Latviski   |   По-русски
 
Otrās uzvaras izcīna piecas komandas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija , datums: 27.1.2016

Otrās uzvaras izcīna piecas komandas Aizvadītajā svētdienā Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē risinājās tradicionālā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīra regulārā čempionāta otrā kārta, kuras ietvaros piecām no dalībniecēm izdevās gūt otros panākumus sacensību gaitā.

Pērnās sezonas titula ieguvēja “ABLV Bank” ļoti pārliecinoši ar rezultātu 11:2 sagrāva turnīra jaunpienācēju “4finance”, vārtus gūstot astoņiem dažādiem mačam pieteiktajiem spēlētājiem. Uzvarētāju rindās divkārt ar precīzu sitienu atzīmējās Aleksejs Bespalovs, Aleksandrs Voitenoks un Sergejs Babins, savukārt pa reizei izcēlās Maksims Firsovs, Sergejs Kartels, Ivars Brics, Raitis Dzelzkalējs un Vasilijs Kravcevs. Tikmēr “4finance” labā vārtu guvumi Matīsa Leiša un Martina Makņas rēķinā.

Divi Igora Derbakova vārtu guvumi ļāva sešu punktu apjomu sasniegt arī septiņkārtējai turnīra čempionei “Baltic International Bank” (BIB), kas ar minimālu 2:1 handikapu uzveica “DNB banka” vienību. Jāpiebilst, ka “DNB banka” telpu futbolisti pirmie izvirzījās vadībā, pateicoties 14. minūtē gūtajiem Māra Vizuļa vārtiem, taču pirmā puslaika izskaņā un īsi pēc pārtraukuma jau minētais I.Derbakovs ar saviem precīzajiem sitieniem prata mainīt mača gaitu savai pārstāvētajai komandai vēlamajā virzienā.

Sacensībās ārpus konkurences startējošā “Privatbank” otro panākumu šīs sezonas banku turnīrā – 8:3 - svinēja cīņā pret “SEB banka” vienību, kas šo maču aizvadīja vien ar pieciem cilvēkiem sastāvā bez neviena pieteikta rezervista. Izcilu spēli “Privatbank” rindās demonstrēja Konstantins Klimenko, gūstot piecus vārtus, bet pa reizei viņam “piebalsoja” Igors Stoļarovs, Dmitrijs Savins un Vitālijs Politajevs. “SEB banka” komandai “dubli” realizēja Sergejs Kalužnijs, savukārt vienu reizi precīzs bija Ģirts Innis.

K.Klimenko un jau iepriekš minētais BIB pārstāvis I.Derbakovs šobrīd izvirzījušies turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta pašā priekšgalā – katrs no viņiem guvis pa pieciem vārtiem.

Otro uzvaru čempionātā svētdien kaldināja arī cita regulārā favorītu pulka dalībniece “Swedbank”, kas ar 5:2 uzveica “Citadele banka”, sarūpējot sāncense jau otro neveiksmi turnīra šķērsgriezumā. “Hat-trick” “zviedru” labā realizēja Oļegs Kravčeno, bet vēl pa vārtiem viņa pārstāvētās komandas labā guva arī Igors Antonovs un Andrejs Pusevs, kamēr pretiniekiem viens trāpīgs raidījums Māra Macijevska un Mihaila Grigorjeva rēķinā.

Atzīstami turnīru turpina debitante “Latvijas pasta banka”, kas negaidīti pārliecinoši ar 9:2 sagrāva ārpus konkurences startējošo komandu “Nordea”, sasniedzot sešu punktu apjomu čempionātā. Jāpiebilst, ka pirmo puslaiku “pastnieki” noslēdza vien ar minimālu 3:2 handikapu, taču pēc pārtraukuma spēja gūt sešus bezatbildes vārtus. Trīs precīzi sitieni kopumā uzvarētāju rindās Antonam Baltinam, bet divi – Andrejam Fominam. “Nordea” vienības labā abas reizes izcēlās Jānis Innus.

Ļoti spraigā duelī, atspēlējot 0:1 deficītu, pirmo panākumu sezonā izcīnīja “Rietumu banka”, kas ar 2:1 pārspēja “Latvijas Banka” komandu. Mača 22.minūtē “Latvijas Banka” telpu futbolistus vadībā izvirzīja Dmitrijs Sokolovs, uz ko pretinieki atbildēja ar Valerija Galanova vārtu guvumu 33.minūtē un Aleksandra Šihmana precīzu sitienu 37. minūtē.

Tāpat pirmo reizi šīs sezonas ietvaros pirmos trīs punktus ieguva “Norvik banka”, kas spraigā un ļoti rezultatīvā mačā ar rezultātu 7:6 pieveica “Ernst&Young”. Jāpiebilst, ka pēdējā vēl četras minūtes pirms mača beigām atradās vadībā ar rezultātu 6:5, tomēr “Norvik banka” prata pašā mača epilogā gūt divus vārtus un tādējādi sasniegt tik nepieciešamo uzvaru.

Trīs vārtus “Norvik banka” labā guva Dmitrijs Pomazkovs, divus Jurijs Hristoļubovs, bet “Ernst&Young” komandā “dubli” realizēja attiecīgi Kristaps Eglītis un Mārtiņš Laizāns.

Banku telpu futbola turnīra regulārā čempionāta nākamā kārta Rīgas 15. vidusskolā risināsies jau šo svētdien – 31. janvārī.

Partneri
Dalībnieki