzvarēja pēc ļoti spraigas spēkošanās (4:3), uzvaras vārtus noslēdzošajā minūtē gūstot Artjomam Safronovam.

Pie kārotajām uzvarām iepriekšējā nedēļā izdevās tikt arī “LSPA/Husky” (4:2 pret FK “Partizāns”) un “Evolution Latvia” (3:2 pret AFK “Laikmets”), kamēr vēl divi dueļi noslēdzās ar kaujinieciskiem neizšķirtiem – punktus uz pusēm dalīja FK “Kadaga” un FK “Ķekavas novads” (1:1), kā arī AFK “Laikmets” un FK “Partizāns”, kas cīnījās 3:3 (AFK “Laikmets” no zaudējuma izglābās cīņas izskaņā, kad precīzi sita Jānis Seps).

Vismazāk aktīvas minētajā laika periodā bija A grupas dalībnieces, aizvadot vien trīs mačus. Gūstot divus vārtus mača beigu fāzē, no zaudējuma izvairījās “Cerber”, kas slēdza “miera līgumu” ar “RegVardy” (2:2), tādējādi pārtraucot divu panākumu sēriju. Tāpat jāatzīmē “Estoty/JOMA TEAM” panākums duelī ar “LJA” (3:1) un “NAPALM” uzvara spēlē pret “USB” – 3:0.

Kā iepriekš ziņots, Izaicinājuma līgā dažādās Rīgas un tās tuvākās apkārtnes sporta zālēs šosezon startē 23 dalībnieces, kas sadalītas trijās apakšgrupās – divās pa astoņām, bet vienā pa septiņām. Līgas izspēles formāts palicis nemainīgs – mači notiek divos posmos pēc kalendāra, kas saskaņots atbilstoši dalībnieču vēlmēm. Pirmā posma izspēle tiek plānota līdz 14. janvārim, un tajā visas komandas trijās grupās aizvadīs divu apļu cīņas, tiekoties ar katru pretinieci mājās un viesos.

Deviņas spēcīgākās vienības jeb pa trim no katras apakšgrupas turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, kas tiks aizvadīts orientējoši līdz nākamā gada 18. martam. Šajā sacensību etapā katra no šīm deviņām komandām izspēlēs pa diviem mačiem (mājās un viesos) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus.

Pārējās sacensību dalībnieces otrajā posmā izspēlēs vietas no desmitās līdz pēdējai.
Zibensziņas
2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video


Ziņas

Šodien uzsauc
Gļebs Kozlovskis
Gļebs Kozlovskis

(RISEBA)
27
Alvis Bukšs
Alvis Bukšs

(Evolution Latvia)
30
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(RAITA**)
35
Konstantins Smirnovs
Konstantins Smirnovs

(LJA)
42

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin