Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Alternatīvās līgas vienvadību pārņem “GiftPrint.LV/EUROLOGI”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 14.11.2016
Pēc divām aizvadītajām kārtām Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā jaunizveidotajā SynotTip Alternatīvajā līgā vienvadību pārņēmusi “GiftPrint.LV/EUROLOGI” komanda, kurai vienīgajai no dalībnieku pulka izdevies uzvarēt abas spēles. Divu punktu atstatumā no līderes kopvērtējuma tabulā atrodas "Arigo“, “Havas Europe” un “Rīgas Pašvaldības Policija”.

Kā iepriekš vēstīts, Alternatīvā līga izveidota ar mērķi dot iespēju telpu futbolā sevi apliecināt jaunām komandām, kā arī futbola kolektīviem, kuriem vēl pietrūkst nopietna līmeņa turnīru prakses.

“GiftPrint.LV/EUROLOGI” pirmās kārtas ietvaros ar 7:2 sagrāva FK “Labas preces”, savukārt otrajā mačā, kas tāpat kā visas pārējās turnīra spēles risinājās Rīgas 15. vidusskolā, septiņas reizes sarūgtināja arīdzan “Satis Grupa” komandas vārtu vīru – 7:3. Izšķirošo pārsvaru uzvarētāja ieguva noslēdzošo desmit minūšu laikā, kad palielināja rezultāta apjomu no 4:3 līdz 7:3, kopumā pa diviem vārtiem gūstot Denisam Sučkovam un Dmitrijam Vlasovam, bet pa vieniem – Mihailam Jankovskim un Aleksandram Selezņevam.

Citā mačā lielisku veikumu spēja nodemonstrēt “Arigo”, kas vēl otrā puslaika vidū atradās iedzinējas lomā pret “BLLG” (1:3), bet mača epilogā prata ne tikai izglābties no zaudējuma bet arī “izraut” uzvaru, 38. minūtē izšķirošos vārtus gūstot Vladislavam Veselovam, kurš kopumā savas pārstāvētās vienības labā realizēja “dubli”.

Vēl vienā cīniņā divi Jāņa Klepera vārti sekmēja “Rīgas Pašvaldības Policija” komandas 5:1 triumfu pār “Ropaži”. Interesanti, ka šeit vēl pēc pirmā puslaika ropažniekiem piederēja minimāls 1:0 handikaps, bet nākamo 20 minūšu laikā viņi ielaida piecus bezatbildes vārtus, piedzīvojot zaudējumu.

Pašā mača izskaņā no kapitulācijas mačā ar FK “Partizāns” prata izglābties “Havas Europe”, kas pateicoties Aigara Dārznieka 40. minūtē gūtajiem vārtiem, panāca izlīdzinājumu 2:2, tādējādi iegūstot šajā spēlē vienu punktu.

Visnotaļ līdzīgā veidā no trīs punktu zaudēšanas “izbēga” arī FK “Labas preces”, kas pēc pirmā puslaika atradās iedzinējas lomā mačā ar “Ziemeļblāzma” (0:2), bet beidzamo trīs minūšu laikā līdz ar sāncenšu netīšām savos vārtos raidītu bumbu un Andreja Kozireva vārtu guvumu panāca neizšķirtu 2:2.

Visbeidzot vēl nepieminētajā spēlē trīs Aivara Skutana vārtu guvumi sekmēja “K21 Mēbeles” 4:1 triumfu pār “Futsal Addicts”.

Alternatīvās līgas trešās kārtas spēles tiks aizvadītas pēc svētku pārtraukuma - 25. novembrī un 2. decembrī.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksejs Molčanovs
Aleksejs Molčanovs

(TFK Salaspils Mandarin Group*)
35
Andris Gudels
Andris Gudels

(USB)
40
Artjoms Milovs
Artjoms Milovs

(Arigo)
42
Mārtiņš Jamonts
Mārtiņš Jamonts

(Cerber)
42

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin