Latviski   |   По-русски
 
Aizvadīta banku turnīra trešā kārta
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 29.1.2019

Aizvadīta banku turnīra trešā kārta Aizvadītajā svētdienā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē risinājās tradicionālā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīra trešā kārta. Tās ietvaros otrās uzvaras sacensību ietvaros kaldināja “Citadele banka” un “Ernst&Young” vienības.

Ļoti saspringts un aizraujošs izvērtās duelis starp “Ernst&Young” un “Baltic International Bank” (BIB), kur pirmā otrā puslaika vidū ieguva komfortablu 3:0 pārsvaru, bet sāncenši cīņas turpinājumā prata panākt izlīdzinājumu – 3:3. Un arī tas vēl nebija viss – spēles priekšpēdējā minūtē “Ernst&Young” īsā laika intervālā guva divus vārtus, kamēr BIB pašā dueļa izskaņā sadeldēja rezultāta deficītu līdz minimumam, spēlei noslēdzoties ar “Ernst&Young” triumfu 5:4.

Uzvarētāju sastāvā “hat-trick” realizēja Matīss Leitis, pa vienam precīzam sitienam Edgara Niklasa un Roberta Rozentāla rēķinā, savukārt BIB rindās divi vārti Igoram Derbakovam, vieni – Sergejam Kotovam un Igoram Nikolajevam.

Tāpat pie otrās uzvaras svētdien tika “Citadele banka”, kas visnotaļ pārliecinoši ar 7:2 uzveica “Luminor” vīrus, piecus vārtus gūstot Aleksejam Bespalovam, kurš tādējādi ar kopumā astoņiem trāpīgiem raidījumiem nostiprinājies sacensību rezultatīvāko futbolistu saraksta priekšgalā. Vēl “Citadele banka” sastāvā pa reizei mača protokolā “atzīmējās” Kirils Rodins un Genrihs Peršteins, kamēr sāncenšiem precīzs bija Rihards Lakstīgals, bet vēl reizi bumba “Citadele banka” vārtos pabija pēc pašu spēlētāja netīša raidījuma.

Līdz ar to banku čempionāta kopvērtējuma tabulā priekšgalā atrodas uzreiz trīs sešus punktus ieguvušās vienības – “Ernst&Young”, “Citadele banka”, kā arī “PNB banka”, kas šo kārtu izlaida.

Visbeidzot vēl nepieminētajā svētdienas cīniņā pirmo panākumu jaunajā sezonā svinēja “PricewaterhouseCoopers”, kas atstāja “sausā” “Latvijas Banka” vienību – 5:0. Trīs vārtus šajā duelī guva Toms Haralds Vecvagars, pa vieniem – Jegors Podosiņņikovs un Mārcis Baķis.

Sacensību nākamā kārta paredzēta 3. februārī.

Kā minēts, Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru turnīrs notiek jau 18.reizi un līdzīgi kā iepriekšējos gadus tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personisko kontaktu stiprināšanu starp finanšu nozares organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, popularizēt telpu futbolu, kā arī noskaidrot meistarīgākās komandas un spēlētājus finanšu nozarē.

Pērn deviņu vienību konkurencē ceturto gadu pēc kārtas regulārajā čempionātā triumfēja “ABLV Bank”, kas pēcāk ieguva arī kausa trofeju

Partneri
   Dalībnieki