Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Aicinām pieteikties Rīgas telpu futbola kausa izcīņai
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 30.11.2016
Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) aicina Rīgas un Rīgas rajona komandas pieteikties 2017. gada SynotTip Rīgas kausa izcīņai telpu futbolā, kas notiks laika posmā no 2. janvāra līdz 12. martam. Sacensības risināsies piecās kārtās - no 1/16 fināla līdz finālam pēc izslēgšanas spēļu sistēmas. Maksimālais dalībnieku skaits - 32 komandas.

Kausa izcīņai var pieteikties līdz 2016. gada 20. decembrim un to var izdarīt ikviena Rīgas vai Rīgas rajona komanda, tomēr paredzams, ka lielākā daļa būs no Rīgas telpu futbola čempionāta, kurā šogad trīs līgās sacenšas 47 vienības, kā arī no Latvijas telpu futbola čempionāta, kur abās līgās startē desmit Latvijas galvaspilsētas vienības. Visas spēles norisināsies komandu mājās zālēs Rīgā vai Rīgas tuvākajos rajonos, bet fināls ieplānots 12. martā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9.

Latvijas telpu futbola čempionāta Pirmās līgas un Virslīgas Rīgas komandas, kuras vēlēsies iesaistīties cīņā par kausa izcīņu, sāks izspēli no ceturtdaļfināla. Latvijas galvaspilsētas kausa izcīņas uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausu un piemiņas balvām, kā arī ar iespēju sezonas beigās kopā ar Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas uzvarētājiem izspēlēt galvaspilsētas superkausu.

Iepriekšējā Rīgas kausa izcīņā par labākajiem kļuva "New Project" komandas futbolisti, apspēlējot finālā komandu "TENTE" ar rezultātu 3:0, savukārt, superkausa izcīņā tas pats "New Project" sarūgtināja „JakoSport&Graanul Pellets” ar 2:1. 2016. gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu rezultātus, foto un video iespējams apskatīt šeit (labajā pusē).

Detalizētu informāciju par 2017. gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņu var atrast turnīra reglamentā, kuru ir iespējams lejupielādēt šeit. Savukārt, pieteikums ir jāsūta līdz 20. decembrim uz e-pasta adresi eduards.borisevics@fta.lv.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Kirils Ševeļovs
Kirils Ševeļovs

(EUROLOGI / GiftPrint.LV )
33

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin