Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858

Ziņas
“JakoSport&Graanul Pellets” uzvaras attālumā no zelta medaļām
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 27.2.2018
Iepriekšējā svētdienā Rīgas 15. vidusskolā starts tika dots Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Elites līgas čempionāta otrajam jeb izšķirošajam etapam. Ar uzvaru to sāka vadošā četrinieka līdere “JakoSport&Graanul Pellets”, kura tādējādi jau nākamajā kārtā var priekšlaikus nodrošināt zelta godalgas.

“JakoSport&Graanul Pellets” svētdien ļoti spraigā cīņā ar rezultātu 4:3 pieveica “Futbola Parks/LSPA”, tādējādi sperot platu soli pretī kāroto zelta medaļu izcīnīšanai. Izšķirošos vārtus uzvarētāju labā cīņas priekšpēdējā minūtē guva Anatolijs Maksimenko.

Tāpat panākumu bagāžu papildināja līderes galvenā konkurente “Bettend.com”, kas ne mazāk aizraujošā duelī ar 3:2 lika kapitulēt “DSV Transport” vienībai. Īpaši intriģējoša izvērtās mača galotne, rezultātam esot 1:1 – vispirms 39.minūtē Aleksejs Baranovs panāca 2:1 “Bettend.com” labā, uz ko sāncenši noslēdzošajā minūtē atbildēja ar precīzu Imanta Kalašņikova raidījumu. Un arī tas vēl nebija viss – drīz pēc tam Vitālijs Ziļs guva trešos vārtus vicelīderes labā, ļaujot tai izcīnīt svarīgu uzvaru.

Divas kārtas pirms turnīra noslēguma turnīra vadošā četrinieka tabulā “JakoSport&Graanul Pellets” pārsvars pār “Bettend.com” ir četri punkti. Šī iemesla dēļ līderei jau šo svētdien mačā pret “DSV Transport” ir iespēja priekšlaikus nodrošināt čempiones titulu. Savukārt trešās vietas liktenis pavisam noteikti izšķirsies “transportnieku” un “Futbola Parks/LSPA” savstarpējā cīņā – šobrīd abām komandām ir vienāds punktu skaits (20).

Otrajā kvartetā, kur komandas sadala 5.-8. pozīciju, pārliecinoši otro etapu uzsāka “Olaine”, kas ar 7:2 sagrāva “Baltic International Bank”. Sekmīgo sniegumu Olaines komandai nepatraucēja Andreja Markova noraidījums pirmā puslaika izskaņā, savukārt četrus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Ruslans Medvedins.

Tikmēr mačā starp “FREE” un FC “INTER STAR” uzvarētājs noteikts netika, cīņai noslēdzoties neizšķirti – 3:3. Jāpiebilst, ka FC “INTER STAR” izlīdzinājuma vārtus guva pēdējā minūtē, kad precīzs sitiens padevās Vladislavam Lebedko.

Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pēc šīs spēļu dienas ir divi līderi – pa 19 vārtiem guvušie “Olaine” futbolisti Jurijs Ivanovs un Aleksandrs Mihailovs.
Zibensziņas
2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video