Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas nakts minifutbola līga 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 29 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 208
Ziņas
Otrās uzvaras izcīna FK “02” un “SFS/Sportima”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 24.1.2017
Otrās uzvaras Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “Evolution Gaming Rīgas nakts minifutbola līga 2017” turnīrā aizvadītajā piektdienā svinēja FK “02” un “SFS/Sportima”, kas tādējādi izvirzījušās sacensību kopvērtējuma vadošajās pozīcijās.


FK “02” mačā pret FC “Caramba Riga” jau pirmajās 20 minūtēs guva trīs bezatbildes vārtus, tomēr sāncenši pavisam drīz prata sadeldēt rezultāta deficītu līdz minimumam – 2:3. Atlikušajā laikā rezultāts tomēr vairs nemainījās, trīs punktus izcīnot “policistiem”, kuru labā “dubli” realizēja Daniils Ivanovs, bet viens trāpīgs sitiens Vsevoloda Čamkina rēķinā. Tikmēr FC “Caramba Riga” sastāvā vārtus guva Ruslans Agafonovs, bet vēl reizi bumba FK “02” vārtos pabija pēc pašu spēlētāja netīša raidījuma.

Krietni vieglāk panākuma izcīnīšana sekmējās “SFS/Sportima” vienībai, kas ar 7:2 sagrāva “RTO”. Spēles lūzums notika otrā puslaika vidū, kad “SFS/Sportima” piecu minūšu laikā palielināja rezultātu no 2:1 līdz 6:1, tādējādi gaisinot jebkādas šaubas par mača uzvarētāju. Trīs no komandas septiņiem vārtiem guva Aleksandrs Čekulajevs, divus Ingus Makovskis, pa vieniem – Jevgenijs Kazura un Ivans Sputajs. “RTO” labā precīzi sita Viktors Josifovs un Jevgeņijs Komarnickis.

Visbeidzot vēl vienā otrās kārtas duelī savus pirmos punktus turnīrā izcīnīja “Riga United” FC, kas pateicoties Ivana Balabana un Ali Lo vārtu guvumiem, ar 2:1 spraigā mačā pārspēja “AMOKO” (pēdējiem vienīgie vārti Artura Rucko rēķinā).

Kopvērtējuma tabulā, kā minēts, ar sešiem punktiem priekšgalā konkurentēm atrodas FK “02” un “SFS/Sportima”, trīs punktus izcīnījušas “Riga United” FC un “RTO”, kamēr bez punktiem šobrīd cīnās FC “Caramba Riga” un “AMOKO”.

Līgas rezultatīvākais spēlētājs pēc divām kārtām ir sešus vārtus guvušais Mihails Skuratovičs (“RTO”).

Kā iepriekš ziņots, “Elektrum” Olimpiskajā centrā izspēlētais turnīrs, kas notiek pirmo reizi, tiek organizēts ar mērķi veicināt aktīvu atpūtu caur futbola spēli, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Rīgā. Sacensībās risinās formātā 6 pret 6, uz ceturtās daļas no futbola laukuma, 2x3m telpu futbola vārtiem un ar lielā futbola bumbu.

Sacensību gaitā sešas komandas uzvarētāju noskaidros pēc divu riņķu turnīra.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin