Latviski   |   По-русски
 
Vienvadību atjauno “PNB banka”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 5.2.2019

Vienvadību atjauno “PNB banka” Iepriekšējā svētdienā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē tika aizvadīta ceturtā kārta Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīra ietvaros. Trešo panākumu sacensībās kaldināja “PNB banka”, tādējādi atjaunot savu vienvadības statusu kopvērtējuma tabulā.

Aktuālajā kārtā “PNB banka” samēroja spēkus ar vienu no tiešajām konkurentēm “Ernst&Young”, svinot uzvaru (4:1) un paliekot vienīgās komandas statusā, kas šobrīd joprojām cīnās ar simtprocentīgu bilanci. Gandrīz visi no vārtiem tika gūti pirmo 20 minūšu laikā, “PNB banka” futbolistiem puslaiku noslēdzot ar divu vārtu pārsvaru – 3:1. Pēc pārtraukuma pašreizējā līdere vēlreiz pārspēja sāncenšu vārtsargu, nosargājot komfortablu handikapu un izcīnot trešo uzvaru čempionātā. “PNB banka” sastāvā divus vārtus guva Ervīns Keišs, viens precīzs sitiens Aleksandra Upenieka un Vladislava Zarščikova rēķinā, kamēr pretinieku rindās prestiža vārtus guva Matīss Leitis.

Pie otrā panākuma trijos mačos svētdien tika cita favorīte “Baltic International Bank” (BIB), kas pārliecinoši ar rezultātu 7:0 sagrāva “Latvijas Banka” vienību. Pa diviem vārtiem šajā duelī guva Oļegs Kravčenko un Igors Nikolajevs, bet vienu reizi “izcēlās” Igors Derbakovs, Dmitrijs Pinčuks un Dmitrijs Timofejevs.

“Uz nulles” savus pretiniekus atstāja arī “Luminor”, kas pateicoties Andra Gudeļa “hat-trick” un diviem Edija Černova vārtu guvumiem, ar 5:0 pārspēja “Pricewaterhouse Coopers”, izcīnot savu pirmo uzvaru šīs sezonas čempionātā.

Sacensību kopvērtējuma tabulā, kā minēts, līdere ir deviņus punktus sakrājusī “PNB banka”, bet par trim punktiem atpaliek “BIB”, šo kārtu izlaidusī “Citadele banka”, kā arī “Ernst&Young”.

Sacensību nākamā kārta paredzēta 10. februārī.

Kā minēts, Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru turnīrs notiek jau 18.reizi un līdzīgi kā iepriekšējos gadus tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personisko kontaktu stiprināšanu starp finanšu nozares organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, popularizēt telpu futbolu, kā arī noskaidrot meistarīgākās komandas un spēlētājus finanšu nozarē.

Pērn deviņu vienību konkurencē ceturto gadu pēc kārtas regulārajā čempionātā triumfēja “ABLV Bank”, kas pēcāk ieguva arī kausa trofeju

Partneri
   Dalībnieki