Latviski   |   По-русски
 
“BIB” triumfē arī kausa izcīņā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 5.3.2019

“BIB” triumfē arī kausa izcīņā Svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē risinājās Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīra kausa izcīņā, kurā līdzīgi kā regulārajā čempionātā triumfēja “Baltic International Bank” (BIB). Izšķirošajā fināla duelī “BIB” ļoti spraigā un aizraujošā duelī ar rezultātu 4:3 pieveica “PNB banka” vienību.

Kausa sacensībās startēja visas septiņas regulārā čempionāta dalībnieces, ceturtdaļfināla pāros spēkus samērojot “Ernst&Young” un “Latvijas Banka”, “Luminor” un “PNB banka”, kā arī “BIB” un “Citadele banka”, savukārt “PricewaterhouseCoopers” cīņu sāka no pusfināla stadijas.

Nākamā titula ieguvēja “BIB” ceļā līdz finālam svinēja uzvaras ar identisku rezultātu 3:1, šādā veidā sarūgtinot gan “Citadele banka”, gan pēcāk pusfinālā arī “PricewaterhouseCoopers” vienību. Savukārt “PNB banka” ceturtdaļfinālā sarūgtināja “Luminor” (2:1), savukārt duelī par iekļūšanu finālā atstāja “sausā” “Ernst&Young” – 4:0. Jāpiebilst, ka pēdējā sacensību pirmo kārtu pārvarēja līdz ar triumfu pār “Latvijas Banka” komandu (5:2).

Fināla duelī “BIB” vīri parādīja patiesu sportisku raksturu un nepiekāpību, divas reizes panākot neizšķirtu pēc atrašanās iedzinēju lomā (no 0:2 uz 2:2 un no 2:3 uz 3:3), savukārt izšķirošos vārtus spēles noslēgumā guva Igors Nikolajevs, pārspējot sāncenšu vārtsargu ar negaidītu un precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī.

Par kausa izcīņas labākajiem futbolistiem tika atzīti Dmitrijs Timofejevs (“BIB”) un Ervīns Keišs (“PNB banka”).

Banku turnīra apbalvošanas ceremonija un noslēguma pasākums risināsies 23. martā no plkst.20 naktsklubā un karaoke bārā “Friends”, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Kausa izcīņas rezultāti>>>

1/4fināla Ernst&Young - Latvijas Banka foto,

1/4fināla Ernst&Young - Latvijas Banka video,

1/4fināla Luminor - PNB banka foto,

1/4fināla Luminor - PNB banka video,

1/4fināla Baltic International Bank - Citadele banka foto,

1/4fināla Baltic International Bank - Citadele banka video,

1/2fināla Ernst&Young - PNB banka foto,

1/2fināla Ernst&Young - PNB banka video,

1/2fināla Baltic International Bank - PricewaterhouseCoopers foto,

1/2fināla Baltic International Bank - PricewaterhouseCoopers video,

FINĀLA PNB banka - Baltic International Bank foto,

FINĀLA PNB banka - Baltic International Bank video.

Partneri
   Dalībnieki