Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Viena brīva vakance un trīs reālas pretendentes
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 19.1.2015
Kārtējās spēles nedēļas šķērsgriezumā aizvadītas “Triobet” Rīgas telpu futbola Trešās līgas čempionātā. Ja A grupā jau iepriekš bija skaidras visas četras labākās komandas, tad B apakšgrupā reālo pretendentu skaits uz atlikušo pēdējo vakanci ir sarucis līdz trijām. Turklāt skaidrība par galīgo atrisinājumu šai sakarā būs jau šīs nedēļas gaitā.

Trešās līgas čempionāta A apakšgrupā sportiskais atrisinājums bija skaidrs jau pirms nedēļas – līderu kvartetā vietas nodrošinājušas EUROLOGI (47), “Akela Kļūdījās” (47), “Gludi LM” (40) un “Industrial Steel Group 2” (37). No šīm komandām lielisku finiša spurtu veica “Akela Kļūdījās”, kas guva uzvaras visās trijās aizvadītās nedēļas spēlēs, iegūstot deviņus punktus un kopvērtējuma tabulā noķerot ilglaicīgo līderi EUROLOGI. Tieši pret EUROLOGI vienību “akelieši” guva vienu no panākumiem, spraigā duelī gūstot virsroku ar rezultātu 4:3. Vēl “Akela Kļūdījās” rēķinā arī panākumi pār “Evolution Gaming” (8:4) un “Darba Rezerves” (9:2).

EUROLOGI, neskaitot minēto zaudējumu, guva virsroku cīņā ar citu tiešo konkurenti “Gludi LM” (6:1), līdz ar to noslēdzot savas gaitas pirmā etapa izspēlē. Jāpiebilst, ka “Akela Kļūdījās” vēl atlikusi viena spēle pirmajā posmā pret FK “Brīvais Vilnis”, tādējādi punktu iegūšanas gadījumā “akelieši” ilglaicīgos līderus apsteigs.

Bez iepriekš minētā zaudējuma pret EUROLOGi citā mačā panākumu pret FK “Laikmets” (6:3) svinēja “Gludi LM”, savukārt cita pirmā četrinieka dalībniece “Industrial Steel Group 2” savā vienīgajā mačā ar 6:2 pārspēja FK “Taipans/Saulkrasti”. Jāpiebilst, ka “Industrial Steel Group 2” čempionātā startē ārpus konkurences.

Nesalīdzināmi spraigāka situācija ir Trešās līgas čempionāta B grupā, kur pirmajā četriniekā vietu garantējušas trīs no četrām vienībām. Jau iepriekš to bija paveikusi “Raita 2” (43), kas gan nedēļu aizvadīja mainīgām sekmēm, piekāpjoties tiešajai konkurentei USB (1:3) un pieveicot “Ķekavas novads” vienību – 5:1.

Iepriekšējās nedēļas ritējumā pilnībā savu vietu vadošajā kvartetā garantēja arī “Baltic Express LV” (36) un USB (35) – tam pietika ar vienas uzvaras izcīnīšanu. Pirmie spraigā duelī ar 7:6 uzveica “AFK Haube.lv/Antidopings, bet piekāpās MLFC “Victoria/Lerona” (3:4), kamēr USB bez jau minētā triumfa pār “Raita 2” citā cīņā ar 3:6 atzina “Ātrais.lv” pārākumu.

Lielākā intriga Trešajā līgā šonedēļ gaidāma saistībā ar pēdējās ceturtās ceļazīmes uz cīņas turpināšanu par medaļām ieguvēju. Uz to joprojām reāli pretendē trīs vienības – “Ķekavas novads” (27/3 spēles rezervē), “Medical Group DENS” (27/2) un “Ātrais.lv” (27/2). Visām komandām ir vienāds punktu skaits un pavisam neliela priekšrocība vien pieder “ķekavniekiem”, kuriem jāaizvada par vienu maču vairāk. Interesanti, ka visai trijotnei vismaz viena no cīņām jāizspēlē pret vienu no favorītēm – “Baltic Express LV”.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc
Artūrs Deksnis
Artūrs Deksnis

(ASK Kadaga)
32
Artjoms Moisejevs
Artjoms Moisejevs

(Evolution Gaming)
32
Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs

(RegVardy)
34
Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis

(ASK Kadaga)
34
Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš

(Ropaži)
35
Juris Nicišs
Juris Nicišs

(Cerber - 02)
53

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin