Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Elites līgā situācija arvien saspringta
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.11.2016
Nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolā tika aizvadīta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās “SynotTip” Elites līgas piektā kārta. Tās ietvaros nevienai no divām līderēm - “JakoSport&Graanul Pellets” un “Garāža” – uzvaras izcīnīt neizdevās. Līdz ar to vēl saspringtāka palika situācija kopvērtējuma tabulā, kur pirmās septiņas no astoņām dalībniecēm izkārtojušās vien četru punktu intervālā.

Pašreizējā līdere “JakoSport&Graanul Pellets”, kas iepriekšējā kārtā piedzīvoja pirmo zaudējumu šajā sezonā, divkārt nonāca iedzinējas lomā duelī pret “DSV Transport” (0:1 un 1:2), taču abas reizes prata atspēlēties, mačam noslēdzoties neizšķirti 2:2. “Transportnieku” labā pa reizei ar vārtu guvumu izcēlās Aleksejs Šroms un Imants Kalašņikovs, kamēr sāncenšu rindās “atzīmējās” Pavels Zvančuks un Arturs Klimovičs.

Neraugoties uz punktu zaudējumu šajā kārtā, “JakoSport&Graanul Pellets” saglabāja pirmo pozīciju turnīra tabulā, jo panākumu svētdien nespēja kaldināt neviena no divām pārējām tuvākajām līderes sekotājām – “Garāža” un FK “RABA 2”.

Sezonas pārliecinošāko zaudējumu piektajā kārtā piedzīvoja “Garāža” telpu futbolisti, kuri tādējādi neizmantoja iespēju nostiprināties līderes statusā, kas notiktu “oranži melno” uzvaras gadījumā. Cīņā pret “UNICEF” viņi jau pirmajā puslaikā nonāca neapskaužamā situācijā, ielaižot četrus bezatbildes vārtus, savukārt pēc pārtraukuma “UNICEF” izdevās sasniegt pat 7:0 pārsvaru, kam “Garāža” spēja likt pretī vienīgi divus Kristapa Vaboļa vārtu guvumus cīņas izskaņā.

Uzvarētāju sastāvā pa diviem vārtiem guva uzreiz trīs dažādi spēlētāji, proti, Aleksandrs Zeņkovs, Oļegs Kravčenko un Staņislavs Pihockis, kamēr viens trāpīgs raidījums Maksima Firsova rēķinā.

Punktus uz pusēm svētdien dalīja Virslīgas čempionāta vienības FK “RABA” fārmklubs un “FREE”, cīnoties neizšķirti 2:2. Katrā no puslaikiem pretinieces apmainījās ar vienu vārtu guvumu, FK “RABA 2” vienībā to paveicot Leonam Krasnovam un Jevgenijam Hercbergam, bet “FREE” sastāvā abas reizes “izceļoties” Igoram Kapustinam.

Visbeidzot vēl vienā piektās kārtas duelī savu sezonas pārliecinošāko panākumu izcīnīja “Olaine”, kas ar 7:0 sagrāva FC “INTER STAR”. “Hat-trick” uzvarētāju rindās realizēja Vitālijs Abramovs, divi vārti Aleksandram Mihailovam, bet vieni – Vladislavam Medvedinam un Ruslanam Medvedinam.

Kā minēts, situācija kopvērtējuma tabulā punktu izteiksmes ziņā ir ļoti blīva. Nedaudz priekšā konkurentēm atrodas “JakoSport&Graanul Pellets” (10) un “Garāža” (9), kurām cieši uz papēžiem seko “DSV Transport” un FK “RABA 2” (abām pa 8), bet turpat netālu izkārtojušās arī sešus punktus iekrājušās “Olaine”, FC “INTER STAR” un “UNICEF”. Pagaidām vismazāk punktu – 4 – “FREE” vienības rēķinā.

Jāatgādina, ka FK “RABA 2”, FC “INTER STAR” un “UNICEF” turnīrā piedalās ārpus konkurences.

Elites līgas rezultatīvākais spēlētājs ir sešus vārtus guvušais A.Mihailovs (“Olaine”), bet četras reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājuši Artjoms Voroņins (“JakoSport&Graanul Pellets”), O.Kravčenko (“UNICEF”), V.Abramovs (“Olaine”) un I.Kapustins (“FREE”).

Turnīra nākamā jeb sestā kārta risināsies jau šo svētdien, 27. novembrī.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksejs Molčanovs
Aleksejs Molčanovs

(TFK Salaspils Mandarin Group*)
35
Andris Gudels
Andris Gudels

(USB)
40
Artjoms Milovs
Artjoms Milovs

(Arigo)
42
Mārtiņš Jamonts
Mārtiņš Jamonts

(Cerber)
42

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin