Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Pēdējo vakanci aizņem “Ķekavas novads”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 26.1.2015
Uz vienas rokas pirkstiem skaitāms spēļu skaits atlicis “Triobet” Rīgas telpu futbola čempionāta Trešās līgas pirmā etapa turnīrā. Noskaidrota arī pēdējā no astoņām komandām, kura turpinās cīņu par godalgotajām vietām sacensību turpinājumā – par to kļuvusi “Ķekavas novads” vienība.

Trešās līgas A apakšgrupā iepriekšējās nedēļas ietvaros tika aizvadītas pēdējās piecas spēles, no kurām trīs risinājās vadošā četrinieka komandu piedalīšanos. Favorītes savu statusu apliecināja godam, svinot panākumus visos mačos – “Akela Kļūdījās” sagrāva FK “Brīvai Vilnis” (12:4), “Industrial Steel Group 2” atstāja “uz nulles” “G4S Husky” (3:0), savukārt “Gludi LM” tikai pašā spēles izskaņā salauza sīksto FK “Taipans/Saulkrasti” pretestību (3:2). Vienīgi ceturtā vadošā kvarteta dalībniece – EUROLOGI – jau bija iepriekš paspējusi pabeigt pirmā etapa maču aizvadīšanu, tādēļ laukumā nedevās.

Ja iepriekš minētais četrinieks otrajā etapā kopā ar B grupas labāko četrotni spēkosies par medaļām, tad nākamās trīs labākās A apakšgrupas “blices” – “G4S Husky”, FK “Laikmets” un “Evolution Gaming” – turnīra turpinājumā cīnīsies par 9.-14.vietu, kamēr vājākās komandas, kuru vidū ietilpst FK “Brīvais Vilnis”, JOMA TEAM, FK “Taipans/Saulkrasti” un “Darba Rezerves”, lūkos sevi apliecināt cīņā par 15.-22.pozīciju.

Pārejot pie notikumu apstāsta B grupā, pirms nedēļas jau bija zināmas trīs no četrām labākajām komandām – “Raita 2”, “Baltic Express LV” un USB. Ceturto jeb pēdējo brīvo vakanci aizņēma “Ķekavas novads”, kas guva svarīgus panākumus abos aizvadītajos mačos – 8:3 pret pastarīti “Grifs AG” un 9:3 pret “SEB United”. Uzvaru svinēja arī “ķekavnieku” sīkstākā konkurente “Medical Group DENS” (6:2 pret “SEB United”), kurai atlicis aizvadīt vienu maču pret otrās vietas īpašnieci “Baltic Express LV”, taču apsteigt “Ķekavas novads” futbolistus “DENS” vairs nevar pat teorētiski. Gadījumā, ja “Medical Group DENS” šo maču uzvarēs (un konkurenti zaudēs savu atlikušo spēle pret to pašu “Baltic Express LV”), tad abām sāncensēm būs vienāds punktu skaits, bet labāka bilance savstarpējās spēlēs ir “Ķekavas novads” komandai – 7:3 un 2:3.

Teorētiskas izredzes iekļūt četriniekā iepriekš saglabāja arī “Ātrais.lv”, taču svarīgā spēlē ar 4:7 piekāpās “Baltic Express LV”.

Līdz ar to pirmajā četriniekā, kā minēts, vietu nodrošinājušas “Raita 2”, “Baltic Express LV”, USB un “Ķekavas novads”, par 9.-14.vietu cīnīsies “Medical Group DENS”, “Ātrais.lv” un “MLFC Victoria/Lerona”, savukārt par 15.-22.pozīciju spēkosies “AFK Haube.lv/Antidopings”, “ASK Kadaga-2”, “SEB United” un “Grifs AG”.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc
Artūrs Deksnis
Artūrs Deksnis

(ASK Kadaga)
32
Artjoms Moisejevs
Artjoms Moisejevs

(Evolution Gaming)
32
Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs

(RegVardy)
34
Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis

(ASK Kadaga)
34
Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš

(Ropaži)
35
Juris Nicišs
Juris Nicišs

(Cerber - 02)
53

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin