Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Noskaidrotas pirmā etapa labākās deviņas komandas Izaicinājuma līgā, startējis Rīgas kauss
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.1.2017
SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Izaicinājuma līgā noskaidrotas visas deviņas labākās pirmā etapa vienības, kas sacensību izšķirošajā posmā turpinās spēkošanos par godalgotajām vietām. Visu triju apakšgrupu ietvaros kopumā šonedēļ vēl atlicis aizvadīt četras spēles, taču to gala iznākumi nekādā veidā vairs nevar ietekmēt katras grupas trīs spēcīgāko dalībnieču izkārtojumu kopvērtējumā.

Izaicinājuma līgas A grupā jau iepriekš pirmo pozīciju bija nodrošinājusi “LSPA” (38), bet attiecīgi otro un trešo vietu izcīnīja “Viesulis/RTU” (33) un “Baltic International Bank” (33), kuras tādējādi “aiz borta” kā ceturto lieko atstāja “Estoty/JOMA TEAM” (30). Pēdējai gan ir iespēja punktu izteiksmes ziņā abas konkurentes noķert, ja izdosies noslēdzošajā grupas mačā pieveikt FK “Kadaga”, taču sliktākas savstarpējo maču bilances dēļ priekšrocība joprojām paliks sāncensēm.

Visas trīs minētās komandas aizvadītajā nedēļā sevi apliecināja pārliecinoši. “Viesulis/RTU” bija pārāka mačos ar “Industrial Steel Group” (3:2) un grupas pastarīti SK “Kengaroos/Salaspils”, savukārt gan “Baltic International Bank”, gan “Estoty/JOMA TEAM” sarūgtināja “Lerona” telpu futbolistus – attiecīgi 5:2 un 8:0.

“Estoty/JOMA TEAM” un “Industrial Steel Group” (25) kā savas grupas ceturtās un piektās vietas ieguvējas turnīra turpinājumā mērosies spēkiem par vietu sadalījumu no 10. līdz 15. pozīcijai, FK “Kadaga” (22) un AFK “Laikmets” (12) ar pārējo grupu sesto/septīto vietu īpašniecēm sadalīs 16.-21. pozīciju, kamēr divas vājākās “blices” – “Lerona” (7) un SK “Kengaroos/Salaspils” (4) – centīsies sevi reabilitēt cīņā par 22.-27. vietu Izaicinājuma līgā.

Tikmēr Izaicinājuma līgas B grupā jau pirms nedēļas bija zināmas visas trīs spēcīgākās vienības – to vidū ietilpst TFK “Salaspils Mandarin Group” (40), “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (39) un “RAITA” (30). No aizvadītās nedēļas spēlēm jāizceļ abu līdervienību savstarpējais duelis, kurā pārliecinoši ar rezultātu 5:0 pārāki izrādījās salaspilieši. Vēl citā mačā “EUROLOGI/GiftPrint.LV”, pateicoties četriem līgas rezultatīvākā futbolista Edgara Neverovska (viņa kopējā rēķinā jau 30 vārtu guvumi) trāpīgajiem raidījumiem, ar 8:3 sagrāva “Husky”, savukārt “RAITA” spraigā cīņā ar 1:2 piekāpās “Medical Group DENS” (27), kas bija tuvu iekļūšanai pirmajā trijniekā, tomēr šo mērķi nespēja sasniegt.

Līdz ar to zināms, ka “Medical Group DENS” un “Marshal FC” (22) otrajā etapā cīnīsies par 10.-15. vietu, “AVANTEX” (19) un “Husky” (13) par 16.-21 pozīciju, bet “Factset” (9) un “Konteyner” (5) – par 22.-27. vietu. Grupas noslēdzošā, 22. janvārī paredzētā mača starp “RAITA” un “Husky” gala iznākums vairs nekādā veidā nevar ietekmēt komandu izkārtojumu tabulā.

Visbeidzot līgas C grupā vietu trijniekā jau iepriekš bija garantējušas “RegVardy” (37) un FK “TUC” (30), savukārt trešās vietas liktenis lielā mērā izšķīrās “NAPALM” (28) un “USB” (24) divos savstarpējos dueļos, kur vienu reizi sāncenses cīnījās neizšķirti 3:3 (“USB” atspēlēja 0:3 deficītu), bet otrajā mačā, kas notika pirms tam, “NAPALM” triumfēja ar 4:2. Tā kā “USB” vēl citā mačā nespēja pieveikt grupas līderi “RegVardy” (2:2), tad atlikusī šīs komandas spēle pret “Evolution Latvia” ir vairs tikai tukša formalitāte, jo no “NAPALM” vienības “USB” atpaliek par četriem punktiem.

Uzvaras gadījumā “USB” no piektās vietas var pacelties uz ceturto, apsteidzot “HAVI Logistics” (26), bet četrās noslēdzošajās vietās grupā ierindojas “LJA” (19), “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” (15), “Cerber” (12) un “Evolution Latvia” (10). Tā kā pēdējai vēl jāaizvada divas spēles, tā teorētiski panākumu gadījumā var no devītās vietas pacelties uz septīto.

Kā ziņots, Izaicinājuma līgas otrajā posmā deviņas spēcīgākās vienības jeb pa trim no katras apakšgrupas turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, kas tiks aizvadīts orientējoši līdz šā gada 19. martam. Visu grupu 4.-5. vietu ieguvējas līdzīgā veidā sadalīs izkārtojumu līgā no 10. līdz 15. vietai, 6.-7. vietu īpašnieces sacentīsies par 16.-21. vietu, kamēr 8.-9. pozīciju ieguvējas sadalīs 22. līdz 27. vietu.

Tāpat jāatgādina, ka spēcīgākajā jeb D grupā četras no komandām startē ārpus konkurences. To vidū ietilpst FK “TUC”, “RegVardy”, TFK “Salaspils Mandarin Group” un “Viesulis/RTU”.

Startējis Rīgas kauss

Rīgas kausa izcīņā aizvadīta pirmā astotdaļfināla spēle, kurā “DSV Transport” ar rezultātu 3:2 pārspēja “Rīgas Pašvaldības Policija” vienību. Izšķirošos vārtus “transportniekiem” 38.minūtē guva Edgars Ivanovs, uzvarētāju rindās “dubli” realizēja Vitālijs Laužels, kamēr sāncenšu rindās ar vārtu guvumiem “atzīmējās” Jānis Kleperis un Raitis Dzelzkalējs.

Ceturtdaļfinālā “DSV Transport” tiksies ar “Estoty/JOMA TEAM” un TFK “Salaspils/TENTE” pāra uzvarētāju.

Kā vēstīts pārējos astotdaļfināla pāros spēkus samēros FK “Kadaga” un “JakoSport&Graanul Pelets”, TFK “Salaspils Mandarin Group” un “RSU/BAO Dobele”, kā arī “RAITA” un FC “INTER STAR”. Ceturtdaļfinālā jau automātiski vietu nodrošinājušas Virslīgas dalībnieces SK “Monarhs”, “New Project” un “RTU/Madona” FK.

Ceturtdaļfināli risināsies starp 23. janvāri un 12. februāri, pusfināli plānoti no 13. februāra līdz 5. martam, bet fināls notiks 12. martā.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Ivo Ausējs
Ivo Ausējs

(Satis Grupa)
34
Sandris Cīrulis
Sandris Cīrulis

(Medical Group DENS*)
37
Māris Krūmiņš
Māris Krūmiņš

(Husky)
41

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin