Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
“LSPA” cīnās mainīgām sekmēm, tomēr palielina atrāvienu, par Rīgas kausa trešo pusfinālisti kļūst SK “Monarhs”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.2.2017
SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Izaicinājuma līgas spēcīgākajā jeb D grupā, kur deviņas labākās vienības cīnās par godalgotajām vietām, ar mainīgām sekmēm pēdējās nedēļas ietvaros cīnījās līdere “LSPA”. Par spīti tam Sporta akadēmijas atbalstītā komanda vēl nedaudz palielināja atrāvienu pār tuvākajām sāncensēm kopvērtējuma tabulā.

”LSPA” telpu futbolisti divas reizes tikās ar FK “TUC” vienību, pirmajā no mačiem uzvarot savā laukumā (3:1), savukārt trīs dienas vēlāk viesos atzīstot sāncenšu pārākumu – 0:3. Sporta akadēmijas atbalstītās vienības pārsvars pār tuvākajām konkurentēm – TFK “Salaspils Mandarin Group”, “RegVardy” un “RAITA” – nedēļas laikā pieaudzis no astoņu līdz 11 punktu apjomam.

No līderes ciešāko sāncenšu trijnieka vislabāk nedēļas šķērsgriezumā veicās “RAITA”, kas guva virsroku cīņā ar “RegVardy” (3:0), kā arī ļoti saspringtā mačā, pēdējā minūtē gūstot izlīdzinājuma vārtus, cīnījās neizšķirti 6:6 ar “Viesulis/RTU”. “RegVardy”, neskaitot minēto zaudējumu pret “RAITA”, piekāpās arī “Baltic International Bank” (0:1), savukārt cita līderu pulkam piederošā vienība TFK “Salaspils Mandarin Group” savā vienīgajā cīņā ar 2:4 kapitulēja “Viesulis/RTU” komandai.

“LSPA” patlaban iekrājusi 25 punktus, bet TFK “Salaspils Mandarin Group”, “RegVardy” un “RAITA” rīcībā ir pa 14 punktiem. Nekur tālu no šī trijnieka neatpaliek arī pārējās piecas apakšgrupas “blices” – desmit punktus savākušas “Baltic International Bank”, FK “TUC” un “Viesulis/RTU”, bet deviņus – “NAPALM” un “EUROLOGI/GiftPrint.LV”.

Tikmēr E grupā, kur komandas sadala 10.-15. vietu līgā, trīs punktus divos mačos “paņēma” līdere “Medical Group DENS”, kas, pateicoties četriem Mārtiņa Šverina vārtu guvumiem, ar 5:3 uzveica “Estoty/JOMA TEAM”, savukārt pēc divām dienām piedzīvoja vienīgo neveiksmi turnīra otrajā posmā, atzīstot “USB” pārākumu – 2:8.

“Medical Group DENS” tādējādi aizvadījusi visas izšķirošā etapa cīņas un kļuvusi punktu izteiksmes ziņā neaizsniedzama pārējām sāncensēm – tuvākās konkurentes “Estoty/JOMA TEAM” un “USB” atpaliek par desmit punktiem, taču katrai no tām jāaizvada vairs tikai pa trim spēlēm. E apakšgrupas ceturtajā pozīcijā atrodas “Marshal FC” (9), kas nedēļas gaitā izcīnīja divas “sausās” uzvaras – 7:0 pār “Industrial Steel Group” un 4:0 pār “USB”.

F grupā, kur noskaidrosies līgas 16.-21. vietas liktenis, nedēļas ietvaros notika tikai viens mačs, kurā FK “Kadaga” sīvā cīņā ar 5:4 uzveica “AVANTEX”. Kopvērtējumā šeit līdere joprojām ir “LJA” (12), no kuras pavisam nedaudz atpaliek AFK “Laikmets” (11), kā arī “AVANTEX” (10) un FK “Kadaga” (10).

Visbeidzot G grupā, kur notiek cīņa par 22.-27. pozīciju, divas spēles aizvadīja “Konteyner”, gūstot virsroku pār SK “Kengaroos/Salaspils” (6:2), kā arī cīnoties neizšķirti ar “Lerona” (2:2). Vēl vienā duelī “Evolution Latvia” ar 8:5 pārspēja “Factset”.

Grupas tabulā nedaudz priekšā visām konkurentēm ar 12 punktiem atrodas “Factset” un “Evolution Latvia”, kamēr desmit punktus savākusi “Lerona”.

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais spēlētājs ar 33 gūtajiem vārtiem joprojām ir Edgars Neverovskis (“EUROLOGI/GiftPrint.LV”).

Par Rīgas kausa trešo pusfinālisti kļūst SK “Monarhs”

Par Rīgas kausa izcīņas trešo pusfinālisti kļuvusi SK “Monarhs” komanda, kas iepriekšējā nedēļā ceturtdaļfināla mačā pēc neizšķirti aizvadīta pamatlaika (3:3) pēcspēles sitienu sērijā ar rezultātu 3:2 uzveica FK “Kadaga”.

Pusfinālā SK “Monarhs” tiksies ar “New Project”, savukārt vēl vienā mačā par vietu finālā savu pretinieci vēl gaida “DSV Transport” – tā noskaidrosies 23. februāra plkst.21.30 Grebenščikova ielā 1 paredzētajā duelī starp FC “INTER STAR” un “Viesulis/RTU”.

Turnīra pusfinālus plānots aizvadīt līdz 5. martam, bet fināls risināsies 19. martā “Elektrum” Olimpiskajā centrā Latvijas telpu futbola dienas ietvaros.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Alvis Bukšs
Alvis Bukšs

(Evolution Latvia)
30
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(RAITA)
35
Konstantins Smirnovs
Konstantins Smirnovs

(LJA)
42

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin