Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
Tuvojas beigām pirmā posma izspēle zemāku līgu čempionātos
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 15.12.2015
Aizritot otrajam kalendārajam sacensību mēnesim, pamazām noslēgumam tuvojas “SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta abu zemāko līgu turnīru pirmā posma izspēle. Jau ap gadu miju būs zināmas 2 un 3.līgas labākās astoņas vienības, kuras turpinās cīņu par godalgotajām vietām turnīra nākamajā stadijā.

No visām četrām apakšgrupām saspringtākā situācija cīņā par vadošajām vietām joprojām ir 2.līgas A grupā, kur komandu izvietojums tabulā arvien ir blīvs. Nedaudz priekšā konkurentēm arvien ir 22 punktus iekrājusī “Olaine”, kas aizvadītās nedēļas laikā aizvadīja vienu maču, cīnoties neizšķirti ar “Rīgas Pašvaldības Policija” – 2:2. Divu punktu atstatumā no līderes iepaliek “Industrial Steel Group” (20) – vicelīdere divos mačos ieguva trīs punktus, uzveicot “AVANTEX” (4:0), kā arī atzīstot “Cerber” pārākumu – 3:5.

Punktu bagāžu papildināja arī trešās vietas īpašniece “EUROLOGI” (19), ar 10:1 sagraujot “Marshal FC” un piecus vārtus gūstot Arturam Jefremenkovam, kurš tādējādi ar 19 rezultatīviem sitieniem kļuvis par līgas precīzāko “snaiperi”. Ceturtajā pozīcijā ierindojas “Cerber” (18), bet “ielekt” līderu kvartetā joprojām var arī “OSK Ostnieks” (15) un “AVANTEX” (14).

Tikmēr “Marshal FC” (14) un “Rīgas Pašvaldības Policija” (11) mazā atlikušo spēļu skaita dēļ iekļūt pirmajā četriniekā nevar pat vairs teorētiski.

Šīs pašas līgas B grupā pilnīgi droša par pirmo vietu var būt “Akela Kļūdījās” (28), kas aizvadītās nedēļas gaitā uzveica “LSPA” (6:4), taču ļoti rezultatīvā duelī piedzīvoja savu trešo zaudējumu čempionātā – 8:16 pret “MLFC Victoria/Lerona”. Šī mača kontekstā jāatzīmē Staņislava Pihocka veikums, kurš uzvarētāju rindās guva astoņus (!) vārtus, kas ir šīs sezonas rezultativitātes rekords kāda futbolista individuālajā izpildījumā.

Trīs punktus divās spēlēs guva arī otrajā pozīcijā esošā “USB” (21), sagraujot FK “Kadaga” (8:1), kā arī atzīstot “UNICEF” (3:7) pārākumu. Jau minētā “UNICEF” ar 20 punktiem ierindojas trešajā vietā, kamēr 17 punktus izcīnījusi “RegVardy”. Trim nākamajām apakšgrupas vienībām ir 15 punkti, no kurām “Baltic International Bank” (BIB) un FK “Kadaga” vēl saglabā teorētiskas izredzes “aizķerties” pirmajā četriniekā, kamēr “LSPA” līdz ar neveiksmīgo sniegumu aizvadītajā nedēļā (viens punkts trijās spēlēs) savas gaitas pirmajā etapā ir jau noslēgusi un augstāk pacelties nevar. Tāpat cerības zaudējusi arī “MLFC Victoria/Lerona” (11).

3.līgas A apakšgrupā līderu četrinieks ir gandrīz par simts procentiem zināms – tajā ietilpst “Medical Group DENS” (29), “Stopiņi” (27), “Garāža 2” (26) un “Baltic Express LV” (24). No šī četrinieka var teorētiski izkrist vienīgi “Baltic Express LV”, ja zaudēs abas atlikušās spēles pret grupas pastarīti FC “Inter STAR 35+”, kā arī šobrīd piektajā vietā esošā “Napalm” (13) gūs panākumus savos atlikušajos četros dueļos.

Visas līderes aizvadītajā nedēļā cīnījās lielākoties atzīstamām sekmēm. “Stopiņi”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju, uzveica “Baltic Express LV” (4:2) un “Xteam.lv”/Lerona” (5:3), savukārt “Garāža 2” divkārt pārspēja FC “Inter STAR 35+” (7:1 un 3:2), kā arī slēdza “miera līgumu” 2:2 ar “Medical Group DENS” – 2:2. Vēl vienā līderu kvarteta cīniņā “Medical Group DENS” ar 7:1 sagrāva “Baltic Express LV”.

Jau tagad zināms, ka A grupā cīņā par medaļām pavisam noteikti nepiedalīsies trīs kopvērtējuma tabulas lejasgala “blices” – “Riga United” (9), “Xteam.lv/Lerona” (7) un FC “Inter STAR 35+” (3).

Visbeidzot 3.līgas B apakšgrupā pavisam drošas par savu statusu turnīra turpinājuma kontekstā var būt līderes “Estoty/JOMA TEAM” (31) un “Evolution Gaming” (30). Pirmā pagājušās nedēļas gaitā spēles neaizvadīja, savukārt “Evolution Gaming” divkārt pieveica “Ķekavas novadu” – 4:1 un 5:3.

Uz atlikušajā divām vakancēm pretendē trīs komandas – “Husky/LSPA” (19), FK “Laikmets” (18) un FK “Kadaga 2” (14), no kurām divām pirmajām vienībām vēl jāaizvada pa diviem mačiem, bet “kadagiešiem” – trīs. Atlikušās kopvērtējuma tabulas lejasgala vienības “Ķekavas novads” (14), “HAVI Logistics” (13) un “Satis Grupa” (1) cīnīties par vietu vadošajā kvartetā nevar pat vairs teorētiski.

3.līgas rezultatīvākais spēlētājs ir 19 vārtus guvušais Oļegs Darmorozs no “Stopiņi” vienības, savukārt 17 precīzi sitieni Mihaila Suvorova (“Estoty/JOMA TEAM”) rēķinā.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(Cerber)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin