Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
“Rīgas Pašvaldības Policija” spēlē neizšķirti, bet saglabā līderes statusu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 30.1.2017
Septītās kārtas ietvaros Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā SynotTip Alternatīvajā līgā neizšķirti pēc piecu uzvaru sērijas cīnījās “Rīgas Pašvaldības Policija”, taču par spīti punktu zaudēšanai un tuvāko konkurentu uzvarām joprojām saglabāja līderes statusu kopvērtējuma tabulā.

Mačā starp FC “Maskachka 2” un “Rīgas Pašvaldības Policija” rezultāts mainījās te vienai, te otrai komandai par labu, bet spēles epilogā tuvāk trīs punktu izcīnīšanai bija “policisti”, kuri četras minūtes pirms tiesneša beigu svilpes ieguva minimālu vienu vārtu handikapu – 5:4. Tiesa, to noturēt viņiem neizdevās, jo priekšpēdējā minūtē FC “Maskachka 2” labā izlīdzinājuma vārtus guva Konstantīns Guļenko, tādējādi cīņai noslēdzoties ar kaujiniecisku neizšķirtu 5:5.

Ar trim vārtu guvumiem “policistu” rindās izcēlās Jānis Kleperis, savukārt divas reizes viņam “piebalsoja” Renārs Kazus. Interesanti, ka abi šie spēlētāji patlaban ir arī rezultatīvākie visas līgas kopējā ieskaitē – katrs no tiem sāncenšu vārtsargus sarūgtinājis pa deviņām reizēm. Tikmēr FC “Maskachka 2” sastāvā “dubli” realizēja K.Guļenko, bet pa reizei mača protokolā “atzīmējās” Aleksejs Gavrikovs, Arturs Podluckis un Valērijs Frolovs.

“Rīgas Pašvaldības Policija” pārsvars tabulā pēc šīs spēles pār tuvākajām sekotājām – “BLLG” un FK “Partizāns” – samazinājās līdz divu punktu apjomam.

Abas tuvākās līderes konkurentes septītajā kārtā svinēja uzvaras. “BLLG”, pateicoties Aleksandra Zotimova un Anda Rudzīša “hat-trick”, ar rezultātu 9:3 pārliecinoši sagrāva “Ziemeļblāzma”, savukārt FK “Partizāns” savus trīs punktus ieguva duelī ar kopvērtējuma pastarīti “Satis Grupa” – 6:1.

Jau vienā no nākamās kārtas spēļu dienām – 3. februārī plkst.20.00 – Rīga 15. vidusskolā gaidāms no turnīra tabulas viedokļa ļoti intriģējošs cīniņš starp “Rīgas Pašvaldības Policija” un FK “Partizāns”. Gadījumā, ja “policisti” šo spēli zaudēs, turnīra tabulas priekšgalā izvirzīsies jauna līdere.

Alternatīvās līgas šobrīd ceturtās vietas īpašniece “Arigo” aizvadītajā kārtā pēc ļoti pārliecinoši aizvadīta pirmā puslaika (4:0) ar rezultātu 6:1 sagrāva “Ropaži”. Tāpat papildus trīs punktus savā kopējā rēķinā “ierakstīja” FK “Labas preces”, kas pateicoties diviem Andreja Kozireva un Jura Pastora vārtu guvumiem, ar 4:2 pārspēja “K21 Mēbeles”.

Visbeidzot vēl nepieminētajā septītās kārtas mačā pēc četru neuzvarētu spēļu sērijas panākumu atkal izdevās kaldināt “GiftPrint.LV/EUROLOGI”, kas ar 4:2 uzveica “Futsal Addicts”.

Kā iepriekš vēstīts, Alternatīvā līga izveidota ar mērķi dot iespēju telpu futbolā sevi apliecināt jaunām komandām, kā arī futbola kolektīviem, kuriem vēl pietrūkst nopietna līmeņa turnīru prakses. Turnīra uzvarētāja un pārējās medaļnieces noskaidrosies pēc viena riņķa turnīra, katrai no dalībniecēm aizvadot 11 spēles.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Ivo Ausējs
Ivo Ausējs

(Satis Grupa)
34
Sandris Cīrulis
Sandris Cīrulis

(Medical Group DENS*)
37
Māris Krūmiņš
Māris Krūmiņš

(Husky)
41

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin