Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
“JakoSport&Graanul Pellets” izcīna otro uzvaru un pārņem vienvadību
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.10.2016
Svētdien Rīgas 15. vidusskolā tika aizvadīta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās Elites līgas otrā kārta, kuras ietvaros otro panākumu jaunajā sezonā kaldināja pašreizējā titula ieguvēja “JakoSport&Graanul Pellets”, tādējādi izvirzoties sacensību kopvērtējuma tabulas vienvadībā.

“JakoSport&Graanul Pellets” pirmās kārtas ietvaros uzveica pērn sudrabu ieguvušo “FREE” vienību, bet aizgājušajā svētdienā ļoti spraigā cīniņā ar minimālu 1:0 handikapu pārspēja “Garāža” vienību. Mača rezultāts ilgstoši turējās neizšķirts (0:0) līdz 38.minūtei, kad pēc pašreizējās Elites līgas čempiones izpildītā stūra sitiena “Garāža” vārtsargs tika galā ar Maksima Selivončika raidījumu, savukārt atkārtotā piegājienā bija bezspēcīgs pret Igora Poļakova sitienu ar galvu.

Atlikušajā laika periodā “Garāža” lūkoja izglābties no zaudējuma, nomainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, taču šāds taktiskais solis spēles gala iznākumu nemainīja – “JakoSport&Graanul Pellets” saglabāja minimālu pārsvaru, pēc divām turnīra kārtām paliekot vienīgā komanda ar simtprocentīgu bilanci.

Ne mazāk saspringtā duelī punktus uz pusēm dalīja “DSV Transport” un Virslīgas čempionāta vienības FK “RABA” fārmklubs, cīnoties neizšķirti 1:1. “RABA”, kas šo maču aizvadīja vien ar diviem cilvēkiem maiņā, rezultātu atklāja 14.minūtē, kad filigrāns tālsitiens padevās Andrejam Ziļam, uz ko pretinieki atbildēja 33.minūtē ar Edgara Ivanova precīzu sitienu, izmantojot paviršību “RABA” aizsardzībā. Līdz ar to abas pretinieces, kuru rēķinā ir pa četriem punktiem, šobrīd turnīra tabulā nomināli ieņem attiecīgi otro un trešo pozīciju. Tiesa, jāatgādina, ka “RABA” ir viena no tām trim līgas dalībniecēm, kas startē ārpus konkurences.

Šīs sezonas pārliecinošāko panākumu visas līgas ietvaros svētdien kaldināja FC “Petrow” fārmklubs FC “INTER STAR”, kas negaidīti pārliecinoši ar 8:1 sagrāva “FREE”. Jāatzīst gan, ka vēl pēc pirmā puslaika uzvarētu pārsvars bija vien divu vārtu apmērā (3:1), bet piecus bezatbildes vārtus “INTER STAR” guva pēdējo sešu mača minūšu laikā.

Uzvarētāju rindās “dubli” realizēja Kirils Jeļkins un Pāvels Lavrentjevs, pa reizei izcēlās Igors Miheikins, Konstantīns Guļenko, Romāns Šteinboks un Artjoms Denisenko, kamēr “INTER STAR” vārtos bumba vienīgo reizi pabija pēc netīša pašu spēlētāju raidījuma.

Vēl vienā otrās kārtas mačā pirmo panākumu šajā sezonā izcīnīja “UNICEF”, kas pateicoties diviem Oļega Kravčenko vārtu guvumiem ar rezultātu 3:2 uzveica “Olaine” vienību, sarūpējot tai otro neveiksmi turnīrā. Uzvarētājiem vēl precīzi sita arī Sergejs Travkins, bet olainiešiem mača protokolā ar veiksmīgiem raidījumiem atzīmējās Raimonds Ivenkovs un Dmitrijs Antropovs.

Šonedēļ Elites līgā gaidāms pārtraukums, savukārt ar trešās kārtas spēlēm turnīrs Rīgas 15. vidusskolā atsāksies 6. novembrī.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Alvis Bukšs
Alvis Bukšs

(Evolution Latvia)
30
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(RAITA)
35
Konstantins Smirnovs
Konstantins Smirnovs

(LJA)
42

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin