Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
FC “INTER STAR” pārspēj “UNICEF” un iekļūst pirmajā četriniekā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.2.2017
Svētdien Rīgas 15. vidusskolā risinājās pirmā posmā noslēdzošās kārtas izspēle Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgā. Centrālajā mačā par pēdējo ceļazīmi uz vietu vadošajā četriniekā, kas nākamajā etapā turpinās cīņu par godalgotajām vietām, FC “INTER STAR” pārliecinoši ar rezultātu 7:2 pārspēja “UNICEF”.

”UNICEF” telpu futbolisti saviem tiešajiem sāncenšiem pirms spēles turnīra tabulā atradās priekšā viena punkta intervālā, kas nozīmēja to, ka “UNICEF” vietas saglabāšanai līderu kvartetā pietiktu arī ar neizšķirtu. Savukārt FC “INTER STAR” – tieši pretēji – derēja tikai un vienīgi uzvara.

Spēles pirmajā puslaikā “UNICEF” par spīti tam, ka jau 4.minūtē nonāca iedzinējas lomā (0:1), prata atspēlēties un arī izvirzīties vadībā (2:1), tomēr neveiksmīgais sniegums puslaika otrajā fāzē noveda komandu pie divu vārtu deficīta – 2:4. Pēc pārtraukuma rezultāts ilgu laiku saglabājās nemainīgs, līdz mača noslēdzošo minūšu gaitā “UNICEF” izšķīrās par vārtsarga maiņu pret piekto laukuma spēlētāju. Šis taktiskais solis gan taustāmu labumu nedeva – FC “INTER STAR” guva vēl trīs vārtus, maču noslēdzot ar nu jau graujošu pārsvaru 7:2.

Uzvarētāju rindās pa diviem vārtiem guva uzreiz trīs futbolisti, proti, Romāns Šteinboks, Igors Miheikins un Pāvels Lavrentjevs. Tāpat “izcēlās” Artis Kuprišs, kamēr pretiniekiem precīzi sita Aleksandrs Žukovs, bet vēl reizi bumbu savos vārtos netīšām raidīja FC “INTER STAR” spēlētājs.

Turnīra līdere “JakoSport&Graanul Pellets”, gūstot divus vārtus otrā puslaika beigu daļā, izcīnīja svarīgu 2:0 panākumu pār FK “RABA 2”. Ar precīziem sitieniem uzvarētāju sastāvā mača protokolā atzīmējās Jevgeņijs Aleksejenko un Maksims Selivončiks. Jāpiebilst, ka abas pretinieces jau pirms šīs kārtas bija nodrošinājušas iekļūšanu vadošo četru komandu pulkā.

Tāpat vietu pirmajā četriniekā bija garantējusi “DSV Transport”, kas pirmo etapu noslēdza ar triumfu pār turnīra tabulas pastarīti “Olaine” – 7:3. Olainiešus no neveiksmes nespēja glābt pat Aleksandra Mihailova realizētais “hat-trick”, savukārt “transportniekiem” divus vārtus guva Juris Bleiders, bet pa vieniem – Vitālijs Laužels, Mihails Ivanovs, Dmitrijs Musajevs, Imants Kalašņikovs un Edgars Ivanovs.

Vēl vienā svētdienas duelī “Garāža” ar rezultātu 7:1 sagrāva “FREE”, “dubli” realizējot Artūram Kaikinam. Viņam pa reizei “piebalsoja” arīdzan Ervīns Dukaļskis, Armands Briedis, Jānis Kārkliņš, Jānis Ventiņš un Artūrs Ēdolfs, kamēr pretiniekiem prestiža vārtus pašā cīņas izskaņā guva Daniels Žarovs.

Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā šobrīd vadības groži ir M.Selivončika (“JakoSport&Graanul Pellets”) un A.Mihailova (“Olaine”) rokās – katrs no viņiem guvis pa 15 vārtiem.

Turnīra otrā etapa spēles risināsies 26. februārī, kā arī 5. un 12. martā. Vadošajā četriniekā cīnīsies “JakoSport&Graanul Pellets”, FK “RABA 2”, FC “INTER STAR” un “DSV Transport”, kamēr otrajā kvartetā spēkus samēros “UNICEF”, “Garāža”, “FREE” un “Olaine”.

Ņemot vērā to, ka divas no pirmā četrinieka vienībām – FC “INTER STAR” un FK “RABA 2” – sacensībās piedalās ārpus konkurences, otrā kvarteta labākā vienība, izņemot arīdzan ārpus konkurences startējošo “UNICEF”, varēs pretendēt uz bronzas godalgu komplektu.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Alvis Bukšs
Alvis Bukšs

(Evolution Latvia)
30
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(RAITA)
35
Konstantins Smirnovs
Konstantins Smirnovs

(LJA)
42

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin