Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2017./2018.
Pēdējo reizi atjaunots: sestdien, 31.marta Kopējais spēļu skaits: 411 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2858
Ziņas
“Industrial Steel Group” nostiprina vadību C grupā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 12.12.2017
Aizvadītajā nedēļā kārtējās divas uzvaras Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Rīgas čempionāta Izaicinājuma līgā izcīnīja “Industrial Steel Group”, kas tādējādi vēl vairāk nostiprināja vadību sacensību C apakšgrupā. “Industrial Steel Group” un B grupas līdere “EUROLOGI/GiftPrint.LV” šobrīd ir vienīgās turnīra komandas, kas joprojām spējušas saglabāt simtprocentīgu bilanci.

Trīs Vladislava Ivanova vārtu guvumi sekmēja “Industrial Steel Group” panākumu mačā ar FK “Partizāns” (5:1), savukārt cīņā pret ārpus konkurences līgā startējošo “LSPA/Husky” grupas līdere spraigā mačā triumfēja ar rezultātu 4:3. Kā minēts, “Industrial Steel Group” veikums Izaicinājuma līgas ietvaros joprojām ir perfekts – septiņi panākumi tikpat spēlēs un likumsakarīga pirmā vieta kopvērtējuma tabulā.

Citā apakšgrupas cīniņā “LSPA/Husky” līdz ar Jāņa Apsīša un Jurģa Zumberga realizētajiem “hat-trick” sagrāva FK “Partizāns” (9:4), kļūstot par pirmo komandu līgā, kas sacensību pirmajā etapā paspējusi aizvadīt visas spēles. Patlaban ar 18 punktiem “LSPA/Husky” ieņem otro vietu, tomēr tās palikšana pirmajā trijniekā, kas ļautu turpināt otrajā etapā cīņu par medaļām, ir uz lielas jautājuma zīmes, jo pavisam netālu tabulā atrodas vairākas konkurentes, kas vēl var “studentus” apsteigt.

Vēl vienā nepieminētajā C grupas duelī AFK “Laikmets” piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, piekāpjoties FK “Kadaga” vienībai – 1:3.

Tikmēr B grupā aizvadītās nedēļas laikā laukumā nedevās pašreizējā pirmās vietas īpašniece “EUROLOGI/GiftPrint.LV”, kamēr tās tuvākā sekotāja tabulā – “RTU/Viesulis” – svinēja panākumu spēlē ar “RAITA” vienību (2:1). Pēc šīs uzvaras “RTU/Viesulis” līdz trīs punktu atstatumam samazināja apjomu, kas to šķir no līderes.

Vēl šajā grupā divu ārpus konkurences startējošo vienību cīniņā “RAITA” ar 11:4 sagrāva FK “TUC/Ropaži” (pa trim vārtiem Denisam Bezuščonokam un Aleksandram Abašinam), savukārt FC “PETROW STAR” ar 5:3 lika kapitulēt apakšgrupas pastarītei “Baldone” vienībai.

Visvairāk maču – pieci – nedēļas šķērsgriezumā risinājās A grupā, kur komandu izvietojums kopvērtējumā arvien ir gana blīvs. Vairākas vienības šeit aizvadīja pa diviem mačiem, tomēr nevienai neizdevās uzvarēt abās cīņās. Par četriem punktiem kopējo punktu bagāžu papildināja “LJA”, kas pārspēja “Rīgas Pašvaldības Policiju” (4:2), kā arī cīnījās neizšķirti ar Garāža” (2:2).

Grupas līdere “Estoty/JOMA TEAM” piedzīvoja otro neveiksmi sezonā, atzīstot savas tuvākās sekotājas “RegVardy” pārākumu (1:2), savukārt pēdējā pēc šī panākuma izcīnīšanas nākamajā mačā piekāpās “USB” – 3:4. Vēl vienā duelī “Rīgas Pašvaldības Policija” ar 4:2 uzveica “NAPALM”, izvirzoties tabulas ceturtajā vietā (punktu priekšā “policistiem” atrodas “Cerber”, kas šajā nedēļā laukumā nedevās).

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais futbolists joprojām ir 23 vārtus guvušais Andrejs Bakradze (““EUROLOGI/GiftPrint.LV”).
Zibensziņas
2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - DSV Transport 3:3 (2:1 s.s.)
Jevģenijs Aleksejenko 2, 36; Maksims Tumanovs 15; Arturs Kļimovičs dz.k.35 - Artjoms Ignatjevs 9+dz.k.15; Edgars Ivanovs 37, 39; Vitālijs Laužels dz.k.26
foto un video

2018.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla, 1/4fināla, 1/2fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI>>>

DSV Transport - 2018.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla FK Partizāns - FK Kadaga spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - RTU/Viesulis spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla DSV Transport - PB Line/Dinair spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla Bettend.com - FC INTER STAR spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4fināla FK Kadaga - NewProject spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla Bettend.com - DSV Tranport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla New Project - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA DSV Transport- New Project spēles video


Ziņas

Šodien uzsauc
Edgars Locāns
Edgars Locāns

(GiftPrint.LV / EUROLOGI)
31
Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs

(RegVardy)
34
Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis

(FK Kadaga)
34
Juris Nicišs
Juris Nicišs

(Cerber)
53

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin